Tv műsor – 1995. december 17. – Vasárnap

MTV 1

7.23 Műsorismertetés
7.25 Pöttöm kalandok
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/8. rész: Max, az aranypolgár
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC-abc
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 A siker kapujában
12.05 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
A Wright fivérek első repülése – A motoros repülés kezdete
1903. december 17.
12.10 Polisz Montreal
13.00 Reklám
13.05 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/49-52. rész (ism.)
15.00 Reklám
15.05 Delta
15.30 Gyorssegély
15.35 Örömhír
15.55 Reklám
16.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó
Amerikai rajzfilmsorozat
Csíkok
– Ünnepi ebéd
Amerikai rajzfilm
– Zorro
Amerikai filmsorozat
69/69. rész: Zorro a dolgok közepébe vág
17.00 Reklám
17.05 Egy 20. századi ember
17.30 Magyarországról jövök – kamerával
18.15 Advent
18.20 Reklám
18.25 Szerencsekerék
18.55 Reklám
19.00 A Hét
19.45 Hírek, időjárás, reklám, műsorajánlat
20.05 Százéves a mozi
20.15 Van, aki forrón szereti
Amerikai film (1959) FF
22.10 Reklám
22.15 Vasárnapi vers
22.20 Nézőpont
23.00 Vízöntő
23.45 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúság szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli – 129.
8.35 Űrgammák
Magyar sci-fi sorozat
160/6. rész: Mindenki mindenki ellen (ism.)
9.00 Gyerekeknek
– Állatportrék
Az erdei béka (ism.)
– Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
– Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
Bombaveszély
– Liza és Paul
Német rajzfilmsorozat (ism.)
– Mentőmacik
Francia rajzfilmsorozat
10.00 A magyar irodalom képes története
20. rész: Balassi, a katona és a drámaíró (ism.)
10.30 Szóljatok harangok!
A budapesti Kálvin téri református templom
11.00 Sportműsor
13.10 Nótatévé
13.35 Napjaink
13.50 Életjel
14.20 Időjárás
14.25 A hosszú lábú apu
Olasz rajzfilmsorozat
17. rész: Judy szíve
14.55 Női kézilabda-világbajnokság
A döntő közvetítése
16.30 Púder
17.05 Szívtipró gimi
Ausztrál filmsorozat
65/19. rész
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 Baywatch
Amerikai filmsorozat
21/15. rész: A 12-es torony eltűnt kincse
19.05 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesesorozat
19.25 Százéves a mozi
Marilyn – Az utolsó interjú
Angol dokumentumfilm
20.00 Zene-óra
Beethoven, Kodály Zoltán és a kilencvenéves Farkas Ferenc születésnapi köszöntése
21.00 Telesport
Benne: Tokaj Express férfi párbajtőr világkupa-döntő
22.10 Magyar novellák
Bodor Ádám: Egy hely, ahol kosarakat fonnak; Kivégzés
22.40 Alfred
Dán tévéfilm
23.25 Éjjeli menedék
Az európai határok

Duna TV

8.05 Felekezeti énekek
9.00 Kimba, a fehér oroszlán
Japán animációs film
9.25 McGee és én
9/9. rész: Karácsony előtti harc
9.45 1, 2, 3… – A számok története
Rajzfilm
10.00 Sportképek
12.05 Dalvándorlás
Szvorák Katalin énekel
12.30 Azok a csodálatos állatok
Oryx és addax
12.45 Az ablakomból
Kanadai természetfilm
13.35 Keressük a szépséget
Portréfilm Gádor István keramikusról
14.00 Budaörs, az ébredő város
14.35 Telefónia
14.45 Legenda és valóság
Izland, a titokzatos sziget – II/1.
15.10 Sólyomszem
Amerikai filmsorozat
22/21. rész: A vérdíj
15.50 Tudományos show
Francia-kanadai sorozat
16.20 Postabontás – Levélváltás
16.35 Emlékképek – Régi híradók
16.50 Színházi élet
17.20 Jelképtár
17.30 A Tekeregér család világ körüli tekergései
18.00 Heti hírmondó
19.00 Frou-Frou
Francia-olasz film (1954)
20.50 Európa természeti csodái
12/10. rész: Európa óriásai
21.40 Az enciklopédista
Peter Greenaway Budapesten (1995)
22.10 A rajzoló szerződése
Angol film (1982)
23.55 Sportképek
Összefoglaló a női kézilabda VB-ről
0.10 Ovidius: Beszélgetés a cirkuszban

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.05 Tűz és jég
Amerikai film
12.30 Farkasokkal láncoló
Amerikai western
15.30 Air America
Amerikai akciófilm
17.30 Folytassa, Jack!
Amerikai vígjáték
19.00 Zenemánia: Michael Jackson
20.35 Doktor Zsivágó
Amerikai film
23.45 Játékos végzet
Amerikai film

TV3

14.25 Hírek – Időjárás
14.30 Spanyol foci
Benne: Sporthírek
16.20 Sporttalkshow
17.15 Kibékíthetetlen ellentétek
Amerikai film
19.05 Mégis, kinek az egészsége?
8. rész
19.45 Automobil
20.15 Cinema (ism.)
20.45 Háromszög
Híradó
21.10 Olasz foci
Sporthírek
21.55 Nyomozás Krisztus holtteste után
Olasz film

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
16.00 Music Box Top 10
Könnyűzenei műsor
17.00 Nap TV
Információs magazin
19.30 Trécsing
Élő magazinműsor
Benne: Riportok, játék
22.00 Halálra rémülve
Amerikai  thriller
23.45 A3-ik vonal a zárt ajtókról
Telefonos beszélgetés

Filmnet

16.00 Futball Amerikából
17.00 A remény földje – 7.
18.00 A halál keresztútján
20.00 A nagy kékség
22.15 Lena  Horn…
23.15 Ómen 4.

Top TV

6.00 Westel Top 44 (ism.)
9.00 Fregoli – Klipek
11.30 Daráló – Klipek
12.00 A la carte
13.00 Hapták
14.00 Premier (ism.)
15.00 Autós-TOP
15.30 E. C. Dance School
15.45 Fregoli
16.30 Befutó (ism.)
17.00 A la carte
18.00 Gálvölgyi reklámshow
18.15 Játék
19.00 Fregoli
20.00 Sztárszáj (ism.)
20.30 Fregoli
22.00 Magyar óra
23.00 Éjféli jazz
23.30 Daráló
24.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Tarzan (ism.)
19.30 Kereskedelmi műsor
20.00 Opel Astra Kupa, 1995
20.30 M. P. B.
21.00 Egy bérgyilkos portréja
Amerikai  krimi (1977)
21.50 Seiko-shop

ATV

1.00 Éjszakai turmix
5.30 Reggeli zenés magazinműsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Víkend
19.50 László atya műsora
20.00 7×7 sorozat
Vasárnapi filmmeglepetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek