Tv műsor – 1995. december 2. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Gyermekfilmek
– Állatportrék
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
– Repülő bocsok
Kanadai rajzfilmsorozat
9.10 Bacilesen – a Lifebuoyjal
9.25 Égből pottyant délelőtt
Az én kedvenc óvodai jelem: a Mikulás
10.10 Vitéz László vándorúján
12/5. rész: Pécs – MárkuSzínház – egy bábszínház
10.40 Játékos bestiárium ától zéig
Cetek
10.55 Zenelánc
11.00 Magyar tudományos Afrika-expedíció
1. rész: Gróf Teleki Sámuel nyomában
2. rész: Tűz a Hasadékvölgyben
12.00 Déli harangszó
Időjárás
12.02 Szombat déli arckép
Az Üzlet melléklete
12.22 Képújság
12.25 A két Sitkovetsky
Angol portréfilm
13.15 Műsorismertetés
13.25 Bárány Tamás: Asszonyok mesélik
Tévéfilm (1971) (ism.) FF
14.50 X-idő
A lyoni omnibusz
15.40 Százéves a mozi
Törőcsik Mari-sorozat
Kölyök
Magyar film (1959) FF
17.15 Nyitott száj
Juszt László műsora
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
Ottlik Géza: Iskola a határon (részlet)
20.25 Százéves a mozi
A Keresztapa legendája
Amerikai tévéfilmsorozat – 5/4. rész
22.00 Humorista kerestetik
Döntő
23.05 A másik asszony
Amerikai film (1950) FF
0.35 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin-Üzenet-Vorba
8.25 Hrvatska kropnika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Família Kft.
211. rész: A rendőrfőnök (ism.)
11.00 A trónért és a szerelemért – Szarajevó
Osztrák film
12.35 Népzenei összeállítás
Csipisüti
12.50 Kalandok és legendák
Az Araráttól nyugatra – Utazás Anatóliába Dieter Kronzuckerrel
Német útirajzfilm
13.35 Natura magazin
Gaia
Ökológiai filmújság
A kígyó szeme
14.05 Műsorajánlat – Időjárás
14.10 Orgonavirág
Nóták
14.35 Leg… leg… leg…
15.05 Hangtárs
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Autó 2
16.25 Műsorajániat
16.30 Nyúl Peti és barátai
Angol rajzfilmsorozat
17.00 Sportműsor
19.05 Família Kft.
212. rész: A sapka
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Könyvvilág
20.05 Telebingó
20.55 Napjaink
21.05 „Aki tegezi a századelőt…”
22.00 Kemény dió
Angol balettfilm

Duna TV

8.05 Horgásztanyán
8.25 Hamupipőke
Angol animációs mesefilm
9.35 Starting Business English
10.00 Nyelvőrző
10.30 Orosz vadon
A kazah és a szirti sas
Orosz-finn természetfilm-sorozat
11.00 Popeye
11.20 Adriai pillanatok
12.00 Déli harangszó
12.05 Ritmus ’95 (ism.)
12.50 Rubens – Egy fiú a brazíliai őserdőből
13.15 Közép-európai magazin (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 A kétezer pengős férfi
Magyar film (1942) FF (ism.)
15.35 A Muzsikás együttes
15.50 Cimbora – Tallózó
16.40 Váratlan utazás (III.) – 13/6.
17.30 Hóembermesék
– Varázskréta
18.00 Híradó
18.15 A kék emberek titka
Francia-spanyol film (1961)
19.45 Egy kis éji zene
Holland animációs film
19.55 A város oldalában
Csorba Győző világa
Portréfilm
21.00 Híradó
21.15 Dr. Palló Imre operaénekes
Egy magyar művész portréja
22.05 Szerelem az éjszakában
Amerikai filmszatíra
23.30 Kaffka Margit: Litánia

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Blinky Bill
10.45 Titánok harca
Amerikai kalandfilm
12.45 Miss Daisy sofőrje
Amerikai film
14.25 Melrose Place
15.15 Amíg a felhők tovaúsznak
Amerikai musical
17.30 Állati élet
18.30 Semmi ágán
Amerikai film
20.20 Végzet
Angol krimi
22.10 Így készült: Goldene Eye – Aranyszem
23.05 Tökéletes katona
Amerikai akciófilm
0.45 Forró kalandok

TV3

16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Smith és Jones
Angol gegparádé
13/7. rész
16.35 Széttört álmok
Magyar dokumentumfilm
18.00 Konyhashow
18.35 Mennyei játszótér
Amerikai film
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Sporthírek
21.20 Spanyol foci
23.15 A lator
Olasz film

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.30 Infomozaik (ism.)
14.15 Rocktükör
Könnyűzenei műsor
15.00 Music Box
16.00 Music Box Top 10
17.00 Nap TV
19.30 Trécsing
19.50 Rock and roll
Részletek egy maratoni táncversenyből
22.00 Melyik nőt válasszam?
Amerikai vígjáték (ism.)
23.45 A3-ik vonal az erőszakról

Filmnet

16.00 A remény földje – 5. rész
17.00 Amerikai futball
18.00 Bundesliga, 1995/96
20.00 Magához tért
21.30 Szórakoztatók
22.00 Az éjszakán túl

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
Benne: Kalauz – Ajánlóműsor
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Max Out (ism.)
10.30 Fregoli – Klipek
12.00 Á la carte
13.00 Fregoli
14.00 Technozene (ism.)
15.00 Túró Rudolf
Császár Előd műsora
16.00 Fregoli
16.30 Kalauz (ism.)
17.00 Á la carte
18.15 Játék
19.00 Coca-Cola Rock City
20.00 Westel Top 44
23.00 Daráló
23.30 Házibuli hajnalig
2.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Az aranymedve kalandjai
Amerikai film (1982)
22.00 Szédülj el!
22.30 Hívd Andreát!
23.15 Nem boszorkányság
Csongrádi Kata műsora

ATV

1.00 Nicsak, ki beszél?
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Ifjúsági magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 A Szahara titka – 3.
20.00 Szombat esti csendőr
Szombat esténként újra láthatják a nézők a vidám Funes-filmeket

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek