Tv műsor – 1995. szeptember 13. – Szerda

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól – határig
6.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00 Tízórai
9.05 Fekete Villám
Kanadai filmsorozat
52/43. rész: Egy kihagyott futam ára
9.30-12.00 Tizórai
11.05 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/7. rész: Családi viszály (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Welcome to Hungary
12.35 Telepakk
Árubemutató
13.05 Képújság
15.10 Műsorismertetés
15.15 Természet nyeregből
3/2. rész: Heide (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Gubancok
16.25 Liszt Ferenc
Magyar-német-olasz-francia-angol tévéfilmsorozat
16/14. rész: A jövő határtalan távlatában (ism.)
17.00 Mozivarázs
17.15 Zenelánc
17.20 Cimbora
17.45 „Szeresd felebarátodat…”
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
– Noé és Nelli
Angol rajzfilmsorozat
Amikor valami folyton sípolt
– A kockás fülű nyúl
Magyar rajzfilmsorozat
13/9. rész (ism.)
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Szarajevó kávéház
Tévéjáték
21.55 Kézirat
22.25 La Sept
A nantes-i Jacquot
Francia film (1991) FF
Feliratos
0.20 BBC-híradó
0.40 Képújság

MTV 2

15.45 Képújság
15.50 Műsorajánlat – Időjárás
15.55 Zöldbéka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
16.15 Borókadzsungel
Angol rajzfilmsorozat
Fifi megérkezik
16.25 Kisfilmek a nagyvilágból
– A szavanna gyermekei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
13/3. rész: Az állatok királya
– Az élet találmányai
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
13/3. rész: Artista iskola
– Idegenek idegenben
Angol dokumentumfilm-sorozat
6/4. rész: Levonulás a tornácról- Bronislaw Kaspar Malinowski
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Telefonkoncessziók
18.50 Úton
Európa magazin
19.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
19.25 Múló napok
Horvát rajzfilm
19.35 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
19.55 Mindent vagy semmit!
20.25 Bajnokok Ligája
Grasshoppers-Ferencváros
labdarúgó-mérkőzés Közvetítés Zürichből
A szünetben: 21.15 Híradó
22.25 Objektív
Háttérműsor, hírekről, eseményekről
22.55 Időjárás
23.00 Százéves a mozi
A képek hatalma: Leni Riefenstahl
Német-kanadai dokumentumfilm
Színes + FF
2/1. rész

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
Tájékoztató műsor
14.00 Lapozó
14.15 Szippancsok
Belga animációs filmsorozat
A gügye szipposzaurusz
Ki kicsoda?
14.35 A Forsyte Saga
Angol játékfilmsorozat
26/1. rész: Családi ünnepség (ism.)
15.25 Európai művészeti iskola
Holland képzőművészeti sorozat – 4/3. (ism.)
16.15 Dunatáj
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
58. rész: Az ingatlanügynök
17.25 Jelképtár
A bagoly
17.30 Kisvakond
– A kenguru erszényéből
– Bob és Bobek
18.00 Híradó
18.15 Az utolsó éden
Jugoszláv film
20.00 Régiók
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Kutyabaj
Magyar film (1992)
22.10 A jövő öröksége
Japán kultúrtörténeti sorozat
15/10. rész: Kultúrák keveredése
23.10 Tóth Árpád: Lélektől lélekig

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Beetlejuice
17.00 Egyről a kettőre
17.30 Állati élet
Amerikai természetfilm
18.30 Tökéletes világ
Amerikai akciófilm
20.50 Miss Rose White
Amerikai film
22.30 Földönkívüli zsaru
Amerikai krimi
24.00 Poison Ivy
Amerikai film

TV3

18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Cinema
19.30 Az amerikai gazdaság története
Dokumentumfilm-sorozat
10/3. rész (ism.)
20.00 A babaház-rejtély
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Benjamin közlegény
Amerikai film

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 Popbazár (ism.)
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
15.40 Vállalkozások
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.30 Zoom
22.05 Jolly Joker
Német filmsorozat
22/13. rész: Szépség galériája
23.00 American Top 40
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 X-tervezet
18.00 Sztár!
19.30 Filmnovellák
20.00 Tőzsdecápák
22.05 Rolling Stones-turné
24.00 Annie Lennox

Top TV

6.00 Reggeli zenés magazin
9.00 Daráló – Klipek
10.00 Fregoli – Klipek
11.00 Old Top (ism.)
12.00 Á la carte
13.00 Sztárok kedvencei
14.00 Westel Top 44
Csiszár Jenő slágerlistája
17.00 Á la carte
18.00 Daráló
18.15 Keresd a párját! – Játék
18.45 BK játék
19.00 Greatest Hits
Nagy Gergely műsora
20.00 MAHASZ-lista
21.00 Befutó
21.30 Fregoli
22.30 Daráló
23.00 Burock
1.00 Virrasztop – Klipek

Szív TV

19.10 Rai
Rajzfilm
19.30 Baba-mama torna
19.55 Seiko-shop
20.05 Szív TV-dokumentumok
Másként
21.05 Seiko-shop
21.15 Utazzon velünk!
21.30 Hétpróbás
22.00 Egészségmagazin
Háttér

ATV

0.01 Közérzetjavító műsor
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 ALFA-ajánlatok
20.00 Kisfilmek
21.20 ALFA-ajánlatok

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek