Tv műsor – 1995. április 25. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Tarzan
Kanadai-francia-mexikói tévéfilmsorozat
XIII/2. rész: Tarzan és a gyilkos oroszlán
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad uram…
10.35 Játék
10.45 Hírek
10.50 Prága város panoptikuma
Csehszlovák tévéfilmsorozat
XI/10. rész: A lakk teásdobos (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.55 Műsorismertetés
15.00 Sorstársak
15.15 Fűben-fában
15.30 Repeta – Fizika
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Verselemzés
Radnóti Miklós: Hajnaltól éjfélig
16.25 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat
170/104. rész
17.00 Dimenzió
17.40 Telis-televideó ’95
17.45 Napjaink
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.05 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Esti mese
– Áram mindenkinek
Balesetvédelem gyerekeknek
– Gabo madár
Szlovák rajzfilmsorozat
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.03 Telesport
20.15 Miért éppen Alaszka?
Amerikai tévéfilmsorozat
29/27. rész: Pusztulás és teremtés
21.05 Stúdió ’95
Kulturális hetilap
21.55 Győztesen
Olasz tévéfilm – II/2.
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
35. rész: Különleges múzeumok II.
– Eszterlánc
17.00 Csízió
17.10 A Duna hercegnője
Német tévéfilmsorozat
XII/8. rész: Tisztázott viszonyok
17.55 Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Háló
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Egy mázsa hiszékenység
20.15 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Környezetünk hírei
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
22.30 Időjárás
22.35 TS – Sportvarázs
Benne:
– Összefoglaló a Magyarország-Svédország labdarúgó olimpiai selejtező mérkőzésről
– Svédország-Finnország
Jégkorong világbajnokság

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 Tom és Jerry kölyökkorukban
15.20 Életünket és vérünket a győzelemért
Angol sporttörténeti sorozat
15.50 Erdei sportverseny
Mesefilm
16.00 A II. világháború
A szűkebb átjáró – Olaszország, 1942. november-1944. június
16.55 Otthon
Családi magazin
17.30 Lolka és Bolka olimpiája
– Tom és Jerry
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 „Tavasz és nyár között”
A fül
Csehszlovák film
19.50 Ab ovo
Animációs film
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Belső világunk
1. rész: Az élet születése (ism.)
22.15 Éjszakai rohanás
Amerikai bűnügyi játékfilm (ism.)
0.15 Szabó Lőrinc: Mi még?

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
A villám 8.
17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Próbababa 2.
Amerikai vígjáték
19.35 Egy rossz lépés
Amerikai krimi
21.20 Melrose Place
22.10 Ki nevet a végén?
Amerikai komédia
23.20 Az embervadász
Amerikai bűnügyi film

TV3

18.00 Hírek
18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Brémai muzsikusok
Spanyol rajzfilmsorozat
20.00 Víg magyar moz(a)ik
A nagy generáció
Magyar film
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Az élet dolgai
Francia film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek