Tv műsor – 1995. szeptember 2. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyerekeknek
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
– Anette
– Repülő bocsok
– Amigo és barátai
9.10 Ez is valami?
Búcsúzik a Cimbora vakáció
10.10 Zenelánc
10.15 Csuda egy délelőtt
11.00 Magyar felfedezők
Bíró Lajos
11.20 Arborétumok
A Kertészeti Egyetem budai arborétuma
11.35 Katasztrófák évtizede
3/3. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Szombat déli arckép
12.17 Képújság
12.20 Szomszédok (ism.)
12.50 A zenekar
1. rész (ism.)
13.15 Műsorismertetés
13.20 Harsog a Radetzky-induló
Osztrák film (1958)
15.05 X-idő
Polgárok (ism.)
A komáromi alma mater
15.50 Válogatás a televízió archívumából
Tudós nők
Tévéjáték Moliére színművéből (1975)
17.25 50 éve történt
A II. világháború befejezése
18.10 Márkás históriák
A Quelle
18.30 Szerencsekerék
19.10 Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
Aldous Hexley: Szép, új világ (részlet)
20.25 Sose halok meg
Amerikai filmvígjáték (1990)
22.05 Oh, a görlök…
Francia zenés film
23.00 Az éjszaka
Benne: kb. 1.50  Vasalatlanok
Olasz filmsorozat
12/1. rész: Újoncok

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.20 Hrvatska kronika
8.40 Unser Bildschirm
9.00 Ecranul nostru
9.20 Srpski ekran
9.40 Nasa obrazovka
10.00 Nemzetiségi találkozó
Pomáz ’95
11.00 Família Kft. (ism.)
11.30 Táncra tánc
XIV. Országos Táncháztalálkozó
11.55 Olimpiai arcképcsarnok
1960. Kardcsapat
12.00 A zseniális Newton
Angol dokumentumfilm
13.00 Műsorajánlat – Időjárás
13.05 Vigyél magaddal!
Szovjet film
14.20 A tolnai Mezőföld
14.55 Top 40
Slágerlista
15.25 Műsorajánlat – Időjárás
15.30 Játék határok nélkül
11/8. rész:  Budapest, V. kerület városfilmje
16.00 Hullámkoktél
16.30 Igaz történet
Kanadai rajzfilmsorozat
13/11. rész: Az Itt áll a pár című dalról
17.00 PVSK-Dalia-FTC
Női kosárlabda-mérkőzés – Pécsről
18.30 Öt nap Albert Schweitzer nyomában
Német dokumentumfilm
19.05 Família Kft.
199. rész: A négyek bandája
19.40 Picasso-k kalandjai
Érdekességek a képzőművészek és a képzőművészet világából
20.00 Játék határok nélkül
11/8. rész: Magyarország
21.30 Környezetünk hírei
21.35 XX. századi költőportrék
Várady Szabolcs
22.05 Az aranykezű ember
Amerikai film (1955)

Duna TV

8.05 Horgásztanyán (ism.)
8.25 Otthon (ism.)
8.55 Harmónia
9.25 Nyelvédesanyánk
9.55 Kimba, a fehér oroszlán
10.15 Zűrzavaros vakáció
Angol filmsorozat
10.40 Amatőr természetbúvár
11.10 Mátyás király és a művészetek
12.05 Muzsikál a mozi
12.35 Popeye
13.00 Csak ha ugatok
13.10 Közép-európai magazin
14.00 Lapozó
14.15 A makrancos hölgy
Magyar filmvígjáték (1943) FF (ism.)
15.30 Olwen keresése
15.50 Cimbora – Tallózó
16.45 Váratlan utazás
13/7. rész: Családi viszály
17.35 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Búcsú a fegyverektől
Amerikai film (1932)
19.30 Vágta a szabadságért
20.00 Utazás a hangok szárnyán
21.00 Híradó
21.15 Shirley Bassey cardiffi koncertje
22.15 Jó barátok
Amerikai film (1978)
24.00 Csuka Zoltán: Tűzharang

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin kalandjai
10.30 Scarlett 1-2.
Amerikai film
13.30 Mozimánia: Kaszkadőrök
14.20 Melrose Place
15.05 Így készült: The Rolling Stones
15.35 Álom, édes álom
Amerikai vígjáték
17.30 Állati élet
18.30 Az ember, aki tudta a jövőt
20.00 Poison Ivy
Amerikai film
21.30 A szemtanú nyomában
Amerikai krimi
23.10 Kommandós fegyver
Amerikai krimi
0.50 Forró kalandok

TV3

18.00 Műsorismertetés
18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Tanamera
(Lion ot Singapore)
Angol-ausztrál tévéfilmsorozat
7/4. rész
21.00 Egy férfi és egy nő
Francia film
22.45 Mi van? Mi van?
Alternatív zenei magazin (ism.)
23.15 Best of Kékharisnya
Magazinműsor

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Autóspeciál (ism.)
13.00 Rocktükör
13.30 Info Mozaik
14.15 Itt A3 TV!
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
21.50 Hungária híradó
22.05 Jolly Joker
Német filmsorozat
22/2. rész
23.00 Jeff Healey Band-koncert
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25-9.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

13.30 Filmnovellák
14.00 Futball Amerikából
15.30 Német futball
18.00 Chantilly csipke
20.00 Egy októberi nap
22.00 Gyilkosság rendelésre

Szív TV

20.05 Gillette World Sport…
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
21.30 Hungária-sztori
7-8. rész
22.00 Automobil
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Randevú a nosztalgiával

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.15 Mese
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete
8. rész
21.00 Könnyűzene

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek