Tv műsor – 1996. március 10. – Vasárnap

MTV 1

7.33 Műsorismertetés
7.35 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/7. rész: Cosette lázadása
8.00 „Így szól az Úr!”
8.10 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/29. rész: A sok-sok emlék
8.35-9.00 Kapcsolj be!
Benne:
8.35 Telemutatvány
Telefonos vetélkedő
8.55 Zenelánc
Dvorák: Humoresque
9.00 Leporelló
Szórakoztató magazin
11.00 „Gyertek, imádjuk Krisztust!”
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.15 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.40 Dallamról dallamra
„Az ország kedvence”
13.10 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/96-99. rész (ism.)
15.05 HT
(Feliratozva is!)
Háttértudomány
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Tuti buli
Pancsi-pancsi (ism.)
– Pluto születésnapja
Amerikai rajzfilm (ism.)
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Jobb ma egy robot, mint holnap kettő (ism.)
17.05 Jani házhoz megy
18.00 A planéta neve: Hollywood
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Vers mindenkinek
Szécsi Margit: Vonzás – Szerelem
20.10 Ruby, a Kennedy gyilkosság másik arca
Amerikai film (1992)
22.00 Lehetetlen?
Mai vendég: Bajor Imre
22.45-0.10 A Berlini és az Izraeli Filharmonikusok közös hangversenye
Német film

MTV 2

3.55- kb. 6.05 Forma-1
Ausztrál Nagydíj
Közvetítés Melbourne-ből
7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli – 136.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 30.
8.50 Vadásztörténetek
Cseh rajzfilmsorozat
Vigyázat, medve!
9.00 Űrgammák
Sci-fi sorozat
160/18. rész: 270 fok, mínuszban (ism.)
9.30 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő – 4. rész
11.00 Sportműsor
13.00 Tévémagiszter
A „Szabadság őrvárosa”, Debrecen
14.00 Kupaktanács
14.30 Új Reflektor Magazin
15.00 Időjárás
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/30. rész
15.50 Műsorajánlat
15.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Hangya banda (ism.)
16.00 Portugália, híd a kultúrák között
17.00 Beatles-antológia
Angol zenés dokumentumfilm-sorozat – 6/4.
17.55 Időjárás – Műsorajánlat
18.00 Divat ’96
Videofashion Hungary
18.30 Tranzit
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
32/10. rész: Ádámcsutka
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
52/30. rész: A kaméleon és az ördög
19.45 Mesterművek
Angol képzőművészeti sorozat
Ljubov Popova: Filozófus arcképe
20.00 A vállalkozói szféra estélye
21.10 Rutinműtét
21.55 Telesport
Benne: Fedett pályás Atlétikai Eb
22.55 Környezetünk hírei
23.00 Lapzárta
23.05 Éjjeli menedék
„Tudós nők”, avagy a nők 100 éve egyetemeinken

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismetetés
8.05 „Dicsérjétek szentélyében”
Az istentisztelet zenéje
8.20 Evangélikus istentisztelet
9.00 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
Holland ismeretterjesztő filmsorozat
9.25 Tesz-Vesz város
Kanadai-francia rajzfilmsorozat – 13/12.
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
12.10 Kimba, a fehér oroszlán – 52/46.
12.35 Állatkerti séta
Kisfilm
13.15 Az erdei emberek
Angol természettudományi film
14.50 Kína történelmi városai
Kínai ismeretterjesztő film – 14/6.
15.40 A természettudomány mérföldkövei
Német ismeretterjesztő film
15.55 Az óceán lánya
Ausztrál fantasztikus tévéfilmsorozat
13/10. rész: A találkozás
16.25 Postabontás – levélváltás
16.40 Emlékképek – régi híradók
16.55 Színházi Elet
17.25 Műsorismertetés
17.30 Mofli, az utolsó koala
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Civil a pályán
Magyar filmvígjáték (1951)
20.40 Európa természeti csodái
Francia ismeretterjesztő sorozat
21.30 Nyitott ajtók
Olasz film (1990)
23.15 Szentmihályi Szabó Péter: Kérvény

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 A herceg menyasszonya
Amerikai film
12.35 Állati nyomozó
Amerikai vígjáték
14.00 Falcon Crest
14.50 Mozimánia: Az illúzió mesterei
15.45 A szeretet földje
Amerikai film
17.30 King Kong
20.15 Az aranykor 1.
Amerikai horror
21.20 Légy résen!
Amerikai vígjáték
23.10 Kereszttűzben
Amerikai akciófilm

Top TV

6.00 Virrasztop
7.00 Top-44 (ism.)
10.00 Meteo
10.05 Fregoli
12.00 A la carte
13.00 Hapták
14.00 Prémium Jeans premier (ism.)
15.00 Autós-top
15.30 Fregoli
16.30 Passport befutó (ism.)
17.00 A la carte
18.00 Meteo/Képkirakó
19.00 Meteo
19.05 Magyar óra
20.00 Sztárszáj (ism.)
21.00 Daráló/Danubius-lista
23.00 Rapedt sarok
23.30 Éjféli jazz
24.00 Virrasztop

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Parlamenti híradó
17.30 Szippancsok – 65/23.
18.00 Autósmagazin
18.30 Életmódi
19.00 Kojak (ism.)
20.00 Anyai bűnök
Amerikai film
22.00 Darnel Christian beszélget
22.30 „Nem boszorkányság…”
23.00 Az élő test – 26/4. rész

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek