Tv műsor – 1995. május 22. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Northwood
Kanadai tévéfilmsorozat
38/8. rész: Tétova vágyak (ism.)
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Jogoskodó
10.45 Játék
10.50 Hírek, információk, meteorológia
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.25 Műsorismertetés
15.30 Videák
16.05 Beszédművelés
XII/6. rész: Metakommunikáció II. (ism.)
16.30 Éretlenek
Tévéfilmsorozat
XIII/6. rész: A bokszkesztyű (ism.)
17.00-17.45 Kapcsolj be!
Benne:
17.00 Képhiba
17.05 Múlt-kor
17.20 Játékos bestiárium A-Z-ig
17.35 Glaxo
Asztma-nap
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.05 Válaszolunk…
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Liza és pajtásai
– Jöjj a mi kis világunkba!
19.13 Múzsa
Kulturális híradó
19.30 Híradó
20.05 Vastyúk-parádé
A L’art pour l’art Társulat műsora
20.50 Panoráma
21.25 David Lansky
Francia bűnügyi filmsorozat
IV/1. rész: A kínai negyed
22.45 Repeta
1. rész: Fizika
23.30 Repeta
2. rész: Matematika
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
10.00 Közvetítés a parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 A titkos fiók
Francia-svájci-német tévéfilm sorozat
VI/4. rész: A találkozás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Megbékélés a magyar társadalomban
A szegedi körzeti stúdió filmje
18.45 Telesport
19.00 FTC-Spectrum-Békéscsabai NKC
Női bajnokok ligája kézilabda-mérkőzés
21.00 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
23.10 Mesterkurzus Fenyves Lóránttal

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai (ism.)
14.25 Gazdakör (ism.)
15.10 A törzsfőnök paradicsoma – 13/9. rész
15.40 Az emberiség kalandja
13/7. rész: Három indiai lány (ism.)
16.30 Cimbora (ism.)
17.20 Dini, a kis dinoszaurusz
17.40 Musti
– Pili és Poli
18.00 Híradó
18.15 Melba
Ausztrál filmsorozat – 8/6.
19.05 Amerikai magyar életsorsok
Fáy Ferenc és Fáy István
19.45 Varsó építészete – 9.
20.00 Asztaltársaság
Vendégek: Gion Nándor és Balázs Attila író, Benes József képzőművész
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Én is jártam Isonzónál
Magyarok és az I. világháború
22.45 Tangó
Spanyol tévéfilmsorozat (ism.)
23.45 Molnár Anna

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Madonna – Ki ez a lány?
Amerikai vígjáték
19.10 Hekusok
Lengyel krimi
21.00 Folytassa, nővér!
Amerikai vígjáték
22.30 Mad Max
Amerikai akciófilm
24.00 Sötét angyal
Amerikai akciófilm

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 A nagy vonulás (ism.)
19.30 Dini, a  kis dinoszaurusz
19.40 Henry macskája
20.00 Volt egyszer egy kórház
21.00 Zenés összeállítás
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Knock out
Amerikai film

Szív TV

20.10 Gillette World Sport
20.30 Más – Ruhatár
21.00 Modellverseny
21.30 Amerika története
21.50 Seiko-shop
22.00 Szédülj el!
22.30 Hívd Andreát!
23.00 Nagy csattanások
A motorok világáról

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek