Tv műsor – 1995. április 24. – Hétfő

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Tarzan
Kanadai-francia-mexikói tévéfilmsorozat
XIII/1. rész: Tarzan és az előhívatlan fotók
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 A pénz beszél…
10.45 Játék
10.50 Hírek
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
14.50 Videák
15.20 Repeta – Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Beszédművelés
XII/3. rész: Hangképzési gyakorlatok (ism.)
16.30 Éretlenek
Tévéfilmsorozat
XIII/2. rész: A kölcsön visszajár (ism.)
17.00-17.45 Kapcsolj be!
– Képhiba
– Múlt-kor
– Igazándi
17.45 Nyugodtan mondjatok nemet!
Kanadai rajzfilmsorozat
A bohócok
– Maci Laci
Amerikai rajzfilmsorozat
Bubu, a cserkészbocs
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
18.05 Válaszolunk…
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– Nagymama az életről mesél
– Liza és Paul
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.03 Öt perc próza
James Joyce: Ulysses
20.10 Derrick
Német bűnügyi filmsorozat
Tossner vége
21.15 Panoráma
21.50 Győztesen
Olasz tévéfilm – II/1.
23.25 Korkép
A pénz karmestere
Dokumentumfilm
0.15 BBC-híradó
0.35 Képújság

MTV 2

13.55 Képújság
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Örvény
Kolumbiai filmsorozat
VII/7. rész
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Sugárzó házak
18.45 Telesport
19.00 Danone-Honvéd-ZTE-Goldsun
Férfi kosárlabda play-off
3. mérkőzés
21.00 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.10 Mindent vagy semmit!
21.45 Híradó
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás
22.35 Unokáink is látni fogják
23.10 V. Budapesti Nemzetközi Kórusverseny

Duna TV

8.00 Képes krónika
14.00 Lapozó
14.15 Pufóka kalandjai (ism.)
14.25 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
15.10 A törzsfőnök paradicsoma – 6.
15.40 Az emberiség kalandja
3. rész: A halál kötele (ism.)
16.30 Cimbora
17.20 Dini, a kis dinoszaurusz
17.40 Musti
18.00 Híradó
18.15 Melba
Ausztrál filmsorozat – 3.
19.00 Amerikai magyar életsorsok
A Makk család
20.00 Asztaltársaság
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 A fehér hercegnők álmai I.
Finn-orosz dokumentumfilm
22.05 Tangó
Spanyol tévéfilmsorozat – 2. (ism.)
23.00 Jékély Zoltán: Egy fiúcskához

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm-összeállítás
17.30 A Nap birodalma
Amerikai film
20.10 Detektív két tűz között
Amerikai western
22.00 Gyilkossághoz öltözve
Amerikai krimi
23.45 Az élő múmia
Amerikai horrorfilm

TV3

18.10 Topmodell
Brazil tévéfilmsorozat
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Szippancsok
20.00 Volt egyszer egy kórház
Filmsorozat
21.10 Zenés összeállítás
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Dupla vagy semmi
Amerikai film (ism.)

Szív TV

20.10 Gillette World Sport
20.30 Seiko-shop
20.40 Hívd most
21.40 Kétkerekű háború
Amerikai dokumentumfilm
22.30 Hívd Andreát!
23.10 Csipetnyi szex
Kámaszutra
Dokumentumfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek