Tv műsor – 1996. május 4. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
– Az ágon ülő macska meséi
Francia rajzfilmsorozat
9.05 Áll a bál – 1 . rész
10.00 Szappanbuborék
Tévéjáték (ism.)
11.20 Ó-Európa
„Líra a táncban”
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Família Kft. (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/22. rész (ism.)
13.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/18. rész: Éjszaka Chicagóban (ism.)
14.10 Válaszolunk…
14.20 100 éves a mozi
„Fények virradat előtt”
Összeállítás díjnyertes magyar animációs filmekből
14/14. rész: Espinho
14.45 Szeret, nem szeret…
Szívügyi magazin
15.30 Alan és Naomi
Kanadai film (1991)
17.10 Lukas hosszú útja
Kanadai-német filmsorozat – 6/4. rész
18.00 Álljunk meg egy szóra!
Nyelvművelő műsor
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
Ki a legokosabb?
19.15 Aranyág ’96
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Uborka
Politikai saláta
20.45 Vers mindenkinek
20.55 Dupla vagy semmi
Amerikai filmvígjáték (1987)
22.40 Exkluzív
Társasági magazin
23.10 Öld meg Cartert!
Angol film (1971)

MTV 2

6.25 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző
Növénytermesztés
7.00 Hrvatska kronika
7.25 Unser Bildschirm
7.50 Ecranul nostru
8.15 Slovenski Utrinki
8.40 Nasa obrazovka
9.05 Patrin – Üzenet – Vorba
9.30 Körkép
10.05 Cimbora-délelőtt
11.00 Szent Flórián lovagjai
Magyar dokumentumfilm
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Borkai Zsolt – torna
12.05 Az MTV Nótaklubja a Pataky Művelődési Központban
12.30 Reflex
OBB-hírcsokor
12.35 Salty, a fóka
Ausztrál filmsorozat
Útközben elveszett
13.00 Autó 2
13.25 Marc Chagall
Angol dokumentumfilm (ism.)
14.20 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
57/24. rész: A sólyomrezervátum
14.45 Napjaink
15.00 Időjárás
15.05 Átfogó
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Csodálatos Föld
Japán dokumentumfilm-sorozat
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Vasas-Casino Vigadó-BVSC-Dreher
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.05 Família Kft.
234. rész
19.40 Familimpia
20.05 Telebingó
21.00 Miénk a kép!
Pályakezdők bemutatkozása
Murányi Tünde és Alföldi Róbert
21.55 Van öt perce?
Johann Strauss: Denevér-nyitány (ism.)
22.05 Lapzárta
22.10 Szemtől szemben Mário Soaressel
22.40 T-Ma
23.10 Jégkorong VB
0.50 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Starting Business English (ism.)
8.30 Mofli, az utolsó koala
8.50 A vörösbegy
Német ismeretterjesztő film
9.05 Szent Mihály-napi játékok
Rövidfilm
9.20 Kicsoda a micsoda?
Gyermekműsor
9.50 Nyelvtanoda
10.15 Frida
Norvég ifjúsági sorozat
10.45 Harmónia
11.15 Kedves…
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 5 perc Európa történelméből
Németország 1925-32 – A rendőrség
12.25 Közép-európai magazin (ism.)
13.05 Esti kérdés
13.20 Kína történelmi városai
Kínai ismeretterjesztő film
14.10 Kölcsönkért kastély
Magyar filmvígjáték (ism.) FF
15.35 Egy nap egy gyermek életéből
Német dokumentumfilm
16.00 Ló és ember
Skót ismeretterjesztő sorozat – 6/6.
16.50 Dunatáj
17.20 Mesék meséje
18.00 Híradó
18.15 Anyák napi jókívánságok határok nélkül
19.45 Századunk
Francia dokumentumfilm – 9/4.
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 Pat Metheny együttes
Amerikai jazzfilm
22.35 Red Rock West
Amerikai thriller
0.10 Nagy Gáspár: A Fiú naplójából

HBO

8.00 Superman legújabb kalandjai
Amerikai film
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Clifford
12.30 Sommersby
14.20 Melrose Place
15.10 Az icipici pók
15.35 Így készült: Az esküdt
16.00 Get Back
17.30 Bali, az istenek mesterműve
18.30 Rám csaj még nem volt ilyen hatással
20.00 Stella
21.50 Lóhalálában
Amerikai film
23.35 Súlycsoporttól függetlenül…
0.30 Éjféli őrjöngés

TV3

15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.40 InfoMozaik
16.25 Életképek a mai Indiából
16.55 A delfinek életének titkai
Német-holland filmsorozat
7/3. rész (ism.)
17.25 Palánta
18.05 Egy rakás hulla
Francia film (1990) – 2/1. rész
19.40 Mr. Rozsda
20.15 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Az utolsó nyár Tangerben
Francia-olasz film (1986)
23.05 Macho
Műsor férfiaknak

Szív TV

16.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
17.45 Eurostar-kapásjelző (ism.)
18.00 Konyhashow
18.30 Slapaj – 26/4. rész
19.00 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat (ism.)
19.30 Kereskedelmi show
20.00 A Holcroft-szövetség
Amerikai film
22.00 Hívd Andreát!
23.00 Csipetnyi szex
23.30 Miss Nudi Hungary

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek