Tv műsor – 1996. június 2. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/19. rész: A forrófejű nagypapa
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/40. rész: Daddy
8.35 Törpe
8.45 Telemutatvány
9.00 Leporelló
11.00 A zenén túl…
Vásáry Tamás beszélgetése Brahmsról
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Zúghat a zivatar
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/141-144. rész (ism.)
14.55 Van öt perce? (ism.)
15.05 HT
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
Jázmin a víz fogságában
– A másodpilóta
Amerikai rajzfilm
– Dinka banda
Amerikai rajzfilmsorozat
Goofyval kezdődik minden
17.05 Nyitott száj
Politikai vitashow
18.00 Telesport
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 MC – Magyarok Cselekedetei
20.10 Kamaszkorom legszebb nyara
Amerikai film (1971)
21.55 Vers mindenkinek
22.00 Napozó a vulkán tetején
Orbán Ottó verses portréja (ism.)
22.40 Velence zenei évszázadai
Angol dokumentumfilm-sorozat
3. rész: Vivaldi és a XVIII. század

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol mi?
8.00 Juli-suli – 142.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 29. (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
30. rész: A lelet (ism.)
9.30 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő – 10.
11.00 Telesport
Benne:
– Férfi kézilabda EB
– Kajak-kenu Grand Prix verseny
12.30 Csellengők
13.00 Tévémagiszter
Keszthely
13.50 Forma-1
Spanyol Nagydíj Barcelonából
16.05 Műsorajánlat – Időjárás
16.10 Mindenki volt indián valamikor
Kalapemelés a pedagógustársadalom előtt
17.05 Acapulco akciócsoport
Amerikai-francia tévéfilmsorozat
22/9. rész: Gyerekkori jó barátok
17.45 Időjárás
17.55 Millecentenáriumi híradó (ism.)
18.00 …az én váram
18.30 Tranzit
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
20. rész: Rohan az idő
19.30 Csízió
19.35 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
52/42. rész
19.50 Mesterművek
Alfons Mucha: Madonna liliomokkal
20.05 Tudós nők
Vígjáték két részben
22.15 Telesport
Benne:
– Álomcsapat
– Férfi kézilabda EB
– Atlétikai Szuper Liga EK döntő
– Ritmikus sportgimnasztika EB
– Kajak-kenu Grand Prix verseny
23.25 Környezetünk hírei
23.30 Lapzárta
23.35 Ezredvégi beszélgetés
0.20 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Református gyermekhittan
8.15 Dicsőség, békesség
8.45 Németalföldi kolostorok
Belga ismeretterjesztő filmsorozat
Karmeliták és Brigitta nővérek Boxmeerben
9.10 Bay City
Ausztrál filmsorozat
A kalózok ezüstje
9.35 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
Ausztráliai kaland
10.05 Cimbora – Tallózó
10.50 Vízi kalandok
Ismeretterjesztő sorozat
Roatan és a cowesi Beken család
11.15 Kincsesház
12.00 Déli harangszó
12.05 Magyar örökségeink – 4.
12.30 A reménység folyója
Francia tévéfilmsorozat
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
17.00 Emlékképek – Régi híradók
17.15 Postabontás…
17.35 Műsorismertetés
17.40 Lolka és Bolka olimpiája
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Fejezetek a magyar film történelméből
A magyar film 1968-1968
20.00 Sodrásban
Magyar film (FF)
21.25 Sportpercek
21.35 Ars Hungarica
M.S. Mester: Ave Maria
21.55 Cannes-i díjazottak
Egy nő azonosítása
Olasz film
24.00 Reményik Sándor: Templom és iskola

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Copperfield Dávid
Amerikai rajzfilm
12.15 Menekülés
Amerikai film
14.00 Falcon Crest
15.40 Alice már nem lakik itt
Amerikai film
17.30 A ring királyai
18.35 Egy őrült nyár
Amerikai vígjáték
20.10 Mennyi? 30!
Komédiashow
20.45 Rendőrakadémia 7.
Amerikai vígjáték
22.10 Az ítélet éjszakája
Amerikai film
24.00 Poison Ivy
Amerikai film

TV3

15.30 Tv-shop – Műsorajánlat – Időjárás
15.40 Arany
Új-zélandi-kanadai filmsorozat – 10/1. (ism.)
16.40 Sporttalkshow
17.45 Repülős magazin
18.20 Zéró pont
Ausztrál film (1987)
20.05 Világszám 5.
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Leisenbogh átkozott szerelme
Francia-német film
22.40 Beatles-antológia
Angol filmsorozat

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Zsaruszív
17.30 Slapaj
Amerikai rajzfilmsorozat – 26/23. rész
18.00 Autósport magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
Amerikai filmsorozat
Szabadítsd ránk a gonoszt
20.00 Lovasok a viharban
Amerikai film
22.00 Nem boszorkányság…
22.30 Konyhashow (ism.)
23.00 Vedd kezedbe a sorsod!
Dokumentumfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek