Tv műsor – 1996. augusztus 18. – Vasárnap

MTV 1

7.23 Műsorismertetés
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/4. rész: Hófehérke
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
10.00 „Jertek, imádjuk Krisztust!”
Görög katolikus Szentmise közvetítése Máriapócsról
11.40 Cantemus
Összeállítás a Magyar Rádió és Televízió Gyermekkórusának felvételeiből
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Legyen a Horváth-kertben Budán…
Emlékezés Lajtai Lajosra
13.00 Vera és Babs
(német tévéfilmsorozat)
26/5-8. rész (ism.)
14.45 Nekem ne lenne hazám?
(honismereti sorozat)
Velem (ism.)
15.05 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Beszámoló a református magyarok harmadik világtalálkozójáról
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Abu, a szabadító
– Az élet apró örömei
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Hol föl, hol le
17.05 Találjuk ki Magyarországot!
Itthon vagyunk-e ebben a világban?
Hankiss Elemér műsora
18.00 Telesport
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Telesport
20.20 MC – Magyarok Cselekedetei
20.30 Budapesti millecentenáriumi fesztivál
Popgála
Kísér az Állami Hangversenyzenekar
Kb. 23.00-kb. 23.50 Ezer esztendő
Állam – egyház – kultúra

MTV 2

7.35 Műsorajánlat
7.40 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.05 Mérce
Fogyasztóvédelmi magazin
8.35 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
40. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
40. rész: A hagyaték (ism.)
9.30 Csutak a mikrofon előtt
(tévéfilm)
2/1. rész (ism.)
10.20 A fantasztikus nagynéni
(tévéfilm)
2/1. rész (ism.)
11.05 Sportműsor
13.05 Egyházak Amerikában
5/3. rész: Fekete mise (ism.)
14.00 Balaton
14.30 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
15.05 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/3. rész: Felségterületek
15.55 Műsorajánlat
16.00 Tűzoltózenekari Fesztivál Gyulán
16.50 Millecentenáriumi híradó
17.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat)
65/47. rész
17.55 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
27. rész: Sugárzás
19.30 Esti mese
Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat)
7/1. rész: Egy kerek esztendő
19.50 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Paula Rego: Kiáltvány egy elveszett ügyért
20.05 Játék határok nélkül
10/5. rész
5. forduló
21.30 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
22.05 Környezetünk hírei
22.10 Lapzárta
22.15 Szoba kilátással
(angol film)
0.10 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Vallási műsor
Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója
Összefoglaló a sepsiszentgyörgyi záróünnepségről
9.15 II. János Pál
X/8. rész: A pápa zarándoklatai Mária-kegyhelyekre
Olasz dokumentumfilm-sorozat
9.45 Szpiru és Fantázió
XXVI/21. rész: Emberrablás New Yorkban
Francia-spanyol-német rajzfilmsorozat
10.10 A természet világa
A tűzmadár
Angol ismeretterjesztő film
10.55 A népművészet örökösei
A dal szüli énekesét – Portréfilm Béres Ferencről
11.15 Kincsesház
Művelődéstörténeti magazin
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Templom a pusztában
Kunpuszta-Kerekegyháza
Erdélyi János-Zsigmond Dezső sorozata
12.20 Julianus barát – III/2.
Magyar film
13.45 Kedves
Magazin nőkről-nőknek
14.30 Sportképek
16.30 Színházi Élet
Művészbejáró
17.10 Postabontás – Levélváltás
17.30 Műsorismertetés
17.35 Mese
Mondák a magyar történelemből
XIII/4. rész: Lehel kürtje
Magyar rajzfilmsorozat
Guriga: Guriga szárnyakat kap
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Szerelem (1971)
Magyar filmdráma
20.25 Ars Hungarica
Famennyezetes templomok – Kelet Magyarország
Magyar művelődéstörténeti kisfilm
20.45 Sportpercek
20.55 Az első száz év
Érzelem (1954)
(Senso)
Olasz film
22.50 A nap krónikája
Millecentenárium határon innen és határon túl
23.10 Vers
Ady Endre: Új, s új lovat
Elmondja: Maszlai István
23.20 Hírújság
23.25 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 Hüvelyk Panna
(amerikai rajzfilm)
12.30 Hajlakk
(amerikai vígjáték)
14.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
15.00 Zenemánia: Pet Shop Boys
16.00 Férfi a házban
(amerikai film)
17.30 A Riviéra vadorzói
(amerikai vígjáték)
19.20 A body building sztárjai
20.20 Tombstone – Halott város
(amerikai western)
22.25 Álmaim asszonya
(amerikai thriller)
0.05 Delejezettek
(amerikai sci-fi)

TV3

14.50 Az ifjú Indiana Jones kalandjai (ismétlés)
75.45 H2O – Vízisportok
16.15 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat) 13/2.
17.15 Aviator
17.50 Automobil
18.25 Corinna, Corinna
(amerikai film)
20.75 Aszfaltbetyár (ism.)
20.45 Háromszög híradó
27.00 Gillette World Sport Special
21.35 Dzsungelháború
(amerikai film)

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 Parlamenti híradó
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
20.00 Párosán szép
20.30 Konyhashow
21.00 A légierő 2/2.
(amerikai film)
23.00 Amerika története

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Érdekességek a nagyvilágból
20.00 Halálos övezet
(amerikai akciófilm)
21.30 Klippercek
22.20 ATV-stúdió
22.40 Hurrikán
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek