Tv műsor – 1995. május 1. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tarzan
Kanadai-francia-mexikói tévéfilmsorozat
XIII/6. rész: Tarzan karácsonya
9.25 Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
Amerikai rajzfilm
11.00 Európa-koncert 1995
A Berlini Filharmonikusok koncertje Firenzéből
Benne: Hírek – Képújság
13.05 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Lázongások Los Angeles-ben – 1992. május 1.
13.10 Akitől a harang szól…
Dokumentumfilm (ism.)
13.40 Repeta
14.25 Éretlenek
Tévéfilmsorozat
XIII/3. rész: A végrendelet (ism.)
15.00 Danny, a világbajnok
Angol film gyerekeknek
16.40-17.25 Kapcsolj be!
Benne: 16.40 Játékos bestiárium A-tól Z-ig
A bika
16.55 Cimbora-koncert a Parlamentben
17.40 „Engedjétek hozzám!…”
17.45 Válaszolunk…
17.50 Csellengők
18.00 Szerencsekerék
18.30 Május 1-jék
19.00 Gyereksarok
– Liza és pajtásai
– Jöjj a mi kis világunkba
19.10 Múzsa
Kulturális híradó
19.30 Híradó
20.05 Shirley Valentine
Amerikai filmvígjáték (1989)
21.55 Emberi madárdal
Tóth Eszter és övéi
22.45 Csajkovszkij hangverseny az Operaházban
23.35 BBC-Híradó
23.55 Képújság

MTV 2

7.25 Képújság
7.30 Műsorajánlat
7.35 Vakond és a szőnyeg
7.40 Dot
Ausztrál filmsorozat
Dot és a koala
8.50 Az Alvó Sárkány pandái
Angol ismeretterjesztő film
9.45 Most, amikor minden virág nyílik…
Zerkovitz Béla dalaiból (ism.)
10.20 Benny Hill tovább él (ism.)
11.00 A seriffjelvény
Amerikai film (1957) (ism.) FF
12.35 Bajorország – Meseország
Német film
13.20 Műsorajánlat – Időjárás
13.25 80 nap alatt a Föld körül
Angol tévéfilmsorozat
III/2. rész (ism.)
14.55 „Egy cserép virág helyett…”
Ayrton Senna emlékére (ism.)
15.55 Nemzetközi díjugrató lovasverseny – Kiskunhalas díjáért
17.00 A titkos fiók
Francia-svájci-német tévéfilmsorozat
VI/1. rész: A lefoglalás
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.45 Telesport
19.00 Férfi kosárlabda Magyar Kupa
Döntő
21.00 RÉS
Rövid, érdekes, sikeres
21.10 Mindent, vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
21.45 Panoráma
22.15 Időjárás
22.20 Az értelem ereje
Olasz film (1964) FF

Duna TV

9.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
9.50 Lochnagari legenda
10.15 Csaló az üveghegyen
Magyar ifjúsági film
11.45 Dini, a kis dinoszaurusz
12.00 Déli harangszó
12.05 Nótaszó
12.25 Cimbora – Tallózó
13.15 Pufóka kalandjai
13.25 A törzsfőnök paradicsoma
13.55 Az emberiség kalandja
14.45 A Kárpát-medence táncai
15.25 Az utolsó dal
Magyar film
16.40 Tangó
Spanyol tévéfilmsorozat
17.40 Musti
– Pili és Poli
18.00 Híradó
18.15 Nem válok el
Magyar tévéfilm
19.25 Helikon
20.00 Ritmus ’95
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A fehér hercegnők álmai II.
Finn-orosz dokumentumfilm
22.15 Tenisz
Hungarian Lotto Ladies Open
Döntő
23.25 Zrínyi Miklós: Az idő és hírnév

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
17.30 Cowboyok
Amerikai western
19.45 A Diadalív árnyékában
Amerikai dráma
21.20 Küzdelem törvényén kívül
Amerikai krimi
22.55 Az ördögűző II.
Amerikai horror

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Vízenjárók
Angol természetfilm
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
21.10 Sporttalkshow
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Smokey és a bandita
Amerikai film (ism.)

Szív TV

20.10 Gillette World Sport
20.30 Seiko-shop
20.40 Ugye
21.40 Rockgála
22.30 Hívd Andreát!
23.00 Rockgála
24.00 Műsorzárás

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek