Tv műsor – 1995. június 4. – Vasárnap

MTV 1

7.18 Műsorismertetés
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Fehér agyar
Kanadai rajzfilmsorozat
XXVI/6. rész: Két szabad lény
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 PC ábécé
Számítógépek mindennapjainkban
8.30 Leporelló
11.00 Pünkösdi metodista istentisztelet
Közvetítés a kistokaji kápolnából, felvételről
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Bűvészparádé
Francia film
13.00 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/124-127. rész (ism.)
15.00 Delta
15.25 Gyorssegély
Szolgáltató műsor
15.35 Örömhír
Hitvallásunk
16.00 Walt Disney bemutatja
– A kis hableány
Amerikai rajzfilmsorozat
Ariel varázsol
– Goofy
Amerikai rajzfilm
Donald születésnapja
– Micimackó legújabb kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Hess, felhő, hess!
Elérhetetlen álmot űz
17.05 Magyar Ház Velencében
17.30 Tehetségek
Dokumentumfilm
18.25 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Vasárnapi vers
20.10 Dolgozó lány
Amerikai filmvígjáték (1988)
22.05 Örkény színháza
22.50 Alice hangversenye
Svájci-NSZK-osztrák film (1985)
0.15 Amerika zenél
A negyvenes évek
Amerikai film (FF!)
0.45 Képújság

MTV 2


7.00 Műsorajánlat
7.05 Vendégvárók
Infrastruktúra (ism.)
7.35 Hol-­mi?
8.00 Juli-suli – 101.
8.35 Muzzy Comes Back
XX/17. rész (ism.)
8.40 This is the Way (ism.)
9.00 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Mészárlás a Tienanmen téren – A liberalizmus csődje Kínában
1989. június 4.
9.05 Pünkösd a hit gyülekezetében
9.35 Gyerekeknek
Rajzfilmösszeállítás
10.35 Északi gyerekek meséi
Kanadai rajzfilmsorozat
VII/1. rész: Kezeslábas – Mínusz ötven fok
11.00 Ragyogó sólyom
Szovjet mesefilm
12.15 Bangó Margit énekel
12.40 Kitekintő
A bécsi Stephanskirche
Osztrák ismeretterjesztő film
13.30 Európai Ifjúsági Zenei Fesztivál
14.25 Stan és Pan
14.35 Frédi és Béni
Amerikai rajzfilmsorozat
Frédi a bőrét félti
15.05 Fenn a magas északon
Svéd filmsorozat
XII/5. rész: Piroska és a róka
15.30 Zűr hátán zűr
Német filmsorozat
XI/5. rész: Gumimacik
16.00 Vízilabda play off mérkőzés
17.10 A férfi, aki tetszik… nekünk
18.00 Időjárás
18.05 Álljunk meg egy szóra!
18.20 A Kézenfogva Alapítvány bemutatja
Az élet megy tovább
Amerikai tévéfilmsorozat
XXII/9. rész
19.10 Esti mese
Dongó történetek
19.20 Góóól…
Labdarúgó összefoglaló
20.00 Európai Ifjúsági Zenei Fesztivál
Záróhangverseny
22.00 Telesport

Duna TV


9.00 Hírek – Műsorismertetés
9.05 Benji
13/12. rész: Benji elveszett
9.25 Popeye
10.00 Sportképek
12.05 A fényesség folyója – 4/4. rész
13.10 Ameddig a harang szól
13.10 Minden egér szereti a sajtot
Ifjúsági film
14.10 Pünkösdölő
A Magyar Rádió Gyermekkara énekel
14.35 Világtörténet
Iparosodás és imperializmus
15.00 Isten akaratából
16.25 Postabontás
16.40 Színházi élet
17.30 Csodálatos mesék
18.00 Heti hírmondó
19.00 Általános iskola
Cseh játékfilm (1991)
20.35 Dzsesszencia
12/1. rész: Az afrikai és afroamerikai néger folklór
20.50 Üzenet egykori iskolámba
A kolozsvári Farkas utcai Református Kollégium diákjainak visszaemlékezése
21.50 Szavak vendégségben
Szőcs Géza estje
23.10 Kosztolányi Dezső: Tanár az én apám

HBO


8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Rover Dangerfield
Amerikai rajzfilm
11.20 55 nap Pekingben
Angol film
13.55 Falcon Crest
Amerikai sorozat
14.45 Mozimánia: Anthony Quinn
15.50 Knock out
Amerikai akciófilm
17.30 Az igazak
Amerikai film
20.15 Dennis, a komisz
Amerikai vígjáték
21.55 A pokol konyhája
Amerikai krimi
0.05 Mesék a kriptából 3.
Amerikai horrorfilm

TV3


14.45 Aranyszárny
Amerikai rajzfilm
16.00 Történetek gyerekekről
16.30 Olasz foci
18.30 Politikai talkshow
19.10 Végtelen történet
Német-amerikai film
20.50 Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se!
Amerikai film
22.30 Olasz labdarúgás
23.00 Gitárlegendák

Szív TV

19.10 Sandybell
Rajzfilm
19.30 Rally Opel Astra Kupa
20.00 Zsaruszív
Rendőrségi magazin
21.00 Szív TV-mozi
Gyilkosság utánvéttel
Amerikai krimi

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek