Tv műsor – 1995. december 20. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 A viharlovag
Francia tévéfilmsorozat
13/3. rész: A küldetés (ism.)
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Női szakasz
10.45 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.05 Az angol szépség
Francia filmsorozat
6/4. rész: Kutyaélet (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Gazdasági ábécé
78/56. rész: Szabadalmak
12.15 Welcome to Hungary!
(Feliratozva is!)
12.45 Telepakk
Árubemutató
13.15 Képújság
15.15 Műsorismertetés
15.10 Ősök ösvényén
Dokumentumfilm – 3/2.
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Gubancok – avagy csintalan nyelvcsíntan
16.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/54. rész
17.00 Cimbora
Látogatóban Hegedűs Géza írónál – 2/1. rész
17.30 A főszerepben: Németh Sándor
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?
Társasjáték
19.00 Gyereksarok
– Noé és Nelli
Angol rajzfilmsorozat
– Varjúdombi mesék
Magyar bábfilmsorozat
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.15 Családi nyár
Tévéfilm
21.30 Tekintet nélkül
Egy rendhagyó fesztivál utóirata
21.45 Az év sportolója
Eredményhirdetés
22.20 Törvényen kívüli házasok
Olasz film (1963) FF
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

15.10 Képújság
15.15 Műsorajánlat – Időjárás
15.20 Vau! Vau!
Horvát rajzfilm
15.30 Kuckó
15.50 Civil kurázsi
16.20 TS-Nagykarácsony
16.30 Kisfilmek a nagyvilágból
– A szavanna gyermekei
13/10. rész: Varacskosék szeme fénye
– Az élet találmányai
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Amíg lesz trágya
– Az orosz medve birodalma
Angol sorozat
5/5. rész: Szibéria – a megfagyott erdő
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.55 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Kisegér
19.45 Hanuka ’95
Ünnepi gyertyagyújtás és a 3000 éves Jeruzsálem köszöntése
20.35 Úton
Európa magazin
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.40 Ünnep
Makk Károly és vendégei (ism.)

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
14.35 A labdarúgás története
Angol ismeretterjesztő sorozat – 9/8. rész
15.00 Kapcsok
Ismeretterjesztő magazin (ism.)
15.55 Irány a Mars
Japán ismeretterjesztő film
16.35 A Forsyte Saga
Angol tévéfilmsorozat
26/16. rész: Családi esküvő (ism.)
17.25 Amszterdami Mikulás
17.35 Guriga
– Bob és Bobek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kék ballada
Angol zenés film (1966) FF
19.40 Jó étvágyat!
Holland animációs film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A karácsonyi pulyka
Angol film (1985)
22.25 Almanach
Kortárs művészeti magazin
23.05 Gyilkosság zárójelben (1995)
23.25 Dél keresztje
Spanyol ismeretterjesztő film – 3/1. rész (ism.)
0.20 Farkas Árpád: Alagutak a hóban

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
Amerikai rajzfilm
17.00 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
17.30 Így készült: Golden Eye – Aranyszem
Amerikai film
18.30 Az élet csodaszép
Amerikai film
20.35 Szelek szárnyán
Amerikai sportfilm
22.40 A város hercege
Amerikai krimi

TV3

17.05 Műsorkezdés – Időjárás
17.10 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/157. rész
17.40 Nyomozás Krisztus holtteste után
Olasz film
19.30 Cinema
Mozimagazin
20.00 Tabu
Tiltott szavak játéka
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 A maffia hálójában
(Mob Story)
Amerikai film
22.40 AutoMobil

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
15.30 Music Box Top 10
Slágerlista
16.15 Az A3 jelentkezik
17.00 Nap TV
Információs magazin
19.30 Trécsing
Élő magazinműsor
21.30 Zoom
22.00 Cinema Paradiso
Olasz film
23.45 A3-ik vonal szorosan kapcsolódik a mai Trécsing témájához

Filmnet

18.00 Megcsalatva
Három asszony története
19.30 Filmnovellák
20.00 Miklós és Alexandra
22.00 Jégkorong Amerikából
24.00 Kívülállók – 5. rész

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Fregoli – Klipek
11.00 Éjféli jazz (ism.)
11.30 Daráló
12.00 A la carte
13.00 Daráló
13.55 Műsorajánlat
14.00 Westel Top 44 (ism.)
17.00 A la carte
18.00 Műsorajánlat
18.15 Játék
19.00 Greatest Hits
20.00 Top-hírek
20.05 Fregoli
21.00 Befutó
21.30 Fregoli
22.30 Max Out
23.00 Burock
24.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Gyerekmozi
19.30 Baba-mama torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Tarzan és a bronxi fiú
20.30 Mi és egyéb állatfajták
12/12. rész: Az udvarlás
21.00 Öt tánc Világbajnokság – Gála
22.00 Egészségmagazin

ATV

1.00 Közérzetjavító műsor
5.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.20 Szentikék
Amerikai film
20.20 Üvegdzsungel
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek