Tv műsor – 1995. november 25. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
12/5. rész: Szarvasok (ism.)
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
48/20. rész: A Noé bárkája
– Repülő bocsok – A természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
39/29. rész: Vészhelyzet a folyón
9.10 Bacilesen – A Lifebuoyjal
Vetélkedő
9.25 Miért pont Bartók?
6/5. rész
9.40 Mizujs a Lurkó Kupa körül?
9.55 Cimbora-délelőtt
11.00 Virágok és harangok
11.25 Iskolák a láthatáron – 4/3. rész
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Szombat déli arckép
12.22 Képújság
12.25 Szomszédok
Teleregény – 224. fejezet (ism.)
12.55 A zenekar
Solti György és Dudley Moore műsora
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
10/7. rész (ism.)
13.20 Műsorismertetés
13.30 Próbafelvétel
Körhinta
13.50 Válogatás a Televízió archívumából
Benedek Katalin: A vendég (1971)
Tévéfilm (FF) (ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
15.45 TS-Nagykarácsony
15.50 X-idő – Kerengő
A kert
16.40 Százéves a mozi
Törőcsik Mari-sorozat
Körhinta (1955)
Magyar film (FF)
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
20.25 Százéves a mozi
A keresztapa legendája
Amerikai tévéfilmsorozat – 5/3. rész
22.10 Parabola
22.40 Zsuzsa
Zenés beszélgetés Koncz Zsuzsával – 2. rész
23.35 Az éjszaka
Benne: 2.20 Vasalatlanok
Olasz filmsorozat – 12/7.

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
Nemzetiségi magazin lengyelekkel, görögökkel, bolgárokkal és örményekkel
11.00 Família Kft.
210. rész: Őfelsége III. Lajos – 2. (ism.)
11.30 Nyitott stúdió
Jánosi együttes
11.50 Ausztrália nemzeti parkjai (ism.)
12.50 Olimpiai arcképcsarnok
Zsivótzky Gyula – atlétika
13.00 Azok a csodálatos állatok
A bülbül és a rulrul
13.20 Műsorajánlat – Időjárás
13.25 Szépteremtő Páll család Korondon
Dokumentumfilm az erdélyi fazekas famíliáról (ism.)
14.05 Top 40
Slágerlista
14.35 Százéves a mozi
Történetek a magyar filmről
Fábri Zoltán
Portréfilm (1980) FF
15.50 Koktél
16.15 Műsorajánlat
16.25 Nyúl Peti és barátai
Angol rajzfilmsorozat
6/2. rész: Tomi macska és Jemi kacsa meséje
16.55 Időjárás
17.00 Sportműsor
19.05 Família  Kft.
211. rész: A rendőrfőnök
19.40 Picassók kalandjai
20.05 Telebingó
20.55 Környezetünk hírei
21.00 Olvassuk újra!
Galgóczi Erzsébet: Mínusz
21.25 Országos cselgáncsbajnokság
21.55 Műsorelőzetes
22.05 F mint Fairbanks
Francia film (1976)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Tájak, fortélyok, asszonyok (ism.)
8.25 A tenger cigányai – Egy eltűnőben lévő életforma
9.15 Harmónia
9.45 Starting Business English – 40/12. (ism.)
10.10 Nyelvédesanyánk
A gesztusnyelv
10.40 Orosz vadon
Az éjszaka kígyói
11.05 Kedves (ism.)
12.05 Rózsás flamingók Dél-Franciaországban
12.30 A fekete pók
Finn riportfilm
13.15 Közép-európai magazin (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 Bűnös vagyok
Magyar film (ism.)
15.50 Képzőművészeti árverés a Duna TV-ben
16.00 Cimbora – Tallózó
16.50 Képzőművészeti árverés a Duna TV-ben
17.00 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/6. rész: Új szemlélet
17.50 Popeye
18.00 Híradó
18.15 Ahogy kell…
Bali táncos
18.30 A zsákmány
Francia film
20.05 Kerek egy esztendő
A nemzetközi néptáncfesztivál műsora – 2/2. rész
21.00 Híradó
21.15 Törőcsik Mari
Portréfilm
22.15 Ab ovo
Magyar animációs film
22.20 Veszélyes terepen
Amerikai film (1952) FF
23.50 Képzőművészeti árverés a Duna TV-ben
24.00 Rákos Sándor: Lidérces esték

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Blinky Bill
10.30 Rover Dangerfield
Amerikai rajzfilm
11.45 Mozimánia
Háborús történetek
12.45 A szeretet földje
Amerikai film
14.30 Melrose Place
15.20 Zenemánia: Rock and roll-panoptikum
17.30 National Geographic
18.30 A Pelikán ügyirat
Amerikai thriller
20.50 V. Henrik
Angol film
23.05 Mennyi? 30!
Kabaré
23.40 Leszámolás Kis-Tokióban
Amerikai film
1.00 Forró kalandok

TV3

16.25 Hírek – Időjárás
16.30 Smith és Jones
Angol gegparádé
13/6. rész
17.05 FBI
Angol dokumentumfilm-sorozat
4/4. rész
18.00 Konyhashow
Gasztronómiai műsor
18.35 Jó fiúk, rossz fiúk
Amerikai film
20.05 Cinema
Mozimagazin (ism.)
20.30 Negyedóra szolgáltatás
20.45 Háromszög
Híradó
21.00 Spanyol foci
22.50 Euro Fradi 5.
23.15 Bob Roberts
Amerikai film (1992)

A3 TV

1.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
9.00 Autospecial (ism.)
13.30 Infomozaik (ism.)
14.15 Rocktükör
15.00 Music Box
16.00 Music Box Top 10
Slágerlista
17.00 Nap TV
19.30 Trécsing
Benne: Riportok, játék
19.50 Koncertválogatás a Sziget ’95-ről
22.00 Szürkületi zóna
Amerikai film (ism.)
23.45 A 3-ik vonal a halálközeli élményekről

Filmnet

17.00 Amerikai futball
18.00 Bundesliga, 1995/96
20.00 A halál keresztútján
22.00 A Queen tünemény – Az istenek ölében
23.00 Éjféli üdére (1990)

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
9.00 Daráló – Klipek
10.30 Fregoli – Klipek
12.00 Á la carte
13.00 Fregoli
14.00 Technozene (ism.)
15.00 Túró  Rudolf
Császár Előd műsora
16.00 Rouge
Divatmagazin
16.30 Fregoli
17.00 Á la carte
Kívánságműsor
18.15 Játék
19.00 Coca-Cola Rock City
20.00 Westel Top 44
Csiszár Jenő slágerlistája
23.00 Daráló
23.30 Házibuli hajnalig
2.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Kölcsöngyerek visszajár! (1995)
Amerikai vígjáték
21.50 Seiko-shop
22.00 Londoni eleven képeslap
22.30 Szenes Andrea-show
Szerelmi gátlások
23.10 Kereskedelmi műsor

ATV

1.00 Nicsak, ki beszél?
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Ifjúsági magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 A Szahara titka
Angol filmsorozat
3. rész (ism.)
20.00 Kék tornádó
Amerikai film (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek