Tv műsor – 1995. december 6. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
19/13. rész: A művészet szüli a példát (ism.)
9.30 Tízórai
Szolgáltató magazin
11.05 Az angol szépség
Francia tévéfilmsorozat
6/2. rész: Ez aztán az utas! (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Gazdasági ábécé
12.15 Welcome to Hungary!
Angol nyelvű gazdasági magazin
12.45 Telepakk
Árubemutató
13.15 Képújság
15.15 Műsorismertetés
15.20 Repeta – Történelem
Birodalmak
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Népzenei összeállítás
– Martin György gyűjtéséből
– Keménytelke 1.
– Zenelánc
16.25 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/46. rész
17.00 Városok gyerekszemmel
Riviéra
17.15 Cimbora
A Nyugat – 5. rész
17.45 Tanúságtevők
Csak Jézusnak szolgálok
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?
Társasjáték
19.00 Gyereksarok
– A Ness család
Angol rajzfilmsorozat
– Wimpole falu
Angol rajzfilmsorozat
19.13 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Barbara
20.25 AFC Ajax Amsterdam-Ferencváros
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Amszterdamból
22.30 Hajnalfény
Amerikai film (1987)
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2

15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.35 A kék fazék utazása
Horvát rajzfilm
15.40 Micimackó-klub
16.00 TS-Nagykarácsony
16.10 Kisfilmek a nagyvilágból
– A szavanna gyermekei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
13/9. rész: A vízi antilopok glóriája
– Az élet találmányai
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
13/9. rész: A parazita gyermekei
– Az orosz medve birodalma
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
6/4. rész: A Jeges-tenger vidéke
17.35 Olimpiai arcképcsarnok
Hesz Mihály kajakozó
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.50 Magyarország-Brazília
Női kézilabda VB-mérkőzés
Közvetítés Győrből
20.20 Műsorajánlat
20.25 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
20.55 Kék percek
21.00 Csízió
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Ez van, Azarel!
Kisjátékfilm
22.55 Női kézilabda VB
Összefoglaló a napi mérkőzésekről

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Dini, a kis dinoszaurusz
Röpi hosszúcsőr bácsikája
14.25 A zene arcai
Komolyzenei magazin (ism.)
15.15 A labdarúgás története
Angol ismeretterjesztő filmsorozat – 9/6.
15.35 A Forsyte Saga
Angol játékfilmsorozat
26/14. rész: A konfliktus (ism.)
16.25 Dunatáj
Ökológiai magazin
17.10 Hélene és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
117. rész: A nagy fiú
17.30 Guriga
– Popeye
– Bob és Bobek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Elem nélkül nem megy
Amerikai film (1987)
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.15 Vakvágány
Amerikai film (ism.)
22.40 Sportképek
Összefoglaló a Magyarország-Brazília női kézilabda VB-mérkőzésekről
22.55 Kína a császárság után
Angol dokumentumfilm-sorozat
3/2. rész: Kína felemelkedése
23.45 Petőfi Sándor: Arany Lacinak

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Falcon Crest
Amerikai filmsorozat
Szeretet, bizalom, megértés
18.30 Télapó a városban
Amerikai rajzfilm
19.30 A mélység titka
Amerikai akciófilm
21.55 Végzet
Amerikai erotikus krimi
23.45 TC 2000
Amerikai akciófilm

TV3

17.05 Hírek – Időjárás
17.10 A kis Fauntleroy lord
Amerikai film (1936) FF
19.00 Cinema
19.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/151. rész
20.00 Tabu
Tiltott szavak játéka
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Stikli
Amerikai film (1985)

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
14.30 Rock City (ism.)
15.30 Music Box Top 10
16.30 Az A3 jelentkezik
16.40 Az első pohár (ism.)
17.00 Nap TV
19.30 Trécsing
Benne: Riportok, játék
21.10 Az A3 jelentkezik
21.30 Zoom
Zenei magazin
22.00 Csodagyerek
Amerikai akciófilm
23.45 A3-ik vonal az előérzetekről
Telefonos beszélgetés

Filmnet

18.00 Féltett titkok
19.30 Mozimágia 2.
20.00 Kikötői szerelem 3.
21.35 Filmnovellák
22.00 Tenisz
24.00 Sztárok karácsonya

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Fregoli – Klipek
11.00 Éjféli jazz (ism.)
11.30 Daráló
12.00 A la carte
13.00 Daráló
13.55 Műsorajánlat
14.00 Westel Top 44 (ism.)
17.00 A la carte
18.00 Műsorismertetés
18.15 Játék
19.00 Greatest Hits
20.00 Top-hírek/Fregoli
21.00 Befutó
Albert Györgyi műsora mozirajongóknak
21.30 Fregoli
22.30 Max Out
23.00 Burock
24.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.10 Gyermekmozi
19.30 Baba-mama torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Tarzan
Sorozat
20.30 Mi és egyéb állatfajták
12/10. rész
21.00 Mozdulj! – magazin
21.30 Extrém – magazin
22.00 Egészségmagazin Háttér

ATV

1.00 Közérzetjavító műsor
5.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.20 Komolyzenei magazin
20.00 7×7 sorozat
Charlie Bubble
Amerikai film
21.50 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek