Tv műsor – 1996. április 18. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Kaliforniai álom
Amerikai tévéfilmsorozat
65/3. rész: A verseny
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Sólyomszem
10.40 Játék
10.50 Hírek
11.00 Marienhof
Német tévéfilmsorozat
52/16. rész: A piros cipő
12.00 Déli harangszó
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Azok a csodálatos állatok
A palackorrú delfin
16.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/120. rész
17.00 Mizujs?
17.30 Kormányváró
17.50 Magyar műemlékek
Feldebrő
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?
19.00 Gyereksarok
Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapi
Barbacirkusz (ism.)
19.15 Telis-tele-video ‘96
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Kisváros
Tévéfilmsorozat
13/8. rész: A lövészklub
21.10 Egy jó házból való ifjú
NSZK-film (1988)
22.55 Hidak
23.40 „Verve” Next Generation All Stars a  „Pori Jazz 1995” fesztiválon
0.25 Híradó
0.35 BBC-híradó

MTV 2

16.00 Műsorajánlat
16.05 Repeta
Kötelező olvasmány
James Burke rendhagyó gondolatai a változásról
Angol dokumentumfilm-sorozat
10/4. rész: Ami a tényeket illeti (ism.)
16.55 Csízió
17.00 Alfa szolgálat
17.30 Top-40
A MAHASZ slágerlistája
Időjárás – Műsorajánlat
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
Amerikai tévéfilmsorozat
52/16. rész: Amikor elmosolyodik
19.55 Műsorajánlat
20.00 IT
Információs technológia, információs üzlet
A PC ábécé különkiadása
20.15 Istenek órája
Popper Péter műsora
Vendégek: Fehér Márta filozófus és Markó Iván balettművész
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
22.00 Objektív
22.25 Időjárás
22.30 Lapzárta
22.35 Labdarúgókupa-nap
23.05 100 éves a mozi
És mégis hiszek
Szovjet film (1974) FF
1.10 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Magunkról magunknak
16.55 Horgásztanyán
17.20 Csodakörhinta
A búvárok
A világolaj
A nagymosás napja
– Bob és Bobek
A repülőtéren
– Popeye, a tengerész
A harag rossz tanácsadó
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Glembai család
Horvát tévéfilmsorozat – 3. rész
18.55 Klasszikus mesterművek
19.25 Ez Horvátország
19.55 Egy kis éji zene
Holland animációs film
20.05 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Sportpercek
21.25 Színházi élet
Színházi magazin
21.55 Veszélyes nő
Amerikai film
23.35 Starting Business English
24.00 Takáts Gyula: Icarus a költőhöz

HBO

16.30 Taz-mánia
17.00 Alf
17.30 Hüvelyk Panna
Amerikai rajzfilm
19.05 Falcon Crest
Amerikai sorozat
20.00 Kék sivatag
Amerikai thriller
21.40 A rejtőzködő
Amerikai film
23.20 Kettős álarc
Amerikai krimi
0.50 Erotikus ábrándozások
Táncolj velem!

TV3

17.40 Siker-vonal
17.10 Műsorajánlat – Időjárás
17.20 A hullaégető
Csehszlovák film (1968)
19.10 Havi fix
19.30 A delfinek életének titkai
Holland-német filmsorozat
7/1. rész: Régi barátság
20.00 Játék
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Holdfény Parador lelett
Amerikai film
22.45 Negyedóra szolgáltatás

Szív TV

16.05 Kereskedelmi show
16.30 Kamilla (ism.)
17.00 Príma-torna hölgyeknek
17.30 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
18.30 Szippancsok – 65/55.
19.00 Hétpróbás
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Darnel Christian kérdez
20.30 Mozdulj!
21.00 Guyver – A szuperhős
Amerikai film
23.00 Ennyi (ism.)
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek