Tv műsor – 1995. november 9. – Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 A Faller család
Német tévéfilmsorozat
36/31. rész: Új akadály
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Hírek
11.05 Happy Holiday
Német tévéfilmsorozat
13/10. rész: Idegen tollak
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Gazdasági ábécé
Infláció
12.15 Képújság
14.50 Műsorismertetés
14.55 Európai üzleti asszisztens
15/4. rész: Piacból élünk
15.20 Repeta – Irodalom
Horatius Noster 1.
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Kaláka folkfesztivál
4. rész
16.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/31. rész
17.05 Körző
17.45 Palackposta
18.05 Mint (a) NAT
2. rész: Anyanyelv és irodalom
18.15 Üzlet
18.30 Képjáték
19.00 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapamacs, a híres festő (ism.)
– Háp-háp Vili kalandjai
Angol rajzfilmsorozat
A kerékpárbajnokok
19.13 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény – 223. fejezet
20.50 Arthur 2. (1988)
Amerikai vígjáték
22.40 Hitel, Világ, Stádium
…szóval
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Mit ér az ember, ha vidéki…?
Dr. Apró Ferenc
16.15 Repeta
Kötelező olvasmány
Dorottya, vagyis a dámák diadala a farsangon
Furcsa vitézi versezet (1973) (ism.)
17.30 Kormányváró
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Műsorajánlat
18.50 Kriminális
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Árulás (ism.)
20.20 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
Nem könnyű kikiáltónak lenni
20.45 Környezetünk hírei
20.50 Ütköző
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Egy walesi bárd
Walesi film

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Régiók (ism.)
15.00 Emlékképek – régi híradók (ism.)
15.15 A meseautó gyöngyszemei
Családunk szégyene
Magyar film (1942)
16.40 Erdőjáró
Ne bántsátok a lombokat…
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
98. rész: Meglepő fordulat
17.25 Csodakörhinta
– Ness család
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A Forsyte Saga
Angol játékfilmsorozat
26/11. rész: Pókhálóban
19.05 Közép-Európa szülővárosai
Osztrák kultúrtörténeti sorozat
Ljubljana
19.45 Zenei pillanatok
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Fitzcarraldo
Német film (1982)
23.45 Starting Business English
A BBC angol nyelvlecke­-sorozata – 40/10. (ism.)
0.10 Radnóti Miklós: Tétova óda

HBO

16.30 Taz-mánia
Rajzfilm-összeállítás
17.00 Alf
Amerikai sorozat
17.30 Falcon Crest
Amerikai sorozat
18.30 A veszélyes élet éve
Amerikai film
20.30 A fehér féreg búvóhelye
Amerikai horrorfilm
22.05 Terminátor 2.
Az ítélet napja
Amerikai akciófilm
1.00 Forró kalandok
Erotikus sorozat

TV3

17.50 Hírek – Időjárás
17.55 A fantom
(The Wraith)
Amerikai film
19.30 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/136. rész
20.00 Telefonos játék számítógéppel
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Elfújta a szél
Amerikai film
2/1. rész

A3 TV

1.00 Music Box
Telefonos kívánságműsor
14.00 Zoom (ism.)
14.30 Music Box
Telefonos kívánságműsor
17.00 Nap TV
Információs magazin
19.30 Trécsing
Benne: Riportok, játék
21.30 Új-Zéland
Útifilm
22.00 Rock City
Könnyűzenei műsor
23.00 A3-ik vonal a veszélyről
Telefonos beszélgetés

Filmnet

18.00 Kívülállók – 2. rész
19.00 Modell Rt. – 10. rész
20.00 Hat gézengúz
22.00 A korona ügynöke
23.35 Szórakoztatók
24.00 A remény földje – 1 . rész

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
Benne: 7.05 Kalauz – Ajánlóműsor
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Fregoli – Klipek
11.00 Greatest Hits (ism.)
12.00 Á la carte
13.00 Maradék (ism.)
14.00 Fregoli
15.00 Danubius-lista (ism.)
16.00 Interjúk, beszélgetések
16.30 Kalauz (ism.)
17.00 Á la carte
18.00 Játék
19.00 Sztárszáj
Beszélgetés
20.00 TOP-hírek
20.05 Fregoli
22.30 Rapműsor (ism.)
23.00 Daráló
24.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.10 Gyermekmozi
19.30 Príma torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Különjárat
Balogh Zoltán műsora
20.30 Pénzvilág
Gazdasági magazin
21.00 Oroszlánütés
Amerikai film (1994)
22.45 Seiko-shop

ATV

1.00 Ez fantasztikus!
5.30 Reggeli zenés magazin
16.00 Ifjúsági magazin
19.05 Esti mese
19.10 Kapásjelző
19.20 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Autók, motorok
19.30 Árnyékkormány
20.00 A Szahara titka – 1.
21.00 Poplife

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek