Tv műsor – 1995. május 9. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Tarzan
Kanadai-francia-mexikói tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: Tarzan tizenegyedik órája
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad uram…
10.50 Játék
11.00 Hírek
11.05 Happy Holiday
Német tévéfilmsorozat
XIII/1. rész: Szerelem, második látásra
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Sorstársak
15.15 Fűben-fában
15.30 Repeta
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Verselemzés
Pilinszky János: Apokrif
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/112. rész
17.00 Dimenzió
17.40 Telis-televideó ’95
17.45 Teleszák
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Gyereksarok
– Gabo madár
– Nagyi
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.03 Telesport
20.15 Díszbemutató
Állatkerti mesék
Francia-magyar-német film (1994)
21.55 Képzelt béke?
Jancsó Miklós filmje
22.30 „Dal Európáért – Budapestről”
kb. 23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Parlamenti Napló
10.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
Benne:
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
37. rész: Az időjárás
– Eszterlánc
17.05 A Duna hercegnője
Német tévéfilmsorozat
XII/10. rész: A megcsalt csaló
17.50 Csízió
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Háló
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Esküszöm?
20.15 50 éve történt
A Győzelem Napja
21.00 Környezetünk hírei
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.35 TS – Sportvarázs
Benne: Magyarország-Egyesült Államok
Férfi kézilabda világbajnokság

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó
15.00 Nyelvőrző (ism.)
15.30 Életünket és vérünket a győzelemért
Angol sporttörténeti sorozat
15.55 Fejezetek a fotó-optikai kutatás magyarországi történetéből
16.05 A II. világháború
Lángoló otthonok – Anglia, 1940-1944
17.00 Színházi élet (ism.)
17.35 Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Eroica
Lengyel film
19.35 Hamu
Magyar animációs film
19.40 Varsó építészete
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Árverés Kisújszálláson
Magyar dokumentumfilm
22.10 Belső világunk
A táplálkozás rejtelmei (ism.)
23.00 Berda József: Elégia

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Kutyavilág 28.
18.00 Robin Hood
Amerikai kalandfilm
19.45 Madonna – Ki ez a lány?
Amerikai vígjáték
21.20 Melrose Place
Amerikai filmsorozat
22.10 Küzdelem törvényen kívül
Amerikai krimi
23.40 Jessie Lee bosszúja
Amerikai western

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Brémai muzsikusok
20.00 Egymásnak teremtve
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Madigan
Amerikai film

Szív TV

19.10 Sandybell
Rajzfilm
19.30 Lazítson Cindy Crawforddal!
Torna
19.50 Seiko-shop
19.55 Francia nyelvlecke
20.00 Különjárat
20.30 Kicsi vagyok én…
Kismamák magazinja
21.00 Szív TV családi mozi
Sztár leszel
Amerikai film
22.55 Uni-TV

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek