Tv műsor – 1995. augusztus 26. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Állatportrék
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
– Anett
Japán rajzfilmsorozat
– Repülő bocsok
Kanadai rajzfilmsorozat
– A nagy aszály
Csehszlovák rajzfilm
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Divatbemutató
10.05 A nyár gyerekei
11.00 Capri, a kék sziget (ism.)
11.20 Magyar felfedezők
Leidenfrost Gyula
11.40 Katasztrófák évtizede – 3/2. rész (ism.)
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Szombat déli arckép
12.17 Képújság
12.20 Válogatás a Televízió archívumából
Heltai Jenő: Tündérlaki lányok
Tévéfilm (1970) FF (ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
14.30 Műsorismertetés
14.35 Királyok útja
3/2. rész: Nagy Lajos nyomában (ism.)
15.10 Én és a tábornok
Angol filmvígjáték (1958)
16.35 X-idő
A könyv komédiája (ism.)
17.15 Ajándék az örökkévalóságnak
A gombóc
Az Osztrák Televízió filmje
17.25 Filmajánló
18.30 Szerencsekerék
19.10 Süni és barátai
Magyar bábfilmsorozat
1. rész: Meglepetés
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Telesport
20.10 Öt perc próza
Tamási Áron: Ábel Amerikában (részlet)
20.20 Uborka
Politikai saláta
20.45 Lenni vagy nem lenni
Amerikai filmvígjáték (1983)
22.35 World Music Awards
(Világ zenei díjak)
Közvetítés Monte-Carlóból, felvételről
0.35 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Rondó
11.00 Família Kft. (ism.)
11.30 Musica Historica
A Budapesti Tomkins Énekegyüttes
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
Török Gyula – ökölvívás
12.00 Védett területek védelme
Angol ismeretterjesztő film
12.50 Azok a csodálatos állatok
A kígyónyakú madár és a turkáló
13.10 Natura magazin
Zöldhullám
13.40 Műsorajánlat – Időjárás
13.45 Három kívánság
14.35 Top 40
Slágerlista
15.05 Járjad, lábam…
Képek és gondolatok a negyedszázados táncházmozgalomról
16.00 Autó 2
16.30 Igaz történet
Kanadai rajzfilmsorozat
13/10. rész: A tündökölj csak, csillagom! című dalról
17.00 Közvetítés bajnoki labdarúgó-mérkőzésről
Közben: 17.55 Úszó Európa-bajnokság
19.05 Família Kft. – 198. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Könyvvilág
20.05 Zempléni Művészeti Napok ’95
Záróhangverseny
A Liszt Ferenc Kamarazenekar hangversenye a sárospataki Rákóczi-vár udvaráról
A szünetben: Zempléni Művészeti Napok ’95
22.10 Úszó és vízilabda Európa-bajnokság

Duna TV

8.05 Kertgazda (ism.)
8.25 Police
Rendőrségi magazin (ism.)
9.10 Harmónia
Egészségvédő magazin
9.40 Kimba, a fehér oroszlán
10.05 Zűrzavaros vakáció
Angol filmsorozat
10.30 Amatőr természetbúvár
10.55 Csak ha ugatok…
11.05 Közép-európai magazin
12.05 Muzsikál a mozi
12.45 Mélyszonda-expedició – 2/1. rész
13.35 Ahogy kell
13.50 Néprajzi értékeink
14.00 Lapozó
14.15 Valamit visz a víz
Magyar film (ism.)
15.45 Cimbora – Tallózó
16.35 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
13/6. rész: Aki mer, az nyer
17.30 Tom és Jerry-show
– Bob és Bobek
18.00 Híradó
18.15 Az új élet ára
Angol-új-zélandi film (1988)
19.55 Polinézia fekete gyöngyszemei
21.00 Híradó
21.15 Ritmus ’95
22.00 A folyón át Texasba
(Texas across the River)
Amerikai film (1966)
23.35 Weöres Sándor: A lánc

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin kalandjai
10.30 Szigorúan piszkos ügynök
Amerikai vígjáték
12.05 Titkos imádó
Amerikai vígjáték
13.45 Mozimánia
14.45 Melrose Place
15.35 Édes álmok
Amerikai film
17.30 Állati élet
18.30 Kettős szerepben
Amerikai akciófilm
20.40 Egy nulladik típusú találkozás
22.35 Elemi ösztön
Amerikai thriller
0.40 Forró kalandok

TV3

18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Tanamera
(Lion of Singapore)
Angol-ausztrál tévéfilmsorozat – 7/3. rész
21.00 Világszám
Egzotikus tájak, izgalmas kalandok – 8. rész
21.25 Éjszakai rohanás
Amerikai film (ism.)
23.30 Mi van? Mi van?

A3 TV

9.00 Konzerv Doboz
12.00 Műsorajánló
12.05 Hírbehozó
12.30 A3 archív
13.00 Rocktükör
13.30 Infomozaik
14.15 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Nap-TV
19.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
21.50 Hungária híradó
22.05 Klinika
Német filmsorozat – 11/11. rész
23.00 Decadance
24.00 Hírbehozó (ism.)
0.25 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Ausztrál kaland
14.00 A vékony kék fonal
16.00 Futball Amerikából
17.30 Salamon választása
19.00 A selyemút
24.00 A világ kaszkadőrei

Szív TV

20.05 Gillette World Sport…
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
21.30 Hungaria-sztori – 3-4.
22.00 Szédüljél!
22.30 Hívd Andreát!
Szenes Andrea műsora
23.10 Randevú a Nosztalgiával

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazinműsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.10 Esti mese
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete – 7. rész
21.00 Humor, zene

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt műsorok az M3 műsorán is láthatóak