Tv műsor – 1996. január 20. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00-8.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.05 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
61/29. rész: Kennedy beiktatása
8.10 Gyermekfilmek
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
– Repülő bocsok – a természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
9.05 Kapcsolj be!
Kölyökidő-délelőtt
A Kamaszodó kamaszadó élő adása
10.05 Levél Spanyolországból
Japán film
11.50 Népzenei összeállítás
Nyitott stúdió
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05-14.45 Még egyszer!
12.05 Família Kft. – 218. (ism.)
12.40 Borostyán
Olasz tévéfilmsorozat
44/7. rész (ism.)
13.30 Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
25/3. rész: Visszatérés (ism.)
14.15 Szomszédok (ism.)
14.45 Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
15.05 Kaláka Folkfesztivál
Sebő Ferenc műsora
15.30 Romy Schneider korai filmjeiből
Tűzijáték
NSZK film (1954)
17.10 Váratlan utazás
Kanadai tévéfilmsorozat
13/3. rész: Memento mori
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
18.55 Gyereksarok
– Süni és barátai
Bábfilmsorozat
22. rész: Mit tegyünk el télire?
– A kék fazék utazása
Horvát rajzfilm (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 Vers mindenkinek
Radnóti Miklós: Változó táj
20.25 Országúti diszkó
Amerikai film (1989)
22.20 Exkluzív
A televízió társasági és művészeti magazinja
22.40 Szilveszteri ismétlés
A főgonosz
23.15 A társadalom krémje
NSZK film (1990)

MTV 2

6.25 Műsorajánlat
6.30 Gazdaképző
Kertészet
7.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
7.25 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
7.50 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
8.15 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
8.40 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9.05 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány magazin
9.30 Örménymagyarok
2. rész (ism.)
10.05 Kölyökidő-délelőtt
A Kamaszodó kamaszadó élő adása
11.00 Bársonyos karmok – A ragadozók története
7/7. rész: Specialisták és generalisták
11.30 A vadon vándora
Ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat (II. sorozat)
7/7. rész: Tengerparti kirándulás
12.05 Nótatévé
A nézők kívánságára
12.30 Olimpiai arcképcsarnok
Fenyvesi Csaba, párbajtőrcsapat
12.50 Néprajzi értékeink
A tiszafüredi butella (ism.)
12.55 Reflex
OBB-hírcsokor
13.00 TS-háttér
13.30 Kisfilmek a nagyvilágból
– A szavanna gyermekei
13/12. rész: Kispávián – Nagypávián
– Az élet találmányai
13/12. rész: A ragadozók ragadozója
– Szénlabdák a világűrben
14.55 Műsorajánlat – Időjárás
15.00 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
15.30 Trend – az iparról
16.00 Popkoncert a SOTE-klubban a hallássérült gyermekekért
16.30 Horizont
Heti világhíradó
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
219. rész
19.40 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
12/3. rész: Etruszkok és rómaiak
20.05 Telebingó
21.00 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.50 Mi újság?
21.55 Kelet-nyugati konferencia
Baltimore ’96
22.25 Übü király
Rémbohózat két részben
kb. 0.05 Műsorzárás

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Horgásztanyán (ism.)
8.25 Kincsesház (ism.)
9.10 Orosz vadon
9.35 Harmónia
10.05 Starting Business English – 40/20. (ism.)
10.30 Nyelvédesanyánk
11.00 Kígyóvadászok
12.00 Déli harangszó
12.05 5 perc Európa történelméből
64/3. rész
12.10 Eltűnt városok
7/3. rész
13.10 Közép-európai magazin
14.00 Lapozó
14.15 Szent Péter esernyője
Magyar film (1935) (ism.)
15.40 Mi magunk és egyéb állatfajták – 12/3.
16.05 Cimbora – Tallózó
16.55 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat (III.)
13/13. rész
17.45 Hóembermesék
18.00 Híradó
18.15 Ellopták Jupiter fenekét
Francia játékfilm
19.50 Latin-amerikai zenészek Kanadában
21.00 Híradó
21.15 Roland-ének
Francia film (1978)
23.00 A Paris Reunion Band koncertje
23.55 Rácz Olivér: A bohóc

HBO

7.00 Bolondos dallamok
8.00 A villám
9.00 Beetlejuice
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Blinky Bill 21.
Ausztrál rajzfilm
10.35 Csókolj meg, Katám!
Amerikai musical
12.25 Miss Rose White
Amerikai film
14.05 Így készült: Bérgyilkosok
14.35 Melrose Place
35. rész: Bosszú
15.25 Nagy szerda
Amerikai film
17.30 Állati élet 49.
18.30 Babilon 5.
Amerikai fantasztikus film
20.05 Fegyvermánia
Amerikai krimi
21.40 M. Butterfly – Pillangó úrfi
Amerikai film
23.20 A szenvedély színe
Amerikai thriller
0.50 Jelige: Vörös cipellők

TV3

15.15 TV-shop
15.50 A bélyegutazó
Kanadai film
17.30 Palánta, avagy hogyan éljük túl a gyereknevelés mindennapjait
18.00 Konyhashow
18.35 Bob Roberts
Amerikai film (1992)
20.20 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Tanamera
Angol-ausztrál filmsorozat
7/3. rész
22.00 Spanyol foci

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.30 Infomozaik
14.15 Rocktükör
Zenés riportműsor
14.45 Music Box
16.25 Music Box Top 10
17.00 Nap TV
Információs magazin
19.30 Trécsing
Benne: Riportok, játék
21.30 A3 négykeréken
22.00 The Blues Brothers
Amerikai film (ism.)
23.45 A3-ik vonal témája szorosan kapcsolódik a Trécsinghez

Filmnet

18.00 A kisfiú
20.00 A múlt árnyai
21.30 Szórakoztatók
22.00 Jégkorong Amerikából
24.00 Jó szórakozást!
0.30 Filmnovellák

Top TV

6.00 Ébresztő
7.05 Kalauz
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Max Out (ism.)
10.30 Fregoli – Klipek
12.00 A la carte
Telefonos kívánságműsor
13.00 Fregoli
14.00 Dee Zone
Dance, Techno zene (ism.)
15.00 Fregoli
16.30 Kalauz (ism.)
17.00 A la carte
Telefonos kívánságműsor
18.15 Játék
19.00 Coca-Cola Rock City
20.00 Top 44
23.00 Daráló
23.30 Házibuli hajnalig
2.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

20.05 Szív TV-mozi
Marylin és én
Amerikai film (1992)
21.50 Seiko-shop
22.00 Szenes Andrea-show
Sztárok estje
23.10 Párosán szép az élet
Sütő Péter műsora

ATV

1.00 Nicsak, ki beszél?
5.30 Reggeli zenés magazin
ALFA TV
11.30 Délutáni Ifjúsági Magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány (ism.)
20.00 Botrányos kán-kán
Olasz-francia film
21.50 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek