Tv műsor – 1995. július 17. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Huckleberry Finn és barátai
Amerikai filmsorozat
26/9. rész: Az elásott kincs (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 A pénz beszél…
10.45 Játék
10.50 Hírek, információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Telepakk
Árubemutató
12.35 Képújság
13.35 Műsorismertetés
13.40 Szünidőre
– Mesék hetedhét országból
Angol rajzfilmsorozat
A fiú, aki macskákat rajzolt
– Két szép hónap története
Cseh filmsorozat
VII/5. rész: A kirándulás
15.00 Euroklick
15.30 Útban 2000 felé
V. rész: Agykutatás (ism.)
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Az Eoli-szigetek tűzhányói, a Vulcano és a Stromboli
16.25 Éretlenek
XIII/12. rész: Hazudj igazat! (ism.)
17.00 Mizujs?
17.20 Múlt-kor
17.40 Stílus
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
Az autóbuszon
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Maci nyűg vendége
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.05 Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Liza és pajtásai
– Jöjj a mi kis világunkba!
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 Derrick
Német bűnügyi tévéfilmsorozat
Életkedv
21.00 Panoráma
21.45 A polip – Az utolsó titok
Olasz tévéfilmsorozat
VI/6. rész
23.40 A végzetes szerelem játéka
Tévéjáték
0.50 BBC-híradó
1.10 Képújság

MTV 2

16.55 Képújság
17.00 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német filmsorozat
13/5. rész: Kétes csereüzlet
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A Tiszatáj 48 éve
18.45 Telesport
19.00 „Hadd küzdjek bátran!”
A Segítőtárs különkiadása a speciális olimpiáról
19.30 La Stupenda
Angol portréfilm
Joan Sutherland portréja (ism.)
21.00 Kék percek
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Didergő ezüstfiú
Nagy László (1925-1978)
23.20 II. Nemzetközi Énekverseny
Donizetti: Szerelmi bájital című operájának szerepeire

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Gazdakör (ism.)
15.00 Pufóka kalandjai
15.10 Az elvadult ültetvény
Ismeretterjesztő film
15.35 Cimbora (ism.)
16.25 Bhután
Buldózer a paradicsomban
Dán dokumentumfilm
III/2. rész
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
16. rész: Kitűnő alkalom
17.30 Musti
– Pili és  Poli
– Rumcájsz kalandjai
18.00 Híradó
18.15 A Szahara titka
Olasz-francia-német kalandfilmsorozat
VII/5. rész
19.05 Égi kökényfák alatt
Nagy László vallomása szülőföldjéről
20.00 Asztaltársaság
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Büntetésük 186 év
Dokumentumfilm
22.10 Irány a világ!
Ünnepek Indonéziában
23.00 Nagy László: Medvezsoltár

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm-összeállítás
17.30 Egy őrült nyár
Amerikai vígjáték
19.10 A mélység titka
Amerikai akciófilm
21.35 A bérgyilkos
Amerikai akciófilm
23.10 Amerikai szív
Amerikai film

TV3

16.50 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Negyeddöntő
18.30 Hírek
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Az animáció mesterei
XIII/3. rész
19.30 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/21. rész (ism.)
20.00 Shehaweh
Kanadai filmsorozat
5/1. rész
20.55 Zenés összeállítás
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Copa America, 1995
Negyeddöntő

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Hangszertár (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Átverés
Amerikai film
21.25 Rocktükör (ism.)
22.00 Nem könnyű zene
Müller Péter műsora
23.05 Hírbehozó
23.30 Félszemű Jack
Amerikai film
1.10 Klipkívánságműsor

Filmnet

16.00 Gyilkos szenvedély
18.00 Egy kis kaland
19.30 Szórakoztatók
20.00 Síron túli szerelem
22.00 Nincs semmi odakint
24.00 Filmnovellák

Szív TV

20.05 Gillette World Sport
20.30 Más!
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
XIII/6. rész
21.30 Amerika története – 7.
22.00 Szédülj el!
Csuka Mónika-show
22.30 Hívd Andreát!
23.00 Társasági élet

ATV

0.01 A hétkezdés első órái
4.30 Információs műsor
5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.25 Klippercek
19.30 Víkend (ism.)
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek