Tv műsor – 1995. június 12. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
9.00 Tízórai
9.05 Northwood
Kanadai tévéfilmsorozat
38/22. rész: Utolsó csók (ism.)
9.30 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.45 Műsorismertetés
14.50 U. K. Today
15.20 Ifjúsági innovációs verseny
Riportműsor
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Beszédművelés
XII/8. rész: A vokális csatorna (ism.)
16.30 Éretlenek
Tévéfilmsorozat
XIII/9. rész: A kaland (ism.)
17.00 Zenelánc
– 7színvilág
– Zenelánc
– Hangolka (ism.)
17.45 Nyugodtan  mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
A papagáj
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Álruha és nyanyák
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.05 Válaszolunk…
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Liza és pajtásai
A madárijesztő
– Jöjj a mi kis világunkba!
Kalandozás az űrben
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.05 A simlis és a szende
Amerikai tévéfilmsorozat
Halálos gondoskodás
21.00 Panoráma
(Feliratozva!)
21.35 Polip – Az utolsó titok
Olasz tévéfilmsorozat
VI/1. rész
23.25 Korkép
Vannak tartozások
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 Jószomszédi csiki-csuki
Német filmsorozat
XIII/1. rész: Berlin megér egy utat
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Sárok
A szegedi körzeti stúdió filmje
18.45 Telesport
19.00 Sportműsor
Benne:
– Vízilabda play off mérkőzés
– Magyarország-Spanyolország női kosárlabda EB-mérkőzés
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.10 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Oroszlánkörmök
Főiskolai vizsgafilmek a képernyőn
A kis nyelvmester (1973)
23.15 Pavarotti énekverseny

Duna TV


8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Gazdakör (ism.)
15.00 A törzsfőnökök paradicsoma
Kanadai ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/13. rész: Szamoa, a főnök paradicsoma
15.25 Az emberiség kalandja
XIII/10. rész: Az éjszaka királya (ism.)
16.10 Cimbora (ism.)
17.00 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
1. rész: A találkozás
17.30 Musti
– Pili és Poli
– Rumcájsz kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Együtt Károlyi Mihállyal
Dokumentumfilm
19.00 Helikon
19.30 Isfahan
19.45 A világ zenei albuma
20.00 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A vörös grófnő
Magyar film (1984) I-II. rész
0.15 Ady Endre: Biztató a szerelemhez

HBO


16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Rajzfilm-összeállítás
17.30 16 nap Lillehammerben II.
Amerikai dokumentumfilm
19.25 Rover Dangerfield
Amerikai rajzfilm
20.40 Folytassa, Kleo!
Angol filmvígjáték
22.15 A pokol konyhája
Amerikai krimi
0.25 Mozimánia: Anthony Quinn
Amerikai dokumentumfilm

TV3


18.00 Hírek
18.10 Pokoli paradicsom
Brazil tévéfilmsorozat
45/1. rész (ism.)
18.40 Negyedóra
Hétköznapi dolgokról
19.00 A vihar szeme
Angol kalandfilmsorozat
VI/1. rész
19.30 Dini, a kis dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat
42/27-28. rész
20.00 Volt egyszer egy kórház
Holland filmsorozat
26/23. rész
21.00 Sporttalkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Egy csók és más semmi
Magyar film (1940)

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
Élő magazinműsor a Nyugati téri Skála Metró teraszáról
13.05 Hírbehozó
13.30 Hangszertár (ism.)
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Fekete villám
26/20. rész
20.00 Nagy ábránd
Francia film
22.00 Nem könnyű zene
23.00 Hírbehozó
23.30 Gombháború
Francia film (ism.)
1.00 Klipkívánságműsor

Filmnet

12.00 Válogatott halottak
18.00 Szeresd az életet!
20.00 Vissza a Casablancába
22.00 Megkésett nyomozás
24.00 Filmnovellák

Szív TV

20.05 Gillette World Sport
20.30 Más!
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
Gerald Durrell-sorozat
XIII/1. rész
21.30 Amerika története
XV/4. rész
22.00 Automobil
Magazin
22.30 Hívd Andreát!
23.00 Dobfesztivál

ATV

5.30-8.30 Reggeli zenés műsor
19.00 Műsorismertetés
19.05 Esti mese
19.15 Horváth Rozi konyhája
19.25 Amikor utoljára láttam Párizst
Amerikai film
21.20 Sikervonal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek