Tv műsor – 1995. május 20. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-8.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius ifjúsági műsor
8.10-9.10 Gyermekfilmek
– Eszkimó mesék
Kanadai bábfilmsorozat
XIII/3. rész: Az első vadászat
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat
26/19. rész: Zűr az űrhajón
– Repülő bocsok – a természet védelmezői
Kanadai rajzfilmsorozat
39/2. rész: A vörös kígyók támadása
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Életrevaló délelőtt
Benne:
9.10 Füstölgő füst-ölő
9.25 Zenelánc
9.30 Életrevaló Plussz!
10.30 Szókimondó
10.45 A Nap – Az élet tüze – 4.
11.00 Élet a fagyban
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
VI/6. rész: Lábnyomok a hóban
11.30 Natura magazin
12.00 Déli harangszó – Időjárás
12.02 Képújság
12.05 Egy nap, amely megrázta a világot
Lindbergh egyedül átrepüli az Atlanti-óceánt
Mérföldkő a repülés történetében – 1927. május 20.
12.10 Vivaldi: A négy évszak
12.50 A magyar honvédelem napja
14.35 Császárvadászok
Osztrák film (1956)
16.20 Genfest ’95
17.50 XX. századi költőportrék
Zalán Tibor
18.15 Márkás históriák
18.30 Szerencsekerék
19.10 Esti mese
Leo és Fred
19.30 Híradó – Időjárás
20.03 Telesport
20.25 Magas, barna férfi felemás cipőben
Amerikai filmvígjáték (1985)
22.00 Griff Gentlemen’s
Pop-Rock Fesztivál 95
II. elődöntő
22.35 Rosencrantz és Guildenstern halott
Angol film (1991)
0.30 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
7.30 Gazdaképző
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecraul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Időutazás az Obon
Dokumentumfilm
11.05 Família Kft.
183. rész: Az első csók (ism.)
11.30 Régmúlt idők táncdallamai
11.40 Népzenei összeállítás
11.50 Olimpiai arcképcsarnok
1952. Kardcsapat
12.00 Európai egyetemek
Német ismeretterjesztő filmsorozat
VI/6. rész: Heidelberg
12.30 RÉS
12.50 Alsófertály tábor
Amerikai film (ism.)
14.20 Műsorajánlat
14.25 Ria, Ria, Hungária! – „Micsoda buli”
15.00 Egyházak Amerikában
V/3. rész: Fekete mise
15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.00 Autó 2
16.30 Janó és Bibice
17.00 Békéscsaba-Kispest
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.05 Família Kft.
184. rész: Mégis bunda a bunda
19.40 Környezetünk hírei
19.45 A reklám története – VI/4.
20.05 Az amerikai Balett a New York-i Metropolitanben
21.45 Műsorajánlat
21.50 Férfi kézilabda-világbajnokság
A magyar csapat mérkőzése
23.00 Tetthely
Német bűnügyi filmsorozat
Utolsó kívánság

Duna TV

9.05 Slapaj
9.25 Nyelvőrző
9.55 Muzzy comes back (ism.)
10.00 This is the Way (ism.)
10.20 Kimba, a fehér oroszlán – 12/9.
10.40 Így is történhetett – 8/1.
11.10 Közép-európai magazin
12.05 Bibliai történetek
12.15 Muzsikál a mozi
12.45 Mozaikvilág
12.55 Dini, a kis dinoszaurusz
13.10 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat – 13/5. rész
14.00 Lapozó
14.15 Ritmus ’95 (ism.)
15.00 Cimbora
15.50 Fehér sárkány
Amerikai-lengyel mesefilm
17.10 Dini, a kis dinoszaurusz (ism.)
17.30 Tom és Jerry-show – 3.
18.00 Híradó
18.15 Borsalino és társa
Francia film
20.00 Az emberiség kalandja
13/7. rész: Három indiai lány
21.00 Híradó
21.15 Psycho
Amerikai horrorfilm
23.00 Bari Károly: Szerelem

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
10.30 Menekülés a győzelembe
Amerikai film
12.25 Selyemgubó
Amerikai film
14.20 Melrose Place
Amerikai sorozat
15.05 Az évszázad megrázkódtatásai
16.05 Dobjuk ki anyut a vonatból!
Amerikai vígjáték
17.30 Kirawira áradatai
Amerikai kalandfilm
18.30 Flash Gordon
Amerikai kalandfilm
20.25 A legjobb dobás
Amerikai film
22.20 Halálos árnyék
Amerikai thriller
0.50 Forró kalandok 25.

TV3

18.05 Salty, az oroszlánfóka
18.30 Topmodell
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Emille
Sorozat
21.00 Világszám
21.25 Állj, határ!
Amerikai film (ism.)

Szív TV

20.05 Gilette World Sport Special
20.30 Más
Ruhatár
Plitz Husi új műsora
21.00 Modell-verseny
4. elődöntő
21.30 Amerika története
Az új világ felfedezése
22.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
22.30 Hívd Andreát! – Intim központ
Szenes Andrea műsora
23.00 Nagy csattanások
Dokumentumfilm a motorok világából