Tv műsor – 1996. június 13. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Kaliforniai álom
Amerikai tévéfilmsorozat
65/41. rész: Téli fesztivál
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Sólyomszem
10.40 Játék
10.50 Hírek
11.05 Marienhof
Német tévéfilmsorozat
52/24. rész: Karácsony
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary!
12.55 Telepakk
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Segítség!
15.30 Agyunk titkai
7/4. rész: Kínzó gondolatok fogságában (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Azok a csodálatos állatok
A cápa
16.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/151. rész
17.00 Lurkó Kupa
17.10 Eszterlánc
17.25 Műsorajánlat
17.30 Kormányváró
17.55 Az 1000 éves Veszprémi Püspökség
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?
18.55 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
– Tudod-e?
Francia ismeretterjesztő filmsorozat – 12/2.
19.15 Naprakész
Életmód
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Kisváros
Tévéfilmsorozat
13/12. rész: Autóverseny
21.05 Másképpen beszélgetek
Friderikusz Sándor műsora
22.10 Klip-mix
22.25 Góóól…
22.55 Ütköző
23.45 Híradó
23.55 BBC-híradó

MTV 2


15.25 Műsorajánlat
15.30 Lelemény, találmány
Százéves a magyar szabadalmi jog
16.30 Top-40
Időjárás – Műsorajánlat
17.00 Körzeti híradók
17.15 Időjárás
17.20 Bulgária-Románia
Labdarúgó EB
Közvetítés Newcastleből
19.20 MacGyver
Amerikai tévéfilmsorozat
52/24. rész: Az emberi tényező
20.15 Műsorajánlat
20.20 Svájc-Hollandia
Labdarúgó EB
Közvetítés Birminghamből
A szünetben: 21.15 Híradó
22.20 Környezetünk hírei
22.30 Objektív
22.55 Időjárás
23.00 Lapzárta
23.05 La Sept
Tavasz a kisvárosban
Kínai film (1948) FF
0.45 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV


8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Régiók (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Tájak, fortélyok, asszonyok
13.35 A nagy csaták
Francia dokumentumfilm
A németországi csata
15.00 A nagymama a meseautóban
Magyar riportfilm (ism.)
15.45 Perczel Zita filmjeiből
A meseautó
Magyar játékfilm (1934)
17.05 Lóra fel!
17.30 Csodakörhinta
A játékkártyák
Margó és a szél
Levél a királynőnek
– Bob és Bobek
Az erdőben
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kolumbusz Kristóf
Olasz kalandfilmsorozat – 2.
19.10 Az inkák nyomában
Német művelődéstörténeti film
1. rész: A titokzatos Chavinkultúra
20.05 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 Színházi Élet (ism.)
21.55 Angyal az asztalomnál
Angol tévéfilm
22.45 Ténykérdés
23.45 Csoóri Sándor: Látom arcodat

HBO


16.30 Taz-mánia
Amerikai  rajzfilm
17.00 Alf
Amerikai sorozat
17.30 Ki itt felmászol
Amerikai akciófilm
19.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
20.00 Sunset Grill
Amerikai akciófilm
21.40 Irány az éden
Amerikai vígjáték
23.30 Gyilkolni kell, ennyi az egész
Amerikai thriller
0.45 Erotikus ábrándozások

TV3


16.15 Siker-vonal
16.45 Műsorajánlat – Időjárás
16.55 Palánta
17.25 A rácson túl
Amerikai film (1993)
19.05 Havi fix
19.25 Tányéron a világ
Amerikai filmsorozat
10/2. rész
19.55 Játék
20.20 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Örökké búcsúzunk
Amerikai film (1986)
22.55 Negyedóra gazdaság

Szív TV

16.05 Kereskedelmi show
16.30 Kicsi vagyok én…
17.00 Torna
17.30 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
18.30 Slapaj – 26/6. rész
19.00 Hétpróbás
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Mi magunk és egyéb állatfajták
20.30 Mozdulj!
21.00 Sivatagi sólyom
Amerikai film
23.00 Ennyi (ism.)
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek