Tv műsor – 1995. augusztus 6. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/15. rész: Hasonmás
7.45 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Atomfelhő Hirosima fölött – A nukleáris fegyverek első bevetése
1945. augusztus 6.
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Hazanéző
Milota
11.45 Napjaink
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Húszéves a Kiskunsági Nemzeti Park
II/2. rész: Mire való egy nemzeti park? (ism.)
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/160-163. rész (ism.)
15.00 Delta
(Feliratozva is!)
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
Az ortodox egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Szellemes történet
– Pluto Pueblóban
Amerikai rajzfilm
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Az égből pottyant vendég
17.05 A múltnak kútja
17.35 Magyarországról jövök – kamerával
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek – Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Weöres Sándor két verse
20.10 A harmadik testőr
Tévéjáték
21.25 A lángész és a bomba
Amerikai dokumentumfilm
22.20 Anton Bruckner különös szenvedelmei
Angol film
23.05 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli – 110.
8.35 Gyerekeknek
– Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
4. rész: Irány Bréma!
– Baltazár professzor
Horvát rajzfilmsorozat
A falánk madár
– Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
7. rész: Izgalom a mocsárban (ism.)
– Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
13/2. rész: Váratlan vendég (ism.)
– Nagymama az életről mesél
Kanadai rajzfilmsorozat
20/12. rész: Gyerek születik
9.50 Yes! – Finnország
Fiatal Európa énekel
10.00 A magyar irodalom képes története
15. rész: Történetírók a XVI. században
10.30 „IHTÜS” cserkészet
11.00 Strandröplabda Nagydíj – Döntő
12.30 Miklóssy József nótafelvételeiből
12.55 Műsorajánlat – Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Csellengők
14.35 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Két hékás mint hekus
15.05 Szívtipró gimi
Ausztrál filmsorozat
65/1. rész
15.55 Koussewitzky: fisz-moll versenymű nagybőgőre és kamarazenekarra
16.15 A férfi, aki tetszik nekünk
17.05 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat
VI/5. rész (ism.)
18.00 Ajándék az örökkévalóságnak
Norvég kisfilm
G-35, a norvég identitás
18.15 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/18. rész
19.10 Esti mese
Dany, mesélj!
Francia mesesorozat
A három mormotakirálylány
19.15 Kreol Giselle
Francia balettfilm
20.50 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
21.25 Telesport
Benne:
– Atlétikai VB Göteborgból
– Budapest Ladies Open
Női teniszverseny döntője
23.05 Éjjeli menedék
Vámpírok bálja

Duna TV

8.05 Falak a szív körül
8.30 Az élet az ellentmondás jele
9.10 Ahogy kell…
9.25 Popeye
10.00 Sportképek
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 A Szahara titka – VII/7.
13.05 Azok a csodálatos állatok
13.20 A nagyeszű sündisznócska
IV/2. rész
13.45 Sólyomszem
22/3. rész: A medve
14.35 A telhetetlen méhecske
14.50 Mozaikvilág
15.00 Expedíció – XIII/3.
15.35 Európai művészeti iskola
IV/2. rész
16.25 Postabontás…
16.40 Emlékképek…
16.55 Táncház
17.30 Delfi és barátai
18.00 Heti hírmondó
19.00 A Montparnasse szerelmesei (1958)
Francia film (FF)
20.45 12 olasz város – 12 olasz filmrendező
20.50 A nagy postarablás
Magyar film (ism.)
22.00 Darabokra szaggattatol
22.55 Montreali jazzfesztivál
Gary Burton
23.50 Áprily Lajos: Az irisórai szarvas

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Bill és Ted oltári kalandja
Amerikai vígjáték
11.35 Bill és Ted haláli túrája
Amerikai vígjáték
13.10 Mozimánia
14.10 Gyanú felett
15.00 Állati élet
15.55 Ideggyogyó
Amerikai vígjáték
17.30 A füstbe ment terv
Amerikai film
19.15 Így készült…
19.40 Az ifjú Einstein
Amerikai vígjáték
21.10 Árnyékország
Amerikai film
23.20 Tüzet nyiss!
Amerikai akciófilm

TV3

16.35 Cinema (ism.)
17.00 Digby, a világ legnagyobb kutyája
Angol film
18.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 India
X/3. rész
19.35 Közös Flaszter
20.10 A chicagói tanú
(Bullitt)
Amerikai film
22.10 Gitárlegendák
V/3. rész (ism.)

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.05 Hírbehozó
13.00 Sam ízlésformáló magazin
13.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.20 Szöglet
Lukács György műsora
22.00 Hangszertár
László M. Miksa műsora
23.05 Baywatch
Amerikai filmsorozat
22/6. rész
23.50 Hírbehozó (ism.)
0.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Salamon választása
18.00 Shannon alkuja
20.00 Kiborulva
21.30 Szemtől szemben
22.00 Idegen árnyékok
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test – 26/9. rész
19.55 Seiko-shop
20.00 Rendőrségi magazin
20.30 Parlamenti híradó
21.00 Célpont
Amerikai vígjáték

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30-15.00 Vasárnap délután
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi konyhája
19.25 ATV-hétvége
19.50 László atya műsora
20.00 Zenés, nyári este (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek