Tv műsor – 1995. április 13. – Csütörtök

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/73. rész: A régi barát
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.50 Játék
11.00 Hírek
11.10 Moselbrücki történetek
Német-osztrák filmsorozat
X/4. rész: Az adóvizsgálat (1991)
12.00 Déli harangszó
Időjárás – Hírek
12.05 Üzlet délidőben
12.20 Képújság
15.40 Műsorismertetés
15.45 Népzenei összeállítás
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Kormányváró
16.30 A kisasszony
Brazil filmsorozat
170/98. rész
17.05 Körző
Közép-európai kulturális magazin
17.50 Palackposta
18.15 Üzlet
18.30 Kérdezz! Felek
19.00 Gyereksarok
– Barbapapa
– Pötty kalandjai
19.10 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.20 Szomszédok
Teleregény, 208. fejezet
20.55 Friderikusz-show
22.25 Kisvilág
22.50 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazin
23.40 BBC-híradó
24.00 Képújság

MTV 2

15.55 Képújság
16.00 Műsorajánlat
16.05 Grüß dich!
Német nyelvlecke
23/23. rész: És rólunk ki gondoskodik?
16.20 Repeta – Irodalom
Benne: Kötelező olvasmány
16.30 Édes Anna
Magyar film
17.55 Műsorajánlat – Időjárás
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsora
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.50 Kriminális
Bűnügyi magazin
19.25 Kojak
Amerikai bűnügyi filmsorozat
A halál levelei
20.20 Az ember arcai
A Segítőtárs különkiadása
20.55 Ütköző
Aktuális politikai vitaműsor
21.40 A kövek kiáltanának
Dokumentumfilm
22.00 Objektív
22.30 Időjárás – Műsorajánlat
22.40 Környezetünk hírei
22.45 Férfi kosárlabda klubcsapatok Európa-bajnoksága
Döntő

Duna TV

8.00 Képes Krónika
14.00 Lapozó
14.15 Emlékképek – régi híradók
14.30 A mormon templomi kórus
15.20 Édes mostoha
Magyar film
16.50 Erdei pillanatok
17.05 Horgászati magazin
17.30 Pumukli kalandjai
18.00 Híradó
18.15 A fekete bársonyruha
Angol film
20.00 Váltó
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Tízparancsolat
Lengyel film
22.10 Mint 2000 évvel ezelőtt
22.20 A II. világháború
Angol dokumentumfilm
23.10 Dsida Jenő: Nagy csütörtök

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az ember, aki tudta a jövőt
Amerikai film
19.05 Falcon Crest
19.55 Vörös ruhás nő
Amerikai vígjáték
21.20 Harapós nő
Amerikai horrorfilm
23.15 Robotzsaru
Amerikai akciófilm
0.20 Forró kalandok

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Brémai muzsikusok
20.00 A babaház-rejtély
Amerikai film (ism.)
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 Indiszkréció
Amerikai film

Szív TV

19.05 Family album
Angol nyelvlecke
19.30 Lazítson
19.45 Sandybell
Rajzfilm
20.10 Különjárat
20.45 Seiko-shop
21.00 Meneküljetek, nyomozunk!
Hongkongi film
22.35 Kisfilmek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek