Tv műsor – 1996. július 28. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/1. rész: Csizmás kandúr
7.55 „Így szúl az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/8. rész: Doug hajat vágat
8.35 Zenelánc
8.40 Tele-mutatvány
Telefonos vetélkedő
9.00 Leporelló
11.00 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Kell a ritmus!
12.55 Jet-ski Európa-bajnokság
Döntő futam
Helyszíni közvetítés az Omszki-tóról
13.45 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/173-176. rész (ism.)
15.45 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
16.10 Örömhír
A református egyház műsora
16.35 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Aladdin mint úriember
– Amit a golfról tudni kell
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Goofy, az ellenőr
17.40 Jani házhoz megy
Betlen János műsora
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.05 Dany, mesélj!
(Francia mesesorozat)
A teknős és a vissza nyert birodalom
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 A hónap filmje
Kemény fickók
(amerikai film)
22.15 Vers mindenkinek
Farkas Árpád: Kányádi Sándornak
22.20 Ha… – Örökös tag
Benkő Gyula
23.20 Remekművek
Mozart műveiből

MTV 2

1.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli – 146. rész
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
37. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
160/38. rész: Átkozott bolygó (ism.)
9.30 Nagy ötletek
(ausztrál film)
11.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
12.45 Millecentenáriumi híradó
12.50 Tévémagiszter
Közművelődési folyóirat
13.50 Forma-1 Német Nagydíj
16.05 Atlanta ’96
Nyári olimpia
18.25 Test-részek
BBC-sorozat
25. rész: Szívzűr
19.00 Játék határok nélkül ‘96
10/3. rész
3. forduló
20.25 Környezetünk hírei
20.30 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
2.30 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Vallási műsor
Ha ketten, vagy hárman…
Vendégségben a Pálffy családnál Leányváron
8.45 II. János Pál
X/5. rész: A pápa és Kelet-Európa országai
Olasz dokumentumfilm-sorozat
9.15 Szpiru és Fantázió
XXVI/18. rész: Vito kincse
Francia-spanyol-német rajzfilm
9.40 Cimbora – Tallózó
10.25 Vízikalandok
XXV/19. rész: Belize és Kanai
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
10.55 Metodista szuperintendens beiktató ünnepi istentisztelet
Közvetítés felvételről, a Budapesti Felsőerdősori gyülekezetből. Igét hirdet és a szertartást vezeti Heinrich Bolleter püspök (Zürich)
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
A fejedelmek harangjai – Regéc
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
12.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.25 Pentaton
Népzenei körkép
A Dunamenti Folklórfesztivál eseményeiről
12.55 Az első száz év
Abraham Lincoln (1930)
Amerikai film (FF)
14.20 Az ókor mediterrán városai
(Great Cities of the Ancient World)
III/2. rész: Athén és az ókori Görögország
Amerikai ismeretterjesztő film
15.15 A korallsziget – IX/4.
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
15.40 Vivaldi: Négy évszak
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek – Régi Híradók
Bokor Péter műsora
17.15 Postabontás – Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Mese
Leopold, a macska: Leopold kandúr és a tévé
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
19.05 Az első száz év
Tízezer nap (1965)
Magyar játékfilm (FF)
20.45 Zene Arcai
Komolyzenei figyelő
21.25 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.45 A ledőlt bálvány (1948)
(The Fallen Idol)
Angol film (FF)
23.20 Ars Hungarica
A nemeskéri evangélikus templom
Magyar művelődéstörténeti kisfilm
23.30 Vers
Kányádi Sándor: Fekete-piros
Elmondja: Éltes Kond
23.35 Hírújság
23.40 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Knock Out
(amerikai film)
12.35 Haláli fegyver
(amerikai vígjáték)
14.00 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
14.50 Mozimánia: Grace Kelly
15.55 Miss Daisy sofőrje
(amerikai film)
17.30 Zenemánia: Szuperkoncert a Hyde-parkban
18.40 Vörös Sonja
(amerikai film)
20.10 Sztracsatella
(magyar film)
21.50 Halálos riválisok
(amerikai akciófilm)
23.30 Játékos végzet

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 A hónap szépe
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport magazin
18.30 Divatház
19.00 Kojak
(amerikai sorozat)
20.00 Nem boszorkányság
20.30 Konyhashow
21.00 A halálos ölelés
(francia film)
22.45 Riportfilm (ismétlés)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 ATV víkend
20.00 Menekülés a semmibe
(amerikai akciófilm)
21.40 Vasárnapi zene
22.30 Késő esti film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek