Tv műsor – 1996. augusztus 11. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/3. rész: Hamupipőke
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/10. rész: Doug főz
8.35-9.00 Kapcsolj be!
8.35 Zenelánc
8.45 Meselánc
A táltos – 3. rész (ism.)
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Zene, táj, város
Nyírség
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Szép volt, de szép…
Találkozás Baksay Árpáddal
13.00 Vera és Babs
(német tévéfilmsorozat)
26/1-4. rész (ism.)
14.50 Napjaink
15.05 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Beszámoló a magyar reformátusok harmadik világtalálkozójáról
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A becsapós ajándék
– Készülődés a télre
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
A hamis Goofy
17.05 Nyitott száj
Politikai vitashow
18.00 Brooklyn-híd
(amerikai tévéfilmsorozat)
9/9. rész: Vacsoravendégek
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.05 MC – Magyarok Cselekedetei
20.15 A hónap filmje
Három szökevény
(amerikai film) (1989)
21.55 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Törőcsik Mari
22.50 David  Ojsztrah
(francia film) – 3/1. rész

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli – 147. rész
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
39. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
106/39. rész: Szabadulás (ismétlés)
9.25 PC ábécé
Számítógépek mindennapjainkban (ism.)
10.00 Fészekrakó
Fiatal házasok vetélkedője
11.00 Sportműsor
12.40 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
A királynék városa, Veszprém 1.
13.40 Forma-1 Magyar Nagydíj
16.10 Műsorajánlat – Időjárás
16.15 Kőtenger
17.10 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/46. rész
18.00 Divat ’96
Videofashion Hungary
19.00 Millecentenáriumi híradó
19.05 Test-részek
BBC-sorozat
26. rész: Szervátültetés
19.35 Esti mese
Dany, mesélj!
(francia mesesorozat)
A puma és az erdő hívó szava
19.55 Mesterművek
Francisco Goya: A Kolosszus
20.10 Játék határok nélkül
10/4. rész
4. forduló
21.35 Pódium
Cserhalmi György és Cseh Tamás műsora (ism.)
22.10 TS-este
Benne:
– Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
– Kettesfogat-hajtó verseny Szántódpusztáról
23.25 Lapzárta
23.30 Ezredvégi beszélgetések
Pierre Bourdieu szociológussal
0.25 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Vallási műsor
Figyelj!!!
Fiatalok műsora
8.45 II. János Pál
X/7. rész: A pápa és a gyerekek
Olasz dokumentumfilm-sorozat
9.15 Szpiru és Fantázió
XXVI/20. rész: A peches Vito
(Spirou und Fantasio)
Francia-spanyol-német rajzfilm
9.40 Cimbora – Tallózó
10.25 Piroska és a farkas
Magyar rövidjátékfilm
10.50 Vízikalandok
XXV/23. rész: Palau
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
11.15 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
„Magyarnak születtem” – Nagypalád (Kárpátalja)
12.15 Hahó, Öcsi!
Magyar ifjúsági film
13.35 Jegesmedvék, gleccserek és sarki éjszakák (1989)
Egy norvég kisfiú kalandos élete a Spitzbergákon
Német ismeretterjesztő film
14.00 A korallsziget – IX/6.
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek – Régi Híradók
Bokor Péter műsora
17.15 Postabontás – Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Mese
Leopold, a macska: Leopold kandúr kirándul
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Magasiskola (1970)
Magyar játékfilm
20.20 Ars Hungarica
Virágzó asztalosok
Famennyezetes templomok – Dunántúli emlékek
Magyar művelődéstörténeti kisfilm
20.45 „…Megbocsáthatatlanul szeretem a földet…” (1995-96)
Portréfilm Mészöly Miklósról
21.30 Sportpercek
22.40 Dombok lánya (ism.)
(La fille des Collínes)
Francia játékfilm
0.10 Vers
Balassi Bálint: Adj már csendességet
Elmondja: Papp Zoltán
0.15 Hírújság
0.20 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 Két város meséje
(amerikai rajzfilm)
12.20 Anyuci tutira megy
(amerikai vígjáték)
14.00 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
14.50 Mozimánia: Az amerikai film
15.50 Miss Rose White
(amerikai film)
17.30 Maverick
(amerikai western)
19.35 Így készült: Végképp eltörölni
20.05 Langolierek, az idő fogságában 2.
(amerikai sci-fi)
21.40 Összeomlás
(amerikai film)
23.30 Drágán add a halálod!
(amerikai akciófilm)

TV3

16.10 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat) 13/1.
17.10 Az ifjú Indiana Jones kalandjai (ismétlés)
18.05 Útvesztő
18.25 Kemény lecke
(amerikai film)
20.15 Világszám
20.45 Háromszög
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 Tempo
22.10 A sötétség birodalmában
(amerikai film)

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Ennyi
17.30 Pufók kalandjai2
18.00 Autósport magazin
18.30 Életmódi
19.00 Kojak (ism.)
20.00 Nem boszorkányság
20.30 Konyhashow
21.00 Blood kapitány
(amerikai film)
22.30 Koncert: Kelly Family
23.00 Amerika története

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Nagy-Britannia belülről
20.00 Sivatagi kommandó
(amerikai film)
21.35 Érdekességek a nagyvilágból
22.35 Zabolátlan vágyak
(olasz-spanyol szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek