Tv műsor – 1995. október 11. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
Benne:
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.30 Mese
7.50 Reuters
9.00 Tízórai
9.05 A Faller család
Német tévéfilmsorozat
36/11. rész: Az ülés
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 „Női szakasz”
10.45 Játék
10.50 Hírek, információk, meteorológia
11.10 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/2. rész: „…de ha rossz volt, olyan rossz nincs…” 1.
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Gazdasági ábécé
12.15 Welcome to Hungary!
12.45 Telepakk
Árubemutató
13.15 Képújság
15.15 Műsorismertetés
15.20 Repeta – Történelem
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 A Népzenei Magazin különkiadása
Népzene Kárpátaljáról – 2. rész
16.25 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
180/14. rész
17.00 Városok gyermekszemmel
17.15 Cimbora
A Nyugat – 1. rész
17.45 Utolsó előtti pillanatok…
Pusztuló zsidó emlékek
Tokaj-Hegyalján
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?
Társasjáték
19.00 Gyereksarok
– Noé és Nelli
Angol rajzfilmsorozat
Amikor bolondos nap volt
– A kockás fülű nyúl
Magyar rajzfilmsorozat
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 Telesport
20.25 Svájc-Magyarország
Válogatott labdarúgó EB-selejtező mérkőzés
22.25 Százéves a mozi
A sorompók lezárulnak
Olasz film (1952)
23.50 BBC-híradó
0.10 Képújság

MTV 2

15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.35 Mit ér az ember, ha vidéki…?
Ördögh Erika
A szegedi körzeti stúdió műsora
15.50 Akarsz-e bohóc lenni?
4/1. rész: Hogyan született a bohóc?
16.15 Horvát rajzfilm gyerekeknek
Horvát rajzfilmsorozat
15/2. rész: Tehén a Holdon
16.25 Kisfilmek a nagyvilágból
– A szavanna gyermekei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
13/5. rész: A cerkófmajmok háza tája
– Az élet találmányai
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
13/5. rész: Védett védtelenek
– Idegenek idegenben
Angol dokumentumfilm-­sorozat
6/6. rész: Különös hiedelmek – Sir Edward Evans-Pritchard
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.55 Don Quijote
Spanyol tévéfilmsorozat
5/1. rész
20.25 Klip-mix
20.35 Úton
Európa magazin
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Kék percek
22.40 Kisvilág
Stúdióbeszélgetés

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
Belga animációs sorozat
14.35 A Forsyte Saga
Angol játékfilmsorozat
26/6. rész: Döntések (ism.)
15.25 Kép és valóság
5/3. rész: A sötétség képei
16.15 Dunatáj
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
78. rész: Hootanany
17.25 Jelképtár
A  holló
17.30 Kisvakond
– A kenguru erszényéből
– Bob és Bobek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Hatholdas rózsakert
Magyar film (1970) FF (ism.)
19.25 Anak Krakatoa
Finn ismeretterjesztő film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Szétlőtt vasárnap
Cseh film (1969) FF
22.35 Az arnhemi csata
Holland dokumentumfilm
23.25 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat
15/14. rész: Mítoszok a világmindenségben
0.25 Bíró Szép Anna
A balladát elmondja: Balázs Éva

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
17.30 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Kusza indák közt
18.30 Vendégjáték
Amerikai musical
20.20 Az amerikai film
A filmstúdiók
21.30 Storyville
Amerikai film
23.25 Találkozás Vénusszal
Amerikai vígjáték

TV3

17.25 Bombázó
(Looker)
Amerikai film (1981)
19.00 Cinema
Mozimagazin
19.30 Határváros
Kanadai filmsorozat
78/7. rész
20.00 Tabu
Tiltott szavak játéka
20.30 3 szög
Hírmagazin
21.00 Ég veled, barátom!
Francia film (1968)

A3 TV

1.00 Summer Music Box
Telefonos kívánságműsor
17.00 Nap-TV
Információs magazin
19.30 Kincsvadászok
Olasz film
21.30 Zoom
Magazinműsor
22.00 A 3-ik vonal
Beszélgetés
24.00-1.00 Summer Music Box
Telefonos kívánságműsor

Filmnet

17.30 Szórakoztatók
18.00 A korona ügynöke
20.00 Földönfutók 2.
21.30 Filmnovellák
22.05 Vészjelzés
24.00 Szemtől szemben

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Fregoli – Klipek
11.00 Autós magazin (ism.)
12.00 Á la carte
Kívánságműsor
13.00 Daráló
14.00 Westel Top 44
Csiszár Jenő slágerlistája (ism.)
17.00 Á la carte
18.00 Játék
19.00 Greatest Hits
Nagy Gergely műsora
20.00 MAHASZ-lista
21.00 Befutó/Fregoli
22.30 Max Out
23.00 Burock
24.00 Old Top
1.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.10 Gyermekmozi
19.30 Baba-mama torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Tarzan – 2. rész
20.30 Mi és egyéb állatfajták
12/2. rész
21.00 Köz(ít)élet: Olaj-lázálom
Riportműsor
21.30 Közlekedési magazin
22.00 Egészségmagazin

ATV

0.01 Közérzetjavító műsor
4.30 Információs műsor
5.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.15 Részletek…
19.45 Élő irodalom
20.00 Az arany bűvöletében
Francia film (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek