Tv műsor – 1996. február 25. – Vasárnap

MTV 1

7.33 Műsorismertetés
7.35 Hagyd aludni a mamát és a papát!
A nyomorultak
Francia rajzfilmsorozat
26/5. rész: A szökés
8.00 „Így szól az Úr!”
8.10 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
40/27. rész: A házitanító
8.35 Telemutatvány
8.55 Zenelánc
9.00 Leporelló
11.00 Három kívánság
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Köszönöm, hogy imádott…
12.55 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Hruscsov leleplezi Sztálint – A sztálinizmus bukása
1956. február 25.
13.00 Topmodell
Brazil filmsorozat
180/88-91. rész (ism.)
15.00 HT – Háttértudomány
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Tigris cipője
A sötétben (ism.)
– Pluto csomagot kap
Amerikai rajzfilm (ism.)
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai filmsorozat
Az időrabló
17.05 Unokáink sem fogják látni…
17.50 Nyugat magyarjai
A műsor első részében ír érdekességekről esik szó
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00-kb. 0.30 Nyugat magyarjai
Egy este Írországról
Benne:
20.00 Vers mindenkinek
Yeats: 1916 húsvétja
20.45 A rét
Ír-angol film (1990)
22.30 Egy este Írországról

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli – 136.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 28. rész
9.05 Űrgammák
Sci-fi sorozat
160/16. rész: A kísértet (ism.)
9.35 Irány Atlanta!
Olimpiatörténeti vetélkedő – 3. rész
11.05 Sportműsor
13.00 Tévémagiszter
Az első magyar egyetem városa: Pécs
14.00 Kupaktanács
Családi magazin
14.30 Szócső
15.00 Időjárás
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat
65/28. rész
15.50 Műsorajánlat
16.00 Szabófalvától San Franciscóig
Keszeli Ferenc
17.00 Beatles-antológia
Angol zenés dokumentumfilm-sorozat
6/2. rész
17.50 Időjárás
17.55 Helló, világ!
18.30 Tranzit
19.00 Test-részek
BBC-sorozat
32/8. rész: Orr-túra
19.30 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesefilmsorozat
52/28. rész: Bolo-Bolo a zsiráf
19.45 Mesterművek
Angol képzőművészeti sorozat
Mihail Nyeszterov: A fátyol felöltése
19.55 IT
Információs technológia
20.15 Purcell: Arthur király
A Budapesti Tomkins Énekegyüttes hangversenye
21.40 Telesport
22.40 Környezetünk hírei
22.45 Mi újság?
22.50 Egy fogorvos kalandjai
Szovjet film (1965) FF

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 „Dicsérjétek szentélyében”
Az istentisztelet zenéje
8.20 Élő forrás
8.55 „Ízleljétek és lássátok, mily édes az Úr!”
9.00 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
9.25 Tesz-Vesz város
Kanadai-francia rajzfilmsorozat
10.00 Sportképek
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
12.10 A cserjék élővilága
12.25 Kimba, a fehér oroszlán
12.50 Első Magyar Kürtfesztivál
13.30 Kapcsok
14.25 Sepsiszentgyörgyi néptánctalálkozó
14.55 Kína történelmi városai
Kasgár, Csenjüen, Tiencsin, Lhásza
15.45 A természettudomány mérföldkövei
Német ismeretterjesztő film
16.00 Az óceán lánya
Ausztrál fantasztikus sorozat
16.25 Postabontás – levélváltás
16.40 Emlékképek – régi híradók
16.55 Mozgó Kép
17.25 Műsorismertetés
17.30 Mofli, az utolsó koala – 4. rész
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Az első száz év
Mágnás Miska
Magyar film
20.25 A Zene Arcai
21.15 F, mint Fairbanks
Francia film
22.55 Gorbacsov – válság a Kremlben
23.25 Zodiákus
Halak
23.55 A párjavesztett gerlice

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Golden Globe díj-átadás
13.10 Jéghercegnő
Amerikai sportfilm
14.10 Falcon Crest
15.00 Mozimánia: Frankenstein
15.55 Kölcsöngyerek visszajár
17.30 Az égi jel
19.05 Cherry 2000
Amerikai akciófilm
20.45 Állati nyomozó
Amerikai vígjáték
22.10 Egy nulladik típusú találkozás
Amerikai sci-fi
24.00 A sikátor igazsága

TV3

14.45 TV-shop
15.20 Automobil
15.50 Spanyol foci
17.35 Sport talkshow
18.40 Szabadesés
Amerikai film
20.15 Világszám
20.45 Háromszög
21.00 Calcio
21.45 A folyó
Amerikai film

Top TV

6.00 Top 44 (ism.)
Csiszár Jenő műsora
9.00 Fregoli – Klipek
9.30 Daráló – Klipek
10.00 Top Quiz
11.00 Fregoli
12.00 A la carte
13.00 Hapták
14.00 Premier (ism.)
15.00 Autós-top
15.30 Fregoli
16.30 Befutó (ism.)
17.00 A la carte
18.15 Játékok
19.00 Andi kamera
20.00 Sztárszáj (ism.)
21.00 Fregoli
22.00 Magyar óra
23.00 Éjféli jazz/Daráló
24.00 Virrasztop

Szív TV

17.30 Gyermekmozi
18.00 Autósmagazin
18.30 Amatőr természetbúvár
19.00 Kojak (ism.)
20.00 A csodagyerek
22.00 „Nem boszorkányság…”
22.30 Amerika története
23.00 Különjárat (ism.)
23.30 Kereskedelmi műsor

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek