Tv műsor – 1995. július 16. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
26/12. rész: Aranyéhség
7.50 „Így szól az Úr!”
7.55 PC ábécé
8.30 Leporelló
Benne: 9.54 Lottósorsolás
11.00 Zenebutik – Zenehíd
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Pillantás a horoszkópok világába
Angol dokumentumfilm (ism.)
12.55 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Az atombomba első kipróbálása Új-Mexikóban – 1945. július 16.
13.05 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/148-151. rész (ism.)
15.00 Delta
15.25 Gyorssegély
15.35 Örömhír
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Megbocsátani jó
– A nyugodt alvás titka
Amerikai rajzfilm
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Az okos pásztorlány
Gyagyás a pácban
17.05 „…az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
17.35 Magyarországról jövök – kamerával
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Hírek – Időjárás
20.00 Vasárnapi vers
Francois Villon: Apró képek balladája
20.10 Űrszekerek
Spock nyomában
Amerikai film (1984)
21.55 A mese új ruhája
Német rajzfilmsorozat felnőtteknek
XII/10. rész: A hét varjú
22.00 Lehetetlen?
Vendég: Gálvölgyi János
22.40 Mahler-Bernstein-ciklus
X. szimfónia (töredék)
23.10 Képújság

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
8.00 Juli-suli
8.35 Gyerekeknek
– Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
– Baltazár profeszor
Horvát rajzfilmsorozat
– Madárlátta manók
Dán rajzfilmsorozat
– Északi gyerekek meséi
Kanadai rajzfilmsorozat
– Nagymama az életről mesél
Kanadai rajzfilmsorozat
9.45 Yes! – Csehország
9.55 A magyar irodalom képes története
12. rész: Heltai Gáspár
10.30 Musica Historica
Camerata Hungarica
10.45 Vallásosság a XX. században
Karl Barth
11.15 Fenn a magas északon
Svéd filmsorozat
XII/10. rész: Manóka, Frászkarika és Tökfej
11.50 Zűr hátán zűr
Német filmsorozat
XI/10. rész: A bűvös sisak
12.20 Domahidy László énekel (ism.)
12.45 Tévémagiszter
13.45 Csellengők
14.15 Időjárás
14.20 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
A kis Benő
14.50 Forma-1 Angol Nagydíj – Silverstone-ból
17.10 Pinocchio kalandjai
Olasz filmsorozat
VI/2. rész (ism.)
18.00 Időjárás
18.05 Álljunk meg egy szóra!
18.20 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
22/15. rész
19.10 Esti mese
Dongó történetek
Cseh bábfilmsorozat
XIII/11. rész: Az árvíz
19.25 Carmen
Olasz-francia operafilm (1984)
22.00 Telesport
Benne:
– Agárdi strandröplabda
– Shell szuperkrossz-verseny – Balatonszemesről
23.00 Éjjeli menedék
Nők az aknamezőn

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Falak a szív körül
8.30 A teknyőkaparó
9.05 Popeye
9.30 A vadon peremén – VI/5.
10.00 Sportképek
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Vuk – IV/4. rész
12.35 Azok a csodálatos állatok
A gorilla
12.50 A Szahara titka
VII/4. rész (ism.)
13.40 Az iszlám története
14.10 Kapcsok
15.05 M. S. mester Passiója
15.20 A Nagy László szavalóverseny döntője
16.25 Postabontás…
16.40 Emlékképek…
16.55 Mozgó kép
17.30 Delfi
18.00 Heti hírmondó
19.00 Kolumbusz Kristóf
Olasz-francia-német filmsorozat
VI/6. rész
19.50 12 olasz város – 12 olasz filmrendező
19.55 Darabokra szaggattatol
Teleki Gemma grófnő
20.35 Az ördög szépsége
Francia-olasz film (1950)
22.05 Levelek Pétervárról
Zichy Mihály élete (ism.)
23.05 Dzsesszencia – XII/4.
23.25 Thinsz Géza: Változatok a sóhajtásra

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Csókolj meg, Katám!
Amerikai musical
12.00 Üresjárat
Amerikai film
14.00 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.55 Állati élet
15.50 Hosszú az út hazáig
Amerikai film
17.30 Mozimánia: Frankenstein
18.25 Trükkös halál
Amerikai akciófilm
20.15 Spionfióka
Amerikai vígjáték
21.45 Halálhágó
Amerikai háborús film
23.55 Libabőr
Amerikai vígjáték

TV3

16.30 Vasárnap délután
Szórakoztató összeállítás
16.30 Cinema
Mozimagazin (ism.)
17.00 A gördeszkás kölyök
Amerikai film
18.30 Egy az egyben
Politikai talkshow
19.00 Hírek
19.10 Zseton
A háztartás gazdasága
19.35 Közös flaszter
Történetek emberekről
20.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Negyeddöntők

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 A3 Top 20 (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
19.55 Műsorajánlat
20.00 Mayerling
Angol film
I-II. rész (ism.)
22.15 Hangszertár
23.20 Amikor utoljára láttam Párizst
Amerikai film
1.15 Klipkívánságműsor

Filmnet

14.00 Alaszka aranya
16.00 Szökik a szerelem
18.00 Vértestvérek
20.00 Az osztály
22.00 Néma csend
24.00 Filmnovellák

Szív TV

19.10 Rajzfilm
19.30 Az élő test
Ismeretterjesztő filmsorozat
XXVI/6. rész
19.55 Seiko-shop
20.00 Rendőrségi magazin
20.30 Opel Astra Kupa
21.00 A mesterlövész
Amerikai thriller

ATV

0.01 Éjszakai turmix
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
11.30 Vasárnap délután
19.05 László atya műsora
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.20 ATV-ajánlat
19.30 László atya műsora
20.00 Kék tornádó (ism.)
21.00 Vasárnapi zene

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek