Tv műsor – 1996. június 1. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
48/47. rész: A hazatérés
– Az ágon ülő macska meséi
Francia rajzfilmsorozat
15/15. rész: A kutya
9.05 Cimbora délelőtt
10.00 Mennyei játszótér
Amerikai film (1991)
11.45 Nyitott stúdió
Rományi Rota
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Família Kft.
237. rész: Az aranyóra (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/26. rész (ism.)
13.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/22. rész: Ember tervez, Isten végez (ism.)
14.10 Válaszolunk…
14.20 Mensáros László-sorozat
Jaguár
Magyar film (1967) FF
15.45 Szeret, nem szeret
Szívügyi magazin
16.35 Kaland a Cápa-szigeten
Ausztrál kalandfilm – 2/2. rész
17.30 Drogfórum – 1. rész
Beszélgetés Nagy Zoltánnal a „szipu”-ról és a szociális munkáról
17.55 Esély
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
Bábfilmsorozat
Számháború
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Az ideális gyanúsított
Angol bűnügyi film (1991)
(Csak felnőtt nézőknek!)
22.05 Exkluzív
22.30 Cher – Extravaganza
Angol koncertfilm
23.35 Telesport
23.55 A Templom utca királynője
Hongkongi film
Feliratos!

MTV 2

6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Gazdálkodási ismeretek
7.30 Hrvatska krónika (ism.)
7.55 Unser Bildschirm (ism.)
8.20 Ecranul nostru (ism.)
8.45 Slovenski utrinki (ism.)
9.10 Nasa obrazovka (ism.)
9.35 Patrin – Üzenet – Vorba
10.05 Cimbora
A TV1 műsor folytatása
11.00 Vámpírok és ördögmadarak
Mesék a Calypso-szigetekről
Angol ismeretterjesztő film
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Darnyi Tamás – úszás
12.05 Aki nem tudott búcsúzni
Erőss Béla nótáiból
12.35 Körkép
13.05 Reflex
OBB-hírcsokor
13.10 Autó 2
13.40 Az orosz medve birodalma
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/2. rész: A Mennyei-hegység (ism.)
14.30 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
57/25. rész: A sokszínű Bride-völgy
14.55 Időjárás
15.00 Átfogó
15.25 Trend
15.50 Kefelevonat
Könyvhét
16.30 Horizont
17.00 Telesport
18.10 A lyoni omnibusz
19.05 Família Kft.
238. rész: Vili a nyerő!
19.40 Familimpia
20.00 T-Ma
20.25 Magyarország-Olaszország
Válogatott labdarúgó-mérkőzés
22.25 Lapzárta
22.30 Cigány Fórum
23.00 365+1
Izaki Masahiro, az MTV VIII. Nemzetközi Karmesterversenyének győztese vezényel
0.35 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Starting Business English (ism.)
8.30 Kicsoda a micsoda
9.00 Most figyelj!
Kalandozás furfangos találmányok között
Ausztrál animációs kisfilm
Víz, víz, víz
9.25 Mindennapi matematika
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
A szabad ég alatt
9.45 McGee és én
Amerikai tévéfilmsorozat
Gördülő remények
10.10 Nyelvtanoda
10.35 Kedves (ism.)
11.15 Harmónia
11.45 Néptáncok
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 5 perc Európa történelméből
12.25 Közép-európai magazin (ism.)
13.05 Esti kérdés (ism.)
13.20 Janika
Magyar filmvígjáték (ism.)
14.40 Pentaton
15.10 Magyar örökségeink
15.40 Szatelitháború
Angol dokumentumfilm (ism.)
16.20 A kis hercegnő
Angol tévéfilmsorozat
16.45 Dunatáj
17.20 Kimba, a fehér oroszlán
18.00 Híradó
18.15 Zenés üzenetek
„Dunán innen, Dunán túl”
19.30 Bolygónk a Föld
Dokumentumfilm
20.00 Századunk
Francia dokumentumfilm-sorozat
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 Jazzfesztivál
Német jazzfilm
21.55 Sammy és Rosie
Angol film (ism.)
23.30 Klasszikus zeneművek
23.50 Gergely Ágnes versei

HBO

8.00 Superman legújabb kalandjai – Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 A viharhegy óriása
Amerikai film
12.35 Dirty Dancing
14.20 Melrose Place
15.10 Az icipici pók
15.30 Dave
17.30 National Geographic
18.30 Jéghercegnő
19.35 Szilveszteri durranások
Amerikai film
21.15 Hegylakó 2.
Amerikai akciófilm
23.10 Mocskos zsaru
0.45 Erotikus ábrándozások

TV3

15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.40 InfoMozaik
16.25 A delfinek életének titkai
Német-holland filmsorozat
7/7. rész (ism.)
17.00 Palánta
17.30 Ez van!
17.55 Life 101
Amerikai film (1994)
19.35 Mr. Rozsda
20.10 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Őrizetbevétel
Francia film (1981)
22.35 Macho
Magazin férfiaknak
23.05 Beatles-antológia
Angol filmsorozat
6/1. rész (1995)

Szív TV

16.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
17.45 Eurostar – kapásjelző
18.00 Konyhashow
18.30 Slapaj
19.00 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat – 48/16.
19.30 Rock City
20.00 Guyver, a szuperhős
Amerikai akciófilm
22.00 Hívd Andreát!
23.00 „Naná, hogy szépek a kismamák…”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek