Tv műsor – 1995. július 30. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/14. rész: Vidraveszedelem
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Istentisztelet a gyulai református templomból, felvételről
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Filmajánló
12.50 Műsorismertetés
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/156-159. rész (ism.)
15.00 Delta
(Feliratozva is!)
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Ariel kincsei
– Medve a pácban
Amerikai rajzfilm
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Az ősmacik üzenete
17.05 Fáskör
Képzőművészeti műsor
17.35 Nevetni kell, ennyi az egész…
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek – Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Petőfi Sándor: Álmaim
20.10 A hónap filmje
Zsarulesen
Amerikai bűnügyi filmvígjáték (1987)
22.05 Lehetetlen?
Vámos Miklós műsora
Vendég: Halász Judit
22.45 Crosby, Stills and Nash
Amerikai zenés film
23.45 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli – 109. rész
8.35 Gyerekeknek
– Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
3. rész: Kísértetjárta ház
– Baltazár professzor
Horvát rajzfilmsorozat
Pit varázsló és az elveszett nyúl
– Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
6. rész: A mocsár (ism.)
– Icurka-picurka ikrecskék
Japán rajzfilmsorozat
XII/1. rész: Furabura, az erdő védőszelleme (ism.)
– Nagymama az életről mesél
Kanadai rajzfilmsorozat
XX/11. rész: A fogamzás
9.50 Yes! – Magyarország
Fiatal Európa énekel
10.00 A magyar irodalom képes története
14. rész: Elbeszélő költészet – A népmese felé
10.30 Egerszalóki levél (ism.)
11.00 TS – Sportvasárnap
Benne:
– Pannon Kupa nemzetközi kettesfogathajtó verseny
Összefoglaló
– Salakmotorverseny
Egyéni VB – középdöntő
12.30 A Magyar Televízió nótaklubja a Pataky Művelődési Központban –  1. rész
12.55 Műsorajánlat – Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Életjel
14.35 Frédi és Béni
15.00 Műsorajánlat
15.05 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat – 6/4. rész (ism.)
16.00 Fenn a magas északon
Svéd filmsorozat
12/12. rész: Manóka szülinapja
16.30 TS – Sportvasárnap
Benne:
– Ericsson-Westel 900 Nagydíj – kajak-kenu sprintverseny
– Magyarország-Spanyolország vízilabda-mérkőzés
– Öttusa-világbajnokság
18.00 Álljunk meg egy szóra!
18.15 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/17. rész
19.10 Esti mese
Dongó történetek
Cseh bábfilmsorozat
19.20 Franki Péter és Vásáry Tamás négykezes zongoraestje a Zeneakadémia Nagytermében
20.50 Olvassuk újra!
Szakonyi Károly műsora
21.15 TS – Sportvasárnap
Benne:
– Ifjúsági atlétikai EB
– Forma-1 Német Nagydíj
22.55 Éjjeli menedék
Banánhéj

Duna TV

8.05 Falak a szív körül
8.30 Monda és történelem
9.15 Smaragdsziget – II/2.
10.00 Sportképek
12.05 Ameddig a harang szól
12.10 Nótaszó
12.35 A Szahara titka
VII/6. rész (ism.)
13.25 Azok a csodálatos állatok
A gekkók
13.40 A nagyeszű sündisznócska
IV/1. rész
14.05 Sólyomszem
Amerikai ifjúsági sorozat
22/2. rész
14.55 Expedíció
XIII/2. rész
15.30 Petőfi szellemének
15.50 Európai művészeti iskola
IV/1. rész
16.25 Postabontás…
16.40 Emlékképek…
16.55 Színházi élet
17.30 Delfi és barátai
18.00 Heti hírmondó
19.00 A játékos (1958)
Francia film (FF)
20.40 12 olasz város – 12 olasz filmrendező
20.45 Zodiákus
XII/1. rész
21.15 A zene arcai
22.05 Darabokra szaggattatol
22.55 Dzsesszencia – XII/5.
23.20 Petőfi Sándor: Egy estém otthon

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Ivanhoe
Amerikai kalandfilm
11.50 Piros cipellők
Amerikai musical
14.00 Falcon Crest
Amerikai sorozat
Pas de deux
14.50 Állati élet
15.50 A szerelem megvár
Amerikai vígjáték
17.30 Peter Gabriel
18.35 Legénybúcsú
Amerikai vígjáték
20.20 Air America
Amerikai vígjáték
22.10 Kommandó
Amerikai akciófilm
23.40 Homályzóna
Amerikai fantasztikus film

TV3

16.20 St. Louis-i lélek
Amerikai film (1957)
18.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 Indiák
A tenger
19.35 Közös Flaszter
Történetek emberekről
20.10 Ármány és szőke
Amerikai film (1985) (ism.)
22.05 Gitárlegendák
V/2. rész (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.00 Divatmagazin
13.30 A3 Top 20
Slágerlista (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 A dzsungel könyve
Amerikai film (ism.)
22.00 Hangszertár
23.05 Hírbehozó (ism.)
23.30 Az idegen
Amerikai film
1.05 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Nyári cserebere
16.00 Nagy csata
18.00 Keserves szerelem
20.00 Titokzatos vendég
22.00 Gyilkos légkör
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test – 26/8. rész
19.55 Seiko-shop
20.00 Magyar ralibajnokság
20.30 Parlamenti híradó
21.00 Gyermekrablás – A jordániai akció
Amerikai film

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi konyhája
19.25 ATV-hétvége
19.50 László atya műsora
20.00 Bob herceg
Magyar film (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek