Tv műsor – 1996. április 9. – Kedd

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Cheers
Amerikai tévéfilmsorozat
26/22. rész: Derek, a derék
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Álláskereső
10.45 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
12.55 Volt egyszer egy vízimanó
Német bábfilm (ism.)
13.20 Gepárdok és kölykeik az oroszlánok birodalmában
Angol ismeretterjesztő rövidfilm (ism.)
14.10 Ecranul nostru (ism.)
14.35 Nasa obrazovka (ism.)
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Népzenei összeállítás
15.20 Repeta – Biológia
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 A kölcsönkapott Föld
16.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/114. rész
17.00 Kapcsolj be!
Benne:
17.00 MultiméDiák
17.10 Hangolka
17.30 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
39/15. rész: Kaland a poroszlókkal
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Pom-Pom
Magyar rajzfilmsorozat
A csipogó húsvéti tojás
19.15 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/15. rész: 1995. február 5-e
21.15 Stúdió ’96
22.05 100 éves a mozi
Szabó István válogatása
Az alattvaló
NDK-film (1951) FF
23.50 Szenes Andreával…
Vendég: Pető Iván
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2

8.55 Műsorajánlat
9.00 Parlamenti Napló
10.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Izomláz
17.05 Paradicsom Szálló
Német tévéfilmsorozat
26/25. rész: Az én házam az én váram
17.55 Időjárás – Műsorajánlat
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Ki ez a Don Luis, Higgins… és miért tesz velem ilyen szörnyű dolgokat?
19.55 Ki ez a nő?
Képzőművészeti sorozat
A Francia TV műsora
20.00 Múzsa
20.10 Megbocsáthatatlanul szeretem a földet
Mészöly Miklós hetvenöt éves
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
21.45 Klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás
22.30 Lapzárta
23.35 TS – Sportvarázs
Benne: Kosárlabda Klubcsapatok Európa Bajnoksága
0.35 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 „Dicsérjétek szentélyében”
12.35 „Ha ketten, vagy hárman” (ism.)
13.05 Mű-Terem-Tés (ism.)
13.45 India ege alatt
Templomok és zarándokok
14.35 Fedezzük fel a világ csodáit
A Niagara vízesés és a Grand Canyon
15.10 Az első száz év
Civil a pályán
Magyar filmvígjáték
16.50 Starting Business English
Angol nyelvleckesorozat
17.15 Lássuk, hogyan növekednek!
Angol ismeretterjesztő sorozat
17.25 Dini, a kis dinoszaurusz
– Baltazár professzor
– Popeye, a tengerész
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Az első száz év
A pap vége
Cseh film
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 A csúnya amerikai
Amerikai film
23.20 Irány a Mars!
Japán ismeretterjesztő film
24.00 Buda Ferenc: Ne rejtőzz el!

HBO

16.30 Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.00 Jó barátok
Amerikai sorozat
17.30 A Pelikán ügyirat
Amerikai krimi
20.00 Kettős álarc
Amerikai krimi
21.30 Melrose Place
Amerikai sorozat
Jaj, de szép a karácsonyfa!
22.15 Összeomlás
Amerikai film
0.05 Az ember legjobb barátja
Amerikai horror

TV3

17.00 Tv-shop – Műsorajánlat
17.35 Jó barátok
Amerikai film
19.30 Életképek a mai Indiából 3.
20.00 Játék
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Rövidre zárt robot
Amerikai film
23.05 Negyedóra szolgáltatás

Szív TV

16.05 Kereskedelmi show
16.30 Divatház
17.00 Konyhashow (ism.)
17.30 Knight Rider
Amerikai filmsorozat – 89/17.
18.30 Szippancsok
Amerikai rajzfilmsorozat – 65/48.
19.00 Pozitív csatorna
19.30 „Nem boszorkányság…”
20.00 Különjárat
20.30 „Kicsi vagyok én…”
21.00 A dzsungel törvénye
Amerikai film
23.00 Hétpróbás (ism.)
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek