Tv műsor – 1995. május 25. – Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Northwood
Kanadai tévéfilmsorozat
38/11. rész (ism.)
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Hírek, információk, meteorológia
11.05 Moselbrücki történetek
Német-osztrák filmsorozat
X/10. rész: Elhatározások
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Út a bölcsőtől…
Magyar dokumentumfilm – II/2.
15.30 Mit ér az ember, ha vidéki…?
15.45 Népzenei összeállítás
16.05 Kormányváró
16.30 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/122. rész
17.05 Körző
17.50 Palackposta
18.15 Üzlet
18.30 Képjáték
Műveltségi vetélkedő
19.00 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
– Pötty kalandjai
Angol rajzfilmsorozat
19.13 Múzsa
19.30 Híradó
20.03 Telesport
20.15 Szomszédok
Teleregény – 211. fejezet
20.50 Friderikusz show
22.20 Hitel, Világ, Stádium
23.10 BBC-híradó
23.30 Képújság

MTV 2

14.45 Képújság
14.50 Műsorajánlat
14.55 Repeta – Irodalom
Örkény – Leltár
15.55 Örkény István: Pisti a vérzivatarban
Groteszk játék két részben
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Műsorajánlat
18.50 Kriminális
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A bérgyilkos veterán
20.20 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
20.45 Klip-mix
20.55 Ütköző
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 Környezetünk hírei
22.40 Tetthely
Német bűnügyi filmsorozat
Piszkos trükk

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek – régi híradók
14.30 Mit eszik az ember?
Japán ismeretterjesztő film – 5/3.  rész
15.15 Szeleczky Zita-sorozat
Leányvásár
Magyar film (1941)
16.40 Tájak, fortélyok, asszonyok
17.00 Az RMDSZ története
17.30 Pumukli kalandjai
18.00 Híradó
18.15 Aranyifjú
Magyar tévéfilm
19.40 Ferenczi György és a Herfli Davidson
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A II. világháború
17. rész: Reggel – 1944. június-augusztus
22.05 Prérifarkas
Német film
23.50 Radnóti Miklós: Tétova óda

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 A Diadalív árnyékában
Amerikai film
19.10 Falcon Crest
Amerikai sorozat
20.05 Halhatatlan szerelem
Amerikai film
21.45 A szomszéd
Amerikai thriller
23.15 Hamburger Hill
Amerikai film
0.55 Forró kalandok

TV3

18.00 Hírek
18.10 Sporttalkshow
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Dini, a kis dinoszaurusz
19.40 Henry macskája
Angol rajzfilmsorozat
20.00 Knockout
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Egyedül a reménytelenségben
Amerikai film (ism.)

Szív TV

19.00 Műsorajánló
19.10 Sandybell
Rajzfilm
19.30 Príma torna
19.55 Seiko-shop
20.00 Különjárat
20.30 Pénzvilág
21.00 Gyémántmaffia
Amerikai akciófilm
22.50 Seiko-shop

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek