Tv műsor – 1996. március 25. – Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Cheers
Amerikai tévéfilmsorozat
26/12. rész: Kém vagy nem kém?
9.35 Tízórai
Szolgáltató magazin
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
12.55 Barangolás a növényvilágban
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
13.25 Mesterművek
Caravaggio: Lantjátékos
Angol képzőművészeti film (ism.)
13.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
14.00 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
14.25 Hírek – Időjárás
14.30 Műsorismertetés
14.35 Műkorcsolyázó VB
Gálaműsor
15.20 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Szexfilm
Dr. Czeizel Endre sorozata
12/1. rész: A szex három forradalma
16.30 Vidéki Anglia
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
17.00 Mozivarázs
Gyerek felvevőgéppel
17.15 Oscar Junior
17.30 Ombudsnő
Nőmagazin
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
18.55 Esti mese
Rongybabák
Angol rajzfilmsorozat
Piknik a büfében
19.15 Klip-mix
Videoklip-összeállítás
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 MC – Magyarok Cselekedetei
20.15 X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
Amerikai tévéfilmsorozat
Nemet váltók
21.05 Vers mindenkinek
21.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.45 August Strindbergn – Életjáték
Svéd-osztrák-dán-NSZK-olasz tévéfilmsorozat
6/6. rész: Hazatérés
22.45 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
23.35 Híradó
23.45 BBC-híradó

MTV 2

13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 100 éves a mozi
Az utolsó masina
Angol dokumentumfilm-sorozat
6/1. rész: Utazás térben és időben (ism.)
17.40 Napjaink
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
(Feliratozva is!)
Tudományos híradó
Beszámolók a legfrissebb nemzetközi és hazai tudományos eredményekről
18.45 Telesport
19.00 Sportműsor
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hetilap
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás
22.30 Lapzárta
22.35 Bestseller
A bestsellerek bestsellere
23.05 Tánctár
23.50 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)
23.55 Ráadás
Gigolo
Dán tévéfilm

Duna TV

8.00-12.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek – Régi híradók
13.35 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.55 Csodakörhinta (ism.)
14.10 Az uru expedíció
Spanyol ismeretterjesztő film – 4/1. rész
15.00 Popeye
15.25 Cimbora – Tallózó (ism.)
16.10 Az élő test
Angol ismeretterjesztő filmsorozat – 26/19.
16.35 Harmónia (ism.)
17.05 A fekete arany – a kőolaj története
Német ismeretterjesztő film – 13/8.
17.30 Jankó és Sipkamanó
Jankó és Sipkamanó kiszabadít száz hercegkisasszonyt
– Staflik és Spagetka
Az építőjáték
18.00 Híradó
18.15 Emilie
Kanadai filmsorozat – 20/4.
19.05 Bartók Béla: 27 Egyneműkar I.
19.35 Határmezsgyén
Angol riportfilm – 4/3.
20.05 Ritmus ’96
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A KGB alkonya
Dokumentumfilm – 3/2.
21.55 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
Francia ismeretterjesztő film
22.45 Starting Business English
23.10 Jékely Zoltán: Egy fiúcskához

HBO

16.30 Lois és Clark
Amerikai sorozat
17.30 Szent menedék
Amerikai vígjáték
19.20 Mad Max 3. – Az igazság csarnokán innen és túl
Amerikai akciófilm
21.10 Amatőr
Amerikai film
22.55 Az aranykor 1.
Amerikai horror
24.00 Az aranykor 2.

TV3

17.00 Mélytengeri vészjelzés
Amerikai film
19.00 Profitvadász
19.30 Miss Eurofradi 5.
20.00 Spanyol gólösszefoglaló
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
21.00 Gyalogáldozat
Amerikai film
22.40 Profitvadász

Top TV
6.00 Virrasztop
7.00 Daráló
11.00 Old Top
12.00 Magyar óra
13.00 Daráló
14.00 A la carte
15.00 Passport befutó
15.25 Fregoli
16.00 Daráló
17.00 Képkirakó
18.00 A la carte
19.00 Premium jeans premier
20.00 Greatest Hits
Válogatás az elmúlt évek slágereiből (ism.)
21.00 Daráló
22.00 Foto-box (ism.)
23.00 Daráló
0.25 Virrasztop
Klipek hajnalig

Szív TV

16.05 Torna/Mozdulj!
17.00 Az új Lassie – 48/7.
17.30 Hívd Andreát!
18.30 Szippancsok – 65/35.
19.00 Mi magunk és egyéb állatfajták – 12/6. rész
20.00 Más
Plitz Husi műsora
20.30 Goldstar Videofilm-fesztivál
21.00 Saskarmok (1994)
23.00 Amerika története