Tv műsor – 1995. június 10. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Gyermekfilmek
– Eszkimó mesék
Kanadai bábfilmsorozat
13/6. rész: Testvérek
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat
26/22. rész: A vad bolygó fogságában
– Repülő bocsok – A természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
39/5. rész: A megbokrosodott teherautó
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Hangolka
10.05 Múlt-kor délelőtt
10.45 A Nap – Az élet tüze
7. rész: Kozmikus összehangoltság
11.00 Medi-cinema – VI/1.
11.30 Elrejtett tájak
11.50 Napjaink
12.00 Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Szomszédok
Teleregény – 212. fejezet (ism.)
12.35 Énekelni jó!
Zenés riportfilm
13.10 Válogatás a Televízió archívumából

Három találkozás
Tévéfilm (FF) (ism.)
– Látogatás
– Utójáték
– Randevú
A film után beszélgetés az alkotókkal
14.15 Tojástánc
Amerikai film
15.05 Help!
(Segítség!)
Angol zenés film (1965) (ism.)
16.40 X-idő
17.25 Nyitott száj
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Leo és Fred
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.03 Telesport
20.10 Öt perc próza
20.20 A smaragd románca
(Romancing the Stone)
Amerikai kalandfilm (1984)
22.10 A mese új ruhája
Német rajzfilmsorozat felnőtteknek
XII/1. rész: Csipkerózsika
22.15 A dal, amit adtam, létezik… – Levi ’50
3. rész: Hazatérés
23.10 Az éjszaka
Benne: 1.35 Spion, ébresztő!
(Espion leve-toi)
Francia bűnügyi film (1981) (ism.)
3.10 Képújság

MTV 2

6.40 Műsorajánlat
6.45 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
7.30 Gazdaképző
Állattenyésztés
A kecske
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Srpski ekran
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Németbánya – Brühl
Egy születésnap apropóján
11.00 Família Kft.
186. rész: Whisky szárazon (ism.)
11.30 Ó-Európa
Bolgár dallamok
11.50 Törékeny Föld
Angol dokumentumfilm (ism.)
12.45 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
13.05 A kölcsönkapott Föld
13.35 Egyházak Amerikában… és Magyarországon
14.25 Műsorajánlat – Időjárás
14.30 Top 40
15.00 RÉS
15.10 Századunk
Végjáték a Duna mentén
XI/1. rész: Az egyetlen halott
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Hullámkoktél
16.30 Emlékezetes történetek
Angol rajzfilmsorozat
VIII/2. rész: Kisgyerekek kedves meséi
17.00 Magyarország-Ukrajna
Női kosárlabda EB
19.05 Família Kft.
187. rész: Mégis tudhatod, Hajnalka!
19.40 A reklám története
VI/5. rész
19.55 Műsorajánlat
20.05 Mahler-Bernstein-ciklus
IX. szimfónia (D-dúr)
21.30 Környezetünk hírei
21.35 Összefoglaló a Magyarország-Hollandia női kézilabda-mérkőzésről
22.25 Az özvegy császárné
Hongkongi film

Duna TV


9.05 Slapaj
9.25 Nyelvédesanyánk
9.55 Muzzy comes back
10.00 This is the Way (ism.)
10.20 Kimba, a fehér oroszlán
XII/12. rész
10.45 Így is történhetett
VIII/4. rész
11.05 Közép-európai magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 „Mily kedves a te hajlékod…”
12.35 Muzsikál a mozi
13.05 Kedves (ism.)
14.00 Lapozó
14.15 Cimbora – Tallózó
15.05 Néptáncok
15.15 Ágrólszakadt úrilány
Magyar film (1943)
16.45 Váratlan utazás
Kanadai ifjúsági filmsorozat
XIII/8. rész
17.30 Tom és Jerry show 4.
18.00 Híradó
18.15 Fiatal és ártatlan
Amerikai film
19.35 Az emberiség kalandja
XIII/10. rész
20.20 Szent István csatahajó
Dokumentumfilm
21.00 Híradó
21.15 Két öszvért Sara nővérnek
Amerikai kalandfilm (1969)
22.55 Kányádi Sándor: Fától fáig

HBO


7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.30 Dennis, a komisz
Amerikai vígjáték
12.05 Okkuljatok!
Amerikai vígjáték
13.40 Mozimánia
14.40 Elveszíteni és megtalálni
Amerikai sorozat
15.30 Együtt a banda
Amerikai tragikomédia
17.30 Állati élet
18.30 A villám 2.
Amerikai fantasztikus film
20.05 A herceg menyasszonya
Amerikai vígjáték
21.45 Törvényre törve
23.15 Mágnások a seregben
Cseh vígjáték
0.55 Forró drót

TV3


18.05 Sportösszefoglaló
19.00 Hét nap a politikában
Benne: Hírek
20.00 Emilie
Kanadai tévéfilmsorozat
20/15. rész
21.00 Az óriási nyomozó
A hamisítvány
Olasz film (ism.)
22.30 Alternatív-A

A3 TV

6.00 Reggeli klipek
9.00 Itt A3 TV!
13.00 Esti előzetes
13.05 Hírbehozó
13.30 Autóspeciál (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Itt A3 TV!
17.00 Napnyugta
19.30 Fekete villám – 26/18.
20.00 Klinika – XI/2. rész
20.45 Az ifjú Indiana Jones kalandjai – XVI/6. rész
21.30 Hungária híradó
22.00 DecAdAnce
23.00 Hírbehozó
23.30 Periféria
Francia film (ism.)
1.20 Klipkívánságműsor

Filmnet

10.00 Kéjmámor
12.00 Sebes, mint a szél
15.00 Foci/Amerikai futball
18.00 Két nevetés között
20.00 Árnyékok és köd
22.00 Fenyegető titkok

Szív TV

20.00 Műsorajánló
20.05 Gillette World Sport…
20.30 Más
Plitz Husi műsora
21.00 Amatőr természetbúvár
21.30 Amerika története 4.
22.00 Automobil
22.30 Hívd Andreát!
Szextalkshow
23.00 Dobfesztivál

ATV

5.30-8.30 Reggeli zenés magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 Horváth Rozi konyhája
19.15 Polgári Magazin
19.45 Kapásjelző
20.00 Az 1501-es járat rejtélye
Amerikai film
21.20 Tél Rióban

Happy TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Happy-gyermekműsor
Rajzfilmek
16.20 Színes riportok
17.00 Rockbarlang
18.00 Happy-film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek