Tv műsor – 1995. június 22. – Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól – határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Northwood
Kanadai tévéfilmsorozat
38/30. rész: Akinek kell, megszerzi (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
Nyugdíjasok negyedórája
10.50 Játék
11.00 Hírek – Időjárás
11.30 Derűs percek
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.25 Műsorismertetés
15.30 Mit ér az ember, ha vidéki…?
Rozgonyi Éva
A szegedi körzeti stúdió műsora
15.45 Népzenei összeállítás
– Zenelánc
– Énekelt vers
– Nyitott stúdió
– Bakonyi dudanóták
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/138. rész
17.00 Körző
17.50 Palackposta
18.15 Üzlet
Gazdasági híradó
18.30 Képjáték
Műveltségi vetélkedő
19.00 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa és a szörny
– Pötty kalandjai
Angol rajzfilmsorozat
Pötty a vidámparkban
19.13 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény – 213. fejezet
20.50 Friderikusz-show
Weekend
22.50 Hitel, Világ, Stádium
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.15 Repeta – Irodalom
Benne: Kötelező olvasmány
16.50 A varázsló álma
Tévéfilm (1988) (ism.)
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Műsorajánlat
18.50 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Hatvan mérföld a pokoltól
20.20 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
A juhász öröme
20.50 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
21.35 Környezetünk hírei
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Dante: Pokol
Második ének
Angol filmetűd
22.45 La Sept
Egy hongkongi lány álma
Hongkongi film (1983)

Duna TV

8.00-14.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek – régi híradók
14.30 Bölcsők
14.45 Mozaikvilág
15.15 A régen látott Jávor
Egy tál lencse
Magyar filmvígjáték (1941)
16.35 Egeresfilm
Animációs kisfilm
16.40 Horgásztanya
17.00 Helene és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
6. rész: A vallomás
17.25 Pumukli kalandjai
A babonás takarítónő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Románc
Férfiak háza
Angol film
19.05 Magyarlapád
IV/1. rész: Gyökereink
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Káosz
Olasz film (1984) – II/1. rész
22.40 A második világháború
Angol dokumentumfilm-sorozat
26/21. rész: A bosszú, 1945. február-május (ism.)
23.30 Weöres Sándor: A tánc

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
– Taz-mánia
– Alf
Amerikai vígjátéksorozat
17.30 Tüske a köröm alatt
Magyar film
19.10 Falcon Crest
Amerikai sorozat
A név kötelez
20.00 Az én kék egem
Amerikai vígjáték
21.35 Hús és vér
Amerikai akciófilm
23.45 Törvényre törve
Amerikai akciófilm

TV3

18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/8. rész (ism.)
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 Telefonos játék számítógéppel
19.30 Dini, a kis dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat
42/37-38. rész
20.00 Madigan
Amerikai film
21.45 Háromnegyed tíz
Hírösszefoglaló
22.00 Smokey és a bandita
Amerikai film (ism.)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
13.00 Esti előzetes
13.05 Hírbehozó (ism.)
13.30 Délutáni klipek
14.00 Zoom (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Hírbehozó
19.55 Műsorajánló
20.00 Sportfogadó
21.00 Talkshow
22.00 A3 Top 20
Császár Előd műsora
23.00 Műsorajánló
23.05 Postakocsi
Olasz film (ism.)
1.10 Klipkívánságműsor

Filmnet

15.30 Szórakoztatók
16.00 Szeresd az életet!
17.30 Filmnovellák
18.00 Óvakodj a hölgytől!
20.00 Arizonai ördögfióka
22.00 A nagy szlem III.

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Rajzfilm
19.30 Príma torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Különjárat
20.30 Pénzvilág
21.00 Elsőrendű célpont
Amerikai akciófilm
22.50 Seiko-shop
23.00 Műsorzárás

ATV

5.30-8.30 Reggeli zenés szolgáltatóműsor
19.05 Horváth Rozi ajánlata
19.10 Kapásjelző
19.25 ATV-zeneklub
20.00 Jó kis buli a középkorban
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek