Tv műsor – 1995. július 22. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50 Határtól határig
Körzeti percek – Debrecenből
6.00-8.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
6.00 és 7.00 Hírösszefoglaló
6.55 Mese
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-9.10 Gyermekfilmek
– Eszkimó mesék
XIII/12. rész: Az aranytojás
– Anette
2. rész: A szánkóverseny
– Repülő bocsok – A természet védelmezői
39/11. rész: A bocsok karácsonya
– Állatportrék
A villásszarvú antilop
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Cimbora-vakáció
9.10 Házi szafari
9.35 Mizujs?
9.55 Zenelánc
10.00 Ez is valami?!
Búcsúzik a Cimbora-vakáció
11.00 Medi-cinema
VI/6. rész
11.30 A Rába völgye
III/3. rész: Várak, kastélyok, kúriák
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szombat déli arckép
Az Üzlet melléklete
12.20 Szomszédok
Teleregény, 215. fejezet (ism.)
12.50 Rahmanyinov: Harangok
Szovjet film
13.30 Műsorismertetés
13.35 Válogatás a Televízió archívumából
Régen volt a háború
Tévéjáték (1969)
A film után: beszélgetés az alkotókkal
14.40 A pillanat embere
(Man Of The Moment)
Angol film (1955) FF
16.10 Bolivia Fun
Francia ismeretterjesztő film (ism.)
16.35 A vezénylés művészete
Angol film – I. rész
17.35 X-idő
Vastaps
Volt egyszer egy osztály
Riporter: Vitray Tamás
18.20 Esély
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.10 Esti mese
Leo és Fred (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.55 Időjárás – Műsorajánlat
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
Roger Martin du Gard: A Thibault család (részlet)
20.20 Szemenszedett szenzáció
Amerikai filmvígjáték (1987)
22.05 Darabok a szívemből
Szulák Andrea műsora
Összeállítás Szulák Andrea régebbi és újabb slágereiből
22.55-2.55 Az éjszaka
Benne: Kb. 1.25 Árnyékok a viharban
(Shadows in the Storm)
Amerikai thriller (1988)

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
Műsorvezető: Szakács Zsuzsa
7.30 Gazdaképző
Szövetkezési módszerek
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Jobban szeretnék élni…
Az Autonómia Alapítvány roma programja 1994.
Dokumentumfilm
11.00 Família Kft.
192. rész: Csitt, a Citta! III. (ism.)
11.30 Népzenei magazin
11.55 Gepárdok és kölykeik az oroszlánok birodalmában
Angol ismeretterjesztő film
12.45 Függőleges birodalom
Magyar film (ism.)
13.05 Natura magazin
Zöld posta
Természetvédelmi magazin
13.35 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
14.25 Műsorajánlat – Időjárás
14.30 Top-40
A MAHASZ slágerlistája
Műsorvezető: Geszler Dorottya
15.00 Századunk
Végjáték a Duna mentén
XI/7. rész: Bakay Szilárd elrablása
15.50 Időjárás – Műsorajánlat
15.55 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Horgászkaland
16.00 Teleautó
A TS technikai magazinja
16.30 Emlékezetes történetek
Angol rajzfilmsorozat
VIII/8. rész: Ébresztődalok
17.00 Extralarge
Olasz tévéfilmsorozat
Gonzales bosszúja
18.30 Olimpiai arcképcsarnok
Kardcsapat – 1956
Riporter: Dávid Sándor
18.35 Nem történt semmi
Összeállítás Ábrahám Pál operettjeiből
19.05 Família Kft.
193. rész: Puskás, a végzet asszonya I.
19.40 Picasso-k kalandjai
Érdekességek a képzőművészek és a képzőművészet világából
20.05 Frideríkusz talkshow
Kalandok a hetvenedik éven túl (ism.)
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Összefoglaló a vívó-világbajnokságról, Hágából
Riporter: Dávid Sándor
22.10 Kékszemű
(Blauaugig)
NSZK tévéfilm (1989)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Horgásztanya (ism.)
8.25 Dunatáj (ism.)
9.10 Harmónia
Egészségvédő magazin
9.40 Betűvető
10.10 Genfest ’95 – II/2.
Összefoglaló a világtalálkozóról
11.10 Közép-európai magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 Muzsikál a mozi
12.45 Fedezzük fel a világ csodáit!
Pororoka – szökőár az Amazonason
13.15 Ritmus ’95 (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 A papucshős
Magyar film (1938)
15.30 Mozaikvilág
Petra, a sivatag rózsaszín városa
15.40 Rhapsody in Blue Jeans
Magyar animációs film
15.45 Cimbora – Tallózó
16.35 Váratlan utazás
Kanadai ifjúsági filmsorozat
XIII/1. rész: Sarah hazatérése
17.30 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Agatha Christie Poirot-történetei
A titokzatos stylesi eset
Angol film
20.00 Boogie Woogie
21.00 Híradó
21.15 Holdfény Parador felett
Amerikai film (1988)
22.55 Ferenczy György és a Herfli Davidson
A Pesti Vigadóban 1994-ben rendezett koncert felvétele
23.40 Kassák Lajos: Meditáció

HBO

7.00 Bolondos dallamok
8.00 A villám
9.00 Beetlejuice
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Tintin
A hét kristálygömb I.
Francia rajzfilm
10.30 Magas szőke meg két szőke
Francia vígjáték
11.55 Arizonai ördögfióka
Amerikai vígjáték
13.30 Mozimánia
Katharine Hepburn
Amerikai dokumentumfilm
14.45 Melrose Place
9. rész: Felelősségem teljes tudatában
15.35 Mesterpilóták
Amerikai háborús film
17.30 Állati élet
A puszták vadászai
Amerikai természetfilm
18.30 Spionfióka
Amerikai akció-vígjáték
20.00 Anyuci tutira megy
Amerikai film
21.45 Kommandó
Amerikai akciófilm
23.15 Az életművész
Amerikai vígjáték
0.55 Forró kalandok
Amerikai erotikus filmsorozat

TV3

18.05 Sportösszefoglaló
Út a döntőig
Összefoglaló a Copa America, 1995 labdarúgó-bajnokságról
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Mérkőzés a 3. helyért
Közvetítés Maldonadóból
(Hosszabbítás lehetséges!)
22.30 A hongkongi grófnő
Amerikai film (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Rocktükör
14.00 Autóspeciál (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Klinika – XI/7. rész
20.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
XVI/12. rész
21.30 Hungária híradó
22.00 Decadance
23.05 Hírbehozó
23.30 Don Juan kalandjai
Amerikai film
1.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Futball Amerikából
17.00 Hollywoodba menet…
18.00 Az osztály
20.00 Végzetes nász
22.00 Nyomkövetés
24.00 Szórakoztatók

Szív TV

20.00 Műsorismertetés
20.05 Gillette World Sport…
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
22.00 Automobil magazin
22.30 Hívd Andreát!
23.10 4, 6, 8
Dokumentumfilm

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.15 Polgári magazin
19.25 ATV-ajánlat
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete
21.10 Zenei magazin

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek