Tv műsor – 1995 július 23. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
XXVI/13. rész: A bosszú
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC-abc
Számítógépek mindennapjainkban
Oktató, ismeretterjesztő sorozat
Műsorvezető: Dombóvári Gábor
8.30 Leporelló
Szórakoztató magazin
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 A karmester felénk fordul
Tévébérlet a Budapesti Fesztiválzenekarral
Fischer Iván Beethoven VII. szimfóniájáról beszél
12.00 Időjárás – Képújság
12.05 Légiós gyilkos a mikroszkóp alatt
Angol dokumentumfilm
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/152-155. rész (ism.)
15.00 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.25 Gyorssegély
Szolgáltató műsor
15.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Kis gonosz
–  Téli menedék
Amerikai rajzfilm
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A robbanó buborék
Az álomkobold nyomában
17.05 Mesélő cégtáblák
Két ország vasútja
17.35 Helló, világ!
A Televízió turisztikai magazinja
Szerkesztő-műsorvezető: Vinkó József
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
19.45 Hírek – Időjárás – Műsorajánlat
20.00 Vasárnapi vers
József Attila: Nagyon fáj
20.10 Uborka
Politikai saláta
20.35 Veszedelmes viszonyok
Amerikai film
22.35 Vízöntő
New Age Magazine
23.20 20. századi portrék
Jacques Lipchitz
Angol dokumentumfilm
0.20 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli
108. rész
Sorozatszerkesztő-műsorvezető: Kudlik Júlia
8.35 Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
9.45 YES!
Fiatal Európa énekel
Olaszország
9.55 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
13. rész: Bornemisza Péter
10.30 A Biblia kincseiből vegyél!
A kivonulás
11.00 Strandröplabda nagydíj
Közvetítés Szolnokról
12.30 Nóta-tévé
Műsorvezető: Práger György
12.55 Műsorajánlat – Időjárás
13.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Volt egyszer egy űrprogram
– Egy polihisztor az emléklapokról: Lomonoszov – Kis déli zene
A Tévémagiszter zenetudományi rovata
– A történelem segédtudományai
13/4. rész: Papirológia. Bogdán István előadása
14.00 Hölloch-expedíció
14.25 Frédi és Béni
Dínó eltűnik
14.55 Fenn, a magas északon
Svéd filmsorozat
XII/11. rész: Hajótöröttek
15.30 Zűr hátán zűr
Német filmsorozat
XI/11. rész: Cacarracca
16.00 Időjárás
16.05 A férfi, aki tetszik nekünk
Sugár Ágnes és Radványi Dorottya műsora
16.55 Ajándék az örökkévalóságnak
Protea
A szlovén televízió filmje
17.05 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat – VI/3.
17.55 Játék határok nélkül
XI/2. rész: Sátoraljaújhely város filmje
18.15 Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
XXII/16. rész
19.05 Esti mese
Dongótörténetek
Cseh bábfilmsorozat
XIII/12. rész: A jégeső
19.15 Polgárok
Dokumentumfilm-sorozat
20.05 Játék határok nélkül
XI/2. rész: Csehország
Műsorvezető: Geszler Dorottya és Gundel Takács Gábor
21.30 Haydn ünneplése
Peter Ustinovval
Magyar-német-amerikai dokumentumfilm-sorozat – 2. rész
22.35 Telesport
– Shell Szuperkrossz verseny
– Vívó-vb
Közvetítés Hágából, felvételről

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Falak a szív körül
X/6. rész: Testi vágy és büszkeség
Holland életvezetési sorozat
8.30 Popeye
8.50 A vadon peremén
9.15 Smaragdsziget
Ismeretterjesztő film – II/1.
10.00 Sportképek
12.05 Különleges vasútvonalak
Equador
13.00 A Szahara titka – VI/5.
13.50 Azok a csodálatos állatok
A pápaszemes pingvin
14.05 Sólyomszem
XXII/1. rész: A cselvetés
Amerikai ifjúsági filmsorozat
14.55 Expedíció
XIII/1. rész: Sima Aonda – különleges sziklavilág
15.45 Az iszlám története
IV/4. rész: Az ottomán birodalom
16.10 Postabontás – levélváltás
16.25 Emlékképek – régi híradók
16.40 Kedves
17.25 Műsorismertetés
17.30 Mese
18.00 Heti hírmondó
19.00 Kismadár
Magyar tévéfilm
20.05 Palermo, ahogyan Mauro Bolognini látja
20.10 Az éjszaka szépei
Francia film
21.35 Darabokra szaggattatol
VIII/3. rész: Beszélgetés dr. Ocskay Lászlóval
22.10 Montreali jazzfesztivál
Miles Davis koncertje
23.10 Vers
Rácz Olivér: A bohóc
Előadja: Marsek Gabi
Hírújság

HBO

8.00 Taz-mánia
8.30 Alf
9.00 Batman
9.30 Bír-lak
10.00 Salamon király kincse
Amerikai kalandfilm
12.00 Mr. és Mrs. Bridge
Amerikai filmdráma
14.05 Falcon Crest
30. rész: Széthúzás
Amerikai tévéfilmsorozat
15.00 Állati élet
A cápa
16.00 „Rám csaj még nem volt ilyen hatással”
Magyar filmdráma
17.30 Lassie hazatér
Amerikai ifjúsági film
19.00 Időösvény
Amerikai fantasztikus film
20.30 Boszorkányok
Amerikai fantasztikus kalandfilm
22.00 Tango és Cash
Amerikai akciófilm
23.40 Próbaidő
Amerikai filmdráma

TV3

16.50 Copa America, 1995
Mérkőzés a 3. helyért (ism.)
18.30 Egy az egyben
19.00 Hírek
19.10 Indiák
A Gangesz
Ismeretterjesztő film
19.35 Közös Flaszter
Történetek emberekről
20.00 Copa America, 1995
Döntő
Élő közvetítés Montevideóból
kb. 22.30 Halálcsapda
(Death Trap)
Amerikai film (1982)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Top Trend
Magazinműsor
13.30 A3 Top 20
Slágerlista (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Egy párizsi nő
Francia film
21.20 Szöglet
22.00 Hangszertár
23.05 Hírbehozó
23.30 F., mint Fairbanks
Francia film
1.05 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Léon és az atlanti fal
18.00 Mázli/Szórakoztatók
20.00 Ébredő szívek
21.30 Jó szórakozást!
22.00 Szökés Sobiborból
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.00 Műsorismertetés
19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test – 26/7.
19.55 Seiko-shop
20.00 Magyar ralibajnokság
20.30 Kamilla
Nők magazinja
21.00 Az utolsó legjobb év
Amerikai film

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.05 László atya műsora
19.15 ATV – Hétvégi magazin
Benne: Horváth Rozi ajánlata
20.00 Joni (ism.)
21.30 Jó éjszakát!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek