Tv műsor – 1996. április 21. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/13. rész: Fauchelevent kisasszony eltűnik
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 A hosszúlábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/35. rész: Magány
8.35 Zenelánc
8.40 Tele-mutatvány
9.00 Leporelló
11.00 Három kívánság
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Volt egyszer egy régi tavasz…
Kedvenc nótáiból válogat Takács Béla
13.00 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/118-121. rész (ism.)
15.00 Van öt perce?
Bizet: Gyöngyhalászok
15.05 HT
(Feliratozva is!)
Háttértudomány
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
Amerikai rajzfilmsorozat
Karaván a sárban
– Pluto kisöccse
Amerikai rajzfilm (ism.)
– Zorro
Amerikai filmsorozat
A kapitány lemond a tervéről
17.05 Manőver
17.35 Rendőrnap ’96
18.00 Összefoglaló a Nemzetközi Súlyemelő Húsos Kupa versenyről
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 MC – Magyarok Cselekedetei
20.10 A hónap filmje
A dzsentlemanus
Amerikai filmvígjáték (1992)
22.05 Vers mindenkinek
Francois Villon: Testamentum (részlet)
22.10 Rendőrnap ’96
22.35 Az elveszett írók nyomában: Mikes György

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli – 139.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 36.
8.50 Néprajzi értékeink
Torockói baba (ism.)
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
24. rész: A menekülés (ism.)
9.30 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő – 7.
11.00 DVSC Symphonia-Vasas Dreher
Női kézilabda-mérkőzés
13.00 Tévémagiszter
14.00 Kupaktanács
14.30 Szócső
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/36. rész
15.55 Millecentenáriumi híradó (ism.)
16.00 „Ki miben tudós?”
1996 – Történelem
8/4. rész: Magyarország a polgári nemzetté válástól – 1956-ig
Mozgásterek és kényszerpályák
II. elődöntő
17.05 Acapulco akciócsoport
Amerikai-francia tévéfilmsorozat
22/3. rész: Az arkangyal
17.45 Műsorajánlat – Időjárás
17.55 Helló, világ!
18.30 Tranzit
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
14. rész: Memória móka
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
52/36. rész
19.45 Mesterművek
Akseli Gallen Kallela: Lemminkainen anyja
19.55 Csízió
20.00 Friedrich Schiller: Stuart Maria
Tragédia két részben
A Madách Színház előadása, felvételről
22.10 TS este
Benne:
– Góóól…
– Álomcsapat
23.10 Környezetünk hírei
23.15 Lapzárta
23.20 Béke – háború után?
0.20 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Figyelj!
8.35 Református gyermekhittan
8.45 Németalföldi kolostorok
Belga ismeretterjesztő filmsorozat
9.10 Bay City
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
Henry kertje
9.35 Szpiru és Fantázió
Francia-spanyol-német rajzfilm
Őrült nagy rally
10.00 Cimbora – Tallózó
10.50 Vízi kalandok
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
Jamaica
11.15 Kapcsok
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
Penyige
12.20 5 perc Európa történelméből
12.25 Gondolkodó állatok?
Japán ismeretterjesztő film
12.50 A reménység folyója
Francia tévéfilmsorozat
14.30 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
Filmmagazin
17.00 Emlékképek
17.15 Postabontás – levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Lolka és Bolka: Vívás
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Körhinta
Magyar film
20.30 Mozart: c-moll mise
21.30 Ars Hungarica – nagyszentmiklósi kincs
21.55 Sportpercek
22.05 Világok arca – Baraka
Amerikai film
23.35 Zodiákus: Bika
0.10 Reményik Sándor: Az ige

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Chaplin
Amerikai film
13.25 Mennyi? 30!
14.00 Falcon Crest
14.50 Mozimánia: Katharine Hepburn
16.05 Eszelős Hollywood
Amerikai vígjáték
17.30 Hüvelyk Panna
19.00 Jobb szépnek és gazdagnak lenni
Amerikai vígjáték
20.40 Úszó erőd
Amerikai akciófilm
22.20 Lővonalban
Amerikai film
23.55 És Isten megteremté a nőt
Amerikai film

TV3

16.05 Egészségmagazin (ism.)
17.00 pH-érték
17.30 Szippancsok – 65/58.
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 Rali ’96
18.30 Divatház
19.00 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Halálos féltékenység (ism.)
20.00 Szív TV-mozi
Patton utolsó napjai
Amerikai film – 2. rész
22.00 Konyhashow (ism.)
22.30 „Nem boszorkányság”
23.00 Kereskedelmi show
23.30 Mi magunk és egyéb állatfajták – 12/7. rész

Szív TV

16.05 Egészségmagazin (ism.)
17.00 pH-érték
17.30 Szippancsok
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 Rali ’96
18.30 Divatház
19.00 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
20.00 Patton utolsó napja
Amerikai film – 2. rész
22.00 Konyhashow (ism.)
22.30 Nem boszorkányság
23.00 Kereskedelmi show
23.30 Mi magunk és egyéb állatfajták

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek