Tv műsor – 1996. március 30. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10-9.00 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
A szánkóverseny
– Az ágon ülő macska meséi
Francia rajzfilmsorozat
Az esőcsináló macska
9.05-10.00 Kapcsolj be!
Tavaszcsalogató-délelőtt
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.40 Nyitott Stúdió
Nyeső Mária dalaiból
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05-14.40 Még egyszer!
12.05 Família Kft. (ism.)
12.35 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/17. rész (ism.)
13.25 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/13. rész: A sorshúzás (ism.)
14.10 Szomszédok
Teleregény – 233. fejezet (ism.)
14.40 Válaszolunk a nézők telefonjaira
14.50 Mozivilág
15.20 Az aranylabda
Francia-guineai film (1993)
16.50 Napjaink
17.15 Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat (V.)
13/13. rész: A tiszteletesné
18.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
Aki bújt, bújt
19.20 Esély
A TS-nagykarácsony folytatása
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Idegen közöttünk
Amerikai film (1992)
22.15 Vers mindenkinek
Takáts Gyula: A nagy tabló
22.20 Exkluzív
Társasági és művészeti magazin
22.45 Az éjszaka
Kb. 1.05 Broadway

MTV 2

6.25 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző
Növénytermesztés
Napraforgó
7.00 Hrvatska kronika
7.25 Unser Bildschirm
7.50 Ecranul nostru
8.15 Srpski ekran
8.40 Nasa obrazovka
9.05 Patrin – Üzenet – Vorba
9.30 Rondó
10.05 Tavaszcsalogató
11.00 Orbán Balázs nyomában
10. rész: Aranyosszék
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Baczakó Péter – súlyemelés
12.00 Vadásztörténetek
Cseh rajzfilmsorozat
7/6. rész: Zergevadászat
12.10 Van egy ház a Tiszaparton…
Hatvani Kiss Gyöngyi énekel
12.35 Salty, a fóka
Ausztrál filmsorozat
20/13. rész: Clanssy nagy elhatározása
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Teleautó
13.35 Kisfilmek a nagyvilágból
– Kaland és felfedezés
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
– A homok birodalma
5/3. rész: Víztükör a dűnék között
– Formatervezett élővilág
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/2. rész: Az anyagok hatalma
– Európa híres kastélyai
Amerikai dokumentumfilm-sorozat – 12/2.
15.00 Időjárás – Műsorajánlat
15.05 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
15.30 Trend
Vállalkozói magazin
16.00 Kérdezz! Felelek!
Egri János műsora
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
229. rész: „Az új főnök”
19.40 IT
Információs technológia, információs üzlet
A PC ábécé különkiadása
20.05 Telebingó
21.00 Zene-óra
Kamarazenekarok találkozója
22.00 Lapzárta
22.05 Összefoglaló a budapesti kötöttfogású birkózó EB napi eseményeiről
22.25 Vér és liliom
Francia film (1971)
23.55 MC – Magyarok Cselekedeti (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Starting Busines English
8.30 Popeye
8.55 Kicsoda a micsoda?
9.30 Madártávlatból – Cordoba
Spanyol ismeretterjesztő film
10.00 Társadalom és tudomány
Skót kultúrtörténeti sorozat
10.20 Betűvető
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Ritmus ’96
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 5 perc Európa történelméből
Németország, 1925.
Nagyvárosi élet
12.25 Közép-európai magazin (ism.)
13.05 Esti kérdés (ism.)
13.20 Mű-terem-tés
14.05 Dalolva szép az élet
Magyar film (1950)
15.40 Szombathely kulturális élete
Magyar ismeretterjesztő film (ism.)
16.20 Ló és ember
Skót ismeretterjesztő sorozat
Mocsárvidéken
17.10 Mi magunk és egyéb állatfajták
Kanadai ismeretterjesztő film
17.35 Rongybabák
18.00 Híradó
18.15 Határtalan horizont
Amerikai westernfilm
20.10 Palermo Boogie Gang a Moulenc Caféban
21.00 Híradó
21.15 A divat
Francia film
23.05 Összefoglaló a birkózó EB-ről
23.25 Gyurkovics Tibor: Anyám-apám szerelme

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Haláli fegyver
12.30 Együtt a banda
Amerikai vígjáték
14.25 Melrose Place
15.15 Az icipici pók
15.40 Menekülés
Amerikai film
17.30 National Geographic
18.30 És a zenekar játszik tovább…
Amerikai film
21.00 Az ember legjobb barátja
Amerikai horror
22.30 Terminátor 2.
Amerikai akciófilm
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3

14.55 TV-shop
15.30 Infomozaik
16.15 Képzelt beteg
16.50 Mr. H. késik
17.35 Palánta
18.05 Szerelemben vesztes
Amerikai film
19.45 Mr. Rozsda
20.20 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
21.00 Hol az igazság?
Amerikai film

Top TV

6.00 Virrasztop
7.00 Daráló
10.00 Max-out
10.30 Daráló
11.00 Fregoli (ism.)
12.00 Sztárok kedvencei (ism.)
13.00 Daráló
14.00 A la carte
Telefonos kívánságműsor
15.00 Fregoli
16.00 Dee Zone (ism.)
17.00 Képkirakó
18.00 A la carte
19.00 Rock City
20.00 Top 44
Csiszár Jenő műsora
23.00 Koncertfilm
1.00 Virrasztop
Reggelig tartó, jó zene

Szív TV

16.05 A kisasszony
17.45 Eurostar kapásjelző (ism.)
18.00 Konyhashow
18.30 Szippancsok – 65/39.
19.00 Az új Lassie – 48/7.
19.30 Csillagok kerestetnek!
20.00 Szexuális erőszak
22.00 Hívd Andreát!
23.00 Csipetnyi szex
23.20 Kereskedelmi show

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek