Tv műsor – 1996. március 9. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10-9.00 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
– Az ágon ülő macska meséi
Francia rajzfilmsorozat
9.05-10.00 Kapcsolj be!
Cimbora-délelőtt
10.00 Ruby és Rata
Új-zélandi film (1990) (ism.)
11.40 Nyitott stúdió
Eleki román népzene
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05-14.15 Még egyszer!
12.05 Família Kft.
225. rész: Az élet értelme (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/14. rész (ism.)
13.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/10. rész: A hóvihar (ism.)
14.15 Gazdit keresünk
14.45 Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
14.55 Romy Schneider korai filmjeiből
Robinson nem halhat meg
NSZK-film (1956)
16.30 Szemtől szemben
Amos Oz izraeli íróval
17.15 Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat
13/10. rész: A jegyesek
18.05 Álljunk meg egy szóra!
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Gyereksarok
– A nagy kaland
Horvát rajzfilm
– Süni és barátai
Bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 Vers mindenkinek
Szécsi Margit: Ej haj
20.25 Betörő
Amerikai filmvígjáték (1987)
22.10 Exkluzív
22.35 Karácsonyi KONCZerto
Grosso
Koncz Zsuzsa a Budapest Sportcsarnokban 1995. december 26-án
23.35-1.20 100 éves a mozi
Querelle
NSZK-francia film (1982)

MTV 2

6.25 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző
Kertészet
7.00 Hrvatska kronika
7.25 Unser Bildschirm
7.50 Ecranul nostru
8.15 Slovenski utrinki
8.40 Nasa obrazovka
9.05 Patrin – Üzenet – Vorba
9.30 Az Európai Utas Cividale-ben
10.05 Dzsúz
11.00 Orbán Balázs nyomában
7. rész: Marosvásárhely és környéke (ism.)
11.45 Olimpiai arcképcsarnok
Varga Károly – sportlövészet
12.00 Az MTV Nótaklubja a Pataky Művelődési Központban
12.25 Csízió
12.30 Salty, a fóka
Ausztrál filmsorozat
A szabadság ára
12.55 Reflex
OBB-hírcsokor
13.00 Autó 2
13.30 Napjaink
13.40 Újra a Montparnasse-on
Angol dokumentumfilm­-sorozat
5. rész: Dalok és érzelmek (ism.)
14.30 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
Purbeck szigetén
14.55 Műsorajánlat – Időjárás
15.00 Átfogó
15.25 Trend
15.50 Chopin-fesztivál a lancuti kastélyban
16.30 Horizont
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
226. rész
19.40 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
12/10. rész: Álmodozók és szunnyadók
20.05 Telebingó
21.00 A lyoni omnibusz
21.50 Lapzárta
21.55 Fedettpályás atlétikai EB
Közvetítés Stockholmból, felvételről
22.25 Az éjszaka
Színházról színházra – 2.
Közreműködik a Miskolci Nemzeti Színház társulata és vendégművészek

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Hubertus
8.25 Police
9.10 Popeye, a tengerész
Bugyuta Dily?
Szomorú Olivia és a hét borsócska
Popeye javítóműhelye
9.25 Harmónia
9.55 Starting Business English – 40/27.
10.20 A medve és a fotográfus
Finn film
10.45 Társadalom és tudomány
Egészségben, betegségben
Skót kultúrtörténeti film
11.10 Talpalatnyi Zöld
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből – 64/17.
12.10 Visszatérés Kharnba
Egy buddhista láma útja
13.05 Közép-európai magazin (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 Sarajevo
Magyar film (1940)
15.35 Mi magunk és egyéb állatfajták
Kanadai ismeretterjesztő film
12/9. rész: Barátok a szükségben
16.00 Cimbora – Tallózó
16.55 Nagy remények
Angol filmsorozat – 6. rész
17.50 Popeye, a tengerész
Csip-csip csoda
18.00 Híradó
18.15 Visszatérés a Kwai-folyóhoz
Amerikai film (1988)
19.55 Mesterművek – London
20.05 Ritmus
21.00 Híradó
21.15 Megvagy!
Amerikai vígjáték (1985)
22.50 Rockkábulat
Mojo
Angol koncertfilm – 2/1. rész
23.50 Sziveri János: Álompolgárok

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Villám
12.35 Kitúr-lak
14.05 Mennyi? 30!
14.40 Melrose Place
15.25 Az icipici pók
15.50 Halhatatlan szerelem
17.30 National Geographic
18.30 Bújj, bújj, ördög!
20.00 Mystic Pizza
Amerikai vígjáték
21.45 Véres kéz
Amerikai thriller
23.35 Küzdelem törvényen kívül
1.00 Jelige: Vörös cipellők

Top TV

6.00 Virrasztop
7.00 Daráló – Klipek
9.00 Klub-box
Érdekességek a TOP-Tv Klubok életéből
10.00 Max-out FILA
10.30 Daráló
12.00 A la carte
13.05 Fregoli
14.00 DeeZone
15.00 Fregoli
15.30 Kalauz (ism.)
16.05 Fregoli
17.00 A la carte
Telefonos kívánságműsor
18.15 Játékok
19.00 Rock City
20.00 Top 44
Slágerlista
23.00 Koncert
1.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

16.05 A kisasszony – 170/22-24. rész
18.00 Konyhashow
18.30 Szippancsok – 65/22.
19.00 Az új Lassie – 48/4. (ism.)
19.30 Kereskedelmi show
20.00 Szív TV-mozi
Két város története
Amerikai film
22.00 Hívd Andreát!
22.45 Csipetnyi szex
23.30 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek