Tv műsor – 1995. április 8. – Szombat

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól – határig
6.00-8.00 Napkelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Ortodox ifjúsági műsor
8.05-9.10 Gyermekfilmek
– Inci, Finci és Kandúr
Amerikai rajzfilmsorozat
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Világűr
Francia rajzfilmsorozat
26/13. rész: Az inkák
– Cápali és Cápeti
Francia rajzfilmsorozat
9.10-11.00 Kapcsolj be!
Kölyökidő-délelőtt
Benne:
9.10 Jó reggelt!
9.25 Észbontó
9.55 Védd magad!
10.10 Folyt. köv.
2-3. rész:
Mi történt azon az éjszakán
Pletyka-e a pletyka?
10.30 Beszélgetések, sok játék, meglepetés
11.00 Tengeralattjárók – acélcápák
Amerikai-ausztrál filmsorozat
IV/4. rész: A hajósok (ism.)
11.50 Napjaink
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Az ötvenéves fuvolás – James Galway
Angol film (ism.)
13.05 Műsorismertetés
13.10 Válogatás a Televízió Archívumából
– Moldova György: Száz évben egyszer
Tévéfilm (1964) (ism.)
A két film között beszélgetés az alkotókkal!
Csiribiri
Tévéjáték (1965) (ism.)
14.30 XXI. század
6. rész: Föld és víz
15.00 Arany hegedűk
Ausztrál film – II/2.
16.35 X-idő – Kefelevonat
17.20 Márkás históriák
17.30 Reklámjáték
17.35 Nyitott száj
18.30 Szerencsekerék
19.10 Gyereksarok
– Sebaj Tóbiás
– Pötyi és Ferkó
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 Kibékíthetetlen ellentétek
Amerikai film (1984)
22.20 World Music Awards
A gálaest házigazdája: Patrik Swayze
0.30 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorajánlat
6.00 Palackposta
6.45 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
7.30 Gazdaképző
Növénytermesztés
A tavaszi árpa
8.00 Cigánymagazin
8.25 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Modern rabszolgaság
Dokumentumfilm
11.00 Família Kft.
177. rész (ism.)
11.30 Lépések nyomában
Ugrós-legényes tánctípus
11.50 Erdők, erdészek
Találkozás a Madas családdal
12.45 Natura magazin
Zöldhullám
13.15 Úton
Svájc (ism.)
14.20 RÉS
14.30 Műsorajánlat
14.35 Musicbox
15.05 Segítsünk magunkon!
A fokhagyma – Isten ajándéka
Angol ismeretterjesztő film (ism.)
15.55 Műsorajánlat
16.00 Autó 2
16.30 Janó és Bibice
Belga rajzfilmsorozat
A varázsforrás
17.00 Soproni LC-Kispest-HFC
Bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.05 Família Kft.
178. rész
19.40 Környezetünk hírei
19.45 A reklámfilm története – II.
20.05 Friderikusz talk-show
Téma: leszbikusok
21.15 Zene-óra
22.20 Kiss Vakond
Magyar film (1993)

Duna TV

9.05 Slapaj
9.25 Nyelvőrző (ism.)
10.00 Muzzy comes back
10.05 This is the Way (ism.)
10.25 Kerekek és lépések
11.15 Első szerelem
Norvég ifjúsági sorozat – VI/6.
11.40 Trio Stendhal
12.00 Déli harangszó
12.05 Bibliai történetek
12.15 A megsebzett bolygó
12.50 Süsü, a sárkány kalandjai
13.15 Budapesti Kaláka Folkfesztivál II.
13.45 Dini, a kis dinoszaurusz
14.00 Lapozó
14.15 Közép-európai magazin
15.00 Cimbora
16.00 Boldog idők
Játékfilm (ism.)
17.30 Tom és Jerry kölyökkorukban
18.00 Híradó
18.15 Casino de Paris
Francia-német zenés film
19.50 Parancsolj velem, tündérkirálynő!
20.50 Valami nincs rendjén otthon
21.00 Híradó
21.15 Az emberiség kalandja – XIII/2.
22.00 Roncsfilm
Magyar játékfilm

HBO

7.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Tintin
Francia rajzfilm
10.30 Kitüntetettek
Amerikai dráma
12.25 Segítség, felnőttem!
Amerikai vígjáték
14.15 Melrose Place
15.05 Zenemánia: Grammy-díjak átadása
17.30 National Geographic
18.30 Viszem a bankot
Amerikai vígjáték
20.00 A döntés éjszakája
Amerikai krimi
21.45 Harapós nő
Amerikai horror
23.40 Jackson, a vadállat
Amerikai akciófilm

TV3

14.45 Élő sportközvetítés
18.05 Salty, az oroszlánfóka
18.30 Topmodell
19.00 Hét nap a politikában
19.45 Sport
20.00 Emille
Sorozat
20.50 A sebhelyes arcú
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek