Tv műsor – 1995. július 15. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Eszkimó mesék
Kanadai bábfilmsorozat
– Anette
Japán rajzfilmsorozat
– Repülő bocsok – a természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
– Állatportrék
Amerikai rajzfilmsorozat
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Nyitókoncert
9.40 Házi szafari
Szlovák ifjúsági filmsorozat
4. rész: Hívatlan vendég
10.05 Cimbora
Vakációnyitó buli
10.45 Mizujs?
11.00 A Rába völgye
III/2. rész: Dombok, lankák között
11.30 Medi-cinema – VI/5.
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szombat déli arckép
12.20 Diótörő
Francia bábfilm
12.50 No, megállj csak!
Szovjet rajzfilm (ism.)
13.00 Halálnak halála
Tévéfilm (1970) (ism.) FF
A film után beszélgetés az alkotókkal
13.50 Műsorismertetés
13.55 Egy este az Operában
Angol zenés film (ism.)
14.55 Családi mozidélután a Disney-vel
Napoleon és Samantha
Amerikai film (1972)
16.35 X-idő – Úr ír
17.20 „Ahol az ég is meghajlik…”
Dokumentumfilm (ism.)
18.10 Napjaink
18.30 Szerencsekerék
19.10 Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat
Botrány (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
20.25 Szerelem bolondulásig
Amerikai tévéfilm
22.00 Kedvencek újra
Mikó István műsora
22.55 Tűzmadár akció
(Fire Birds)
Amerikai kalandfilm
0.20 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Térképek, csodálatos térképek (ism.)
11.00 Família Kft. (ism.)
11.30 Híres erdélyi prímások
11.50 Utazás Fekete-Afrika szívébe
12.40 Műsorajánlat – Időjárás
12.45 Gazdit keresünk
13.05 Te meg én
Versek, dalok, táncok a szerelemről (ism.)
13.55 Natura magazin
Gaia
Ökológiai filmújság
Haldokló alföldi holtágak
14.25 Musicbox
15.00 Századunk Végjáték a Duna mentén
XI/6. rész: Három delegáció
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Autó 2
16.30 Emlékezetes történetek
Angol rajzfilmsorozat
VIII/7. rész : Altatódalok
17.00 Játék határok nélkül
XI/1. rész: Szeged város filmje
17.20 Madicken a Június-dombról
Svéd film
18.40 Hogyan készült Ustinov Haydn-filmje
19.05 Família Kft.
192 rész: Csitt, a Citta! III.
19.40 Környezetünk hírei
19.45 Könyvvilág
20.05 Játék határok nélkül
XI/1. rész: Olaszország
21.35 Haydn ünneplése Peter Ustinovval – 1.
22.35 A Nagyratörő
Szomorújáték két részben
A Kolozsvári Magyar Színház ősbemutatója

Duna TV

8.05 Erdőjáró (ism.)
8.25 Genfest ’95 (ism.)
9.25 Nyelvőrző
9.55 Muzzy comes back
10.00 This is the Way
10.20 Kimba, a fehér oroszlán
Japán rajzfilmsorozat
52/17. rész: Igéző szemek
10.45 Húszéves a Muzsikás együttes
11.10 Közép-európai magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 Isfahan
Ismeretterjesztő film (ism.)
12.20 Muzsikál a mozi
14.00 Lapozó
14.15 Marika (1937)
Magyar film (ism.)
15.35 Néptáncok
15.40 Álmok Kárpátaljáról
15.50 Cimbora – Tallózó
16.40 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/13. rész
17.30 Tom és Jerry-show
18.00 Híradó
18.15 Halál a felhők fölött
Angol film (1992)
19.55 Maneszes Márton prímás portréja
21.00 Híradó
21.15 Zorán
22.10 Cápa II.
Amerikai film
24.00 Nagy László: A zöld sátor elégiája

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.30 Ahol megállt az idő
Amerikai film
12.05 Korbács és kereszt
Amerikai vígjáték
13.50 Fonda Fondáról
14.40 Melrose Place
Amerikai sorozat
15.25 Így készült: Vírus
15.55 Folytassa, Jack!
Angol vígjáték
17.30 Állati élet
18.30 Időösvény
Amerikai film
20.05 Doors
Amerikai film
22.25 Tűzróka
Amerikai akciófilm
0.40 Forró drót

TV3

24.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Chile-Bolívia
2.00 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Argentína-USA
16.20 Copa America, 1995
Chile-Bolívia (ism.)
18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
20.00 Emilie
Kanadai tévéfilmsorozat – 20/18.
21.00 Az ördögűző
Amerikai film
22.05 Copa America, 1995
Dél-amerikai labdarúgóbajnokság
Argentína-USA

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Életmódmagazin
14.00 Rocktükör
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
20.00 Klinika
XI/6. rész
20.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
XVI/11. rész
21.30 Hungária híradó
22.00 Decadance
23.05 Don Juan, ha nő lett volna
Francia film
1.10 Klipkívánságműsor

Filmnet

17.00 Ve Day
18.15 Nagy csata
20.00 Gyilkos légkör
22.00 China Girl
24.00 A világ legmulatságosabb reklámfilmjei

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Gillette World Sport…
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
21.30 Amerika története
7. rész
22.00 Szédülj el!
22.30 Hívd Andreát!
23.00 Társasági élet

ATV

0.01 Nicsak, ki beszél?
4.30 Információs magazin
5.30 Reggeli zenés magazin
19.05 Esti mese
19.10 Horváth Rozi ajánlata
19.30 ATV-ajánlat
19.50 Kapásjelző
20.00 A vendégvárás művészete
21.10 Zenei magazin

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek