Tv műsor – 1996. május 11. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
A Givette család tagjai
– Az ágon ülő macska meséi
Francia rajzfilmsorozat
15/12. rész: A szarvas és a kutya
9.05 Kapcsolj be!
Szókimondó
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.40 Híres erdélyi prímás: Zerkula János
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Família Kft.
234. rész (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/23. rész (ism.)
13.25 Műsorajánlat
13.30 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/19. rész (ism.)
14.15 Szomszédok (ism.)
14.45 Napjaink
15.05 Válaszolunk…
15.25 Mensáros László-sorozat
Játék a szerelemmel
Magyar vígjáték (1957)
17.05 Lukas hosszú útja
Kanadai-német filmsorozat
6/5. rész
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.10 Millecentenáriumi híradó
18.15 Márkás históriák
BP OIL Magyarország
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
19.15 Telis-televideo ’96
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm (1989)
22.20 Exkluzív
22.45 Szórakoztató éjszaka
Áloműzők

MTV 2

6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika
7.55 Unser Bildschirm
8.20 Ecranul nostru
8.45 Srpski ekran
9.10 Nasa obrazovka
9.05 Patrin – Üzenet – Vorba
10.05 Dzsúz
Vendég: Ferenczy György és a Herfly Davidson
11.05 A varázslatos békabőr
Angol ismeretterjesztő film
12.00 S. Bíró Antal nótákat énekel
12.30 Az Európai Utas Kassán
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Izom
13.35 Kisfilmek a nagyvilágból
– Kaland és felfedezés
Kanadai ismeretterjesztő sorozat
– A homok birodalma
26/7. rész: A Magreb homokdűnéi és oázisai
– Formatervezett élővilág
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/5. rész: A csomagolás és a reklám
– Európa híres kastélyai
Amerikai dokumentum-film-sorozat
8/5. rész: Warwick
15.05 Átfogó
15.30 Trend
16.00 Kérdezz! Felelek!
16.25 Ki ez a nő?
Képzőművészeti sorozat
Az Ír TV műsora
16.30 Horizont
17.00 Debreceni VSC-Kispest-HFC
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.05 Família Kft.
235. rész
19.35 Időjárás
19.40 Familimpia
20.05 Telebingó
21.00 Vastaps
Riportműsor
21.45 Lapzárta
21.50 Dalnokverseny ‘96
22.30 T-Ma
Rókusfalvy Pál szó-rakosgató műsora
23.05 Elveszett lélek
Olasz-francia film (1976)
0.45 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Starting Business English
8.30 Mofli, az utolsó koala
8.50 A ponty
Német ismeretterjesztő film
9.00 Kicsoda a micsoda?
9.30 Most figyelj!
Ausztrál animációs film
Földön, égen és levegőben
9.50 McGee és én
Amerikai film
10.15 Nyelvédesanyánk
10.40 Harmónia
11.15 Mű-Terem-Tés
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 5 perc Európa történelméből
Németország 1926-1935
12.25 Közép-európai magazin
13.05 Esti kérdés (ism.)
13.20 Amerikából jöttem
Magyar dokumentumfilm
13.40 Turay Ida filmjei
Pesti mese
Magyar film (1937)
15.00 Pentaton (ism.)
15.30 Kína történelmi városai
Kínai ismeretterjesztő film
16.20 A kis hercegnő
Angol filmsorozat
16.45 Víz alatt, víz felett
Kanadai kisfilm
17.10 Út a jövőbe
17.30 Kimba, a fehér oroszlán
18.00 Híradó
18.15 A szél hátán
Spanyol film
19.50 Mesterművek
20.00 Századunk
Francia dokumentumfilm
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 Hollywoodi lidércnyomás
Amerikai film
23.15 Szilágyi Domokos: Az őzszemű lány

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 A sátán kutyája
12.20 Örökkön örökség
13.55 Mennyi? 30!
14.25 Melrose Place
15.10 Az icipici pók
15.35 Aki kapja, marha
17.30 National Geographic
18.30 Titkok kertje
20.10 Öreg rókák, nem vén rókák
21.45 Lángoló jég
Amerikai akciófilm
23.25 Hosszú lé
Amerikai film
1.00 Erotikus ábrándozások

TV3

16.10 Műsorajánlat – Időjárás
16.20 InfoMozaik
17.05 A delfinek életének titkai
Német-holland film
7/4. rész (ism.)
17.40 Palánta
18.10 A generális
Amerikai film (1926) FF
19.35 Mr. Rozsda
20.10 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Az idegen
Amerikai film (1946)

Szív TV

16.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
76-77-78. rész
17.45 Eurostar-kapásjelző (ism.)
18.00 Konyhashow
18.30 Slapaj
19.00 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
19.30 Rock city
20.00 Végső bizonyíték
Amerikai film
22.00 Hívd Andreát!
23.00 Csipetnyi szex
23.30 „Miss Nudi Hungary”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek