Tv műsor – 1996. május 12. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/16. rész: Az elveszett gyermekek
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/38. rész: Szomorú lánykérés
8.35 DJ. Labor
9.00 Leporelló
11.00 Glóbusz
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Musicalkínálat – 2.
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/129-132. rész (ism.)
14.55 Van öt perce?
Mozart: A-dúr klarinétötös K. 581
15.05 HT
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
A griffmadártojás
– Macskajaj
Amerikai rajzfilm (ism.)
– Zorro
Amerikai filmsorozat
A javasasszony
17.05 Jani házhoz megy
18.00 Összefoglaló a férfi tornász EB-ről
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 MC – Magyarok Cselekedetei
20.10 100 éves a mozi
Szabó István válogatása a filmtörténet legsikeresebb műveiből
Szabó István bevezetője
20.20 Nagyítás
Angol film (1966)
22.10 Vers mindenkinek
22.20 Lehetetlen?
Mai vendég: Darvas Iván
23.20 Velence zenei évszázadai
Angol dokumentumfilm-sorozat
2. rész: Monteverdi és a XVII. század

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Hímnem
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 39.
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
27. rész: A zuhanás (ism.)
9.30 PC ábécé
10.00 Fészekrakó
Fiatal házasok vetélkedője
11.00 Sportműsor
Benne:
– DVSC-Symphonia-Larvik HK
Női kézilabda EHF Kupa-mérkőzés
– Budapest Lottó Ladies Open teniszverseny
13.00 Magyar Izland-expedíció
Természetfilm
3/3. rész: A vikingek szigete
13.30 Az omnibusztól a metróig
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Új Reflektor Magazin
15.00 Időjárás – Műsorajánlat
15.10 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/38. rész
16.00 Magyarok az Újvilágért
Riport-dokumentumfilm – 2/1.
16.50 Millecentenáriumi híradó (ism.)
17.00 Acapulco akciócsoport
Amerikai-francia tévéfilmsorozat
22/6. rész: Arabeszk
17.50 Olimpiai arcképcsarnok
1988, kardcsapat
18.00 Divat ‘96
Videofashion Hungary
18.30 Úton
Európa magazin
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
17. rész: Véres dolgok
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
19.40 Műsorajánlat
19.45 Mesterművek
Angol képzőművészeti sorozat
Jan Kupeczky: Karl Bruni miniatűrfestő portréja
20.00 Homburg hercege
Színmű két részben
Közvetítés az Új Színházból, felvételről
22.05 TS-este
Benne:
– Góóól…
– Álomcsapat
– Öttusa Martini Kupa
23.15 Környezetünk hírei
23.20 Lapzárta
23.25 Éjjeli menedék
0.25 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Református gyermekhittan
8.15 Dicsőség, békesség!
8.45 Németalföldi kolostorok
Belga ismeretterjesztő filmsorozat
Trappisták West-Vleterenben
9.10 Bay City
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
9.35 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
10.00 Cimbora – Tallózó
10.45 Vízi kalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
Guam/Grenadin-szigetek
11.10 Túl a sarkkörön
Lappföld
11.35 „Amiről a kövek mesélnek”
Történelmi városok – Székesfehérvár
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 5 perc Európa történelméből
12.25 Táncház
12.55 A reménység folyója
Francia tévéfilmsorozat
14.30 Sportképek
16.30 Színházi Élet
17.00 Emlékképek – Régi híradók
17.15 Postabontás – levélváltás
17.40 Lolka és Bolka olimpiája
Kerékpárverseny
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Csempészek
Magyar játékfilm
20.20 Zene tolmáccsal
Mozart: G-dúr hegedűversenye
21.20 Ars Hungarica
Lőcsei Pál mester
21.40 Sportpercek
21.50 Cannes-i díjasok
Salaam, Bombay!
Indiai film
23.40 Király László: Csend

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Bolond idők
12.35 A füstbe ment terv
Amerikai film
14.05 Falcon Crest
15.00 Súlycsoporttól függetlenül
15.55 Spionfióka
Amerikai akciófilm
17.30 Stella
Amerikai film
19.20 Zenemánia: Sting
20.20 Wyatt Earp
Amerikai western
23.30 Storyville
Amerikai film

TV3

14.40 Műsorajánlat – Időjárás
15.15 Az ördög és az inkvizítor
Olasz-spanyol filmsorozat – 13/11. rész
16.15 AMS
Autó-Motor-Sport (ism.)
16.55 Sporttalkshow
18.00 AutoMobil
18.30 Meghívó a halálba
Amerikai film (1995)
20.10 Aszfaltbetyár
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Calcio
21.45 A káprázatos
Francia film

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Ennyi!
Filmajánló
17.30 Slapaj
Amerikai rajzfilmsoroazt – 26/11.
18.00 Autósport magazin
18.30 Életmódi
19.00 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Droghalál (ism.)
20.00 Replicator
Amerikai fantasztikus film
22.00 „Párosán szép…”
23.00 Konyhashow (ism.)
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek