Tv műsor – 1996. július 20. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-9.05 Cartoon Network
– Maci Laci kincset keres
Amerikai rajzfilmsorozat
– A bolygó kapitánya
Amerikai rajzfilmsorozat
– Tom és Jerry
Amerikai rajzfilmsorozat
9.05 Kapcsolj be!
Kölyökidő délelőtt
10.05 Százéves a mozi
Titkos ügynök
Angol bűnügyi film (1936) FF
11.35 Híres zenei gyűjtemények
A Kájoni kódex – 1.
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05-14.40 Még egyszer!
12.05 Família Kft.
244. rész: Még mindig (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/33. rész (ism.)
13.25 Megperzselt szívek
Francia tévéfilmsorozat
16/4. rész (ism.)
14.10 Szomszédok
Teleregény – 241. fejezet (ism.)
14.40 Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
14.50 Gazdit keresünk
15.25 A majmok bolygója 4. – A hódítás
Amerikai sci-fi (1972)
16.55 Martin Chuzzlewit
Angol tévéfilmsorozat – 6/6. rész
17.55 Játék határok nélkül
10/2. rész: Eger város filmje
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Telesport
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
19.15 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 MC – Magyarok Cselekedetei
20.10 Vers mindenkinek (ism.)
20.20 Ikrek
Amerikai filmvígjáték (1988)
23.10 Exkluzív
22.30-1.30 Szórakoztató éjszaka
Áloműzők

MTV 2

2.25 Atlanta ’96
Nyári olimpia
Megnyitóünnepség
6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Kertészet
7.30 Hrvatska kronika (ism.)
7.55 Unser Bildschirm (ism.)
8.20 Ecranul nostru (ism.)
8.45 Srpski ekran (ism.)
9.10 Nasa obrazovka (ism.)
9.35 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány magazin (ism.)
10.05 Kölyökidő délelőtt
11.00 Atlanta ’96
Nyári olimpia
Megnyitóünnepség
Összefoglaló
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Teleautó
13.35 Kisfilmek a nagyvilágból
– Kaland és felfedezés
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
Kangean, egy indonéz sziget
– Hatlábú birodalom – Utazás a rovarok világában
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/3. rész: Csatatér
– Európa híres kastélyai
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
13/10. rész: Neuschwanstein
15.00 Időjárás
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Atlanta ’96
Nyári olimpia
18.05 Família Kft.
245. rész
18.35 Időjárás
18.40 Atlanta ’96
Nyári olimpia
24.00 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Kaliforniai mazsolák
Amerikai rajzfilmsorozat
8.30 Kicsoda a micsoda?
9.00 Most figyelj!
Kalandozás furfangos találmányok között
A világűrben élni
9.25 Mindennapi matematika
A koncerten
9.45 McGee és én újabb kalandjai
Amerikai tévéfilmsorozat
Semmi perc alatt
10.05 Betűvető
10.30 Harmónia
11.00 Hanza-városok
11.15 Ritmus ‘96 (ism.)
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
12.30 Közép-európai magazin
13.10 Esti kérdés (ism.)
13.25 Néptánc-antológia ‘96 – 2/2.
13.55 Dinoszaurusz – Sarkvidéki expedíció
14.55 Régi nyár
Magyar filmvígjáték
16.15 Vikingek
16.35 Európai művészeti iskola
Holland képzőművészeti sorozat – 4/1.
17.10 Út a jövőnkbe
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
18.20 Chesterfield lovagjai
Angol filmsorozat – 13/4.
19.10 Walewska grófnő
Amerikai kalandfilm
21.00 Híradó
21.15 Összefoglaló az atlantai nyári olimpiai játékokról
21.35 Ég veled, barátom!
Francia bűnügyi film
23.25 Csokonai Vitéz Mihály: Bakhushoz

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Régiségek kicsiny boltja
Amerikai rajzfilm
12.25 Ace Ventura – Állati nyomozó
13.55 Mennyi? 30!
14.30 Melrose Place
15.20 Az icipici pók
15.45 Fedezetlen szerelem
17.30 National Geographic
18.30 Libabőr
20.00 Porcelánhold
21.40 Bowe-Golota profi ökölvívódöntő
22.55 A sötétség fejedelme
0.40 Erotikus ábrándozások

TV3

14.15 Műsorajánlat – Időjárás
14.25 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
Amerikai sorozat
16/2. rész: London, 1916
15.20 InfoMozaik
16.10 Tányéron a világ
Amerikai filmsorozat
10/7. rész (ism.)
16.40 Top Trend
17.10 Palánta
17.40 Szökés a halál elől
Francia film
19.40 Mr. Rozsda
20.15 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Zürichi páncélterem
Német filmsorozat
22.00 Pörzsölő
22.45 Élő robotok
Amerikai film

Szív TV

16.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
17.45 Eurostar – kapásjelző
18.00 Konyhashow
Könyvek, ételek
18.30 Pufóka kalandjai – 26/11.
19.00 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat – 48/23.
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Oktagon
Amerikai kungfu film
23.00 Nudista szépségverseny
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek