Tv műsor – 1995. április 11. – Kedd

MTV 1

5.28 Műsorismertetés
5.30 Gazdatévé
5.50 Határtól-határig
6.00-9.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.05 Határváros
Francia-kanadai filmsorozat
78/71. rész: Ki-ki a maga útján
9.30-12.00 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad, uram
10.45 Játék
10.55 Hírek
11.00 Prága város panoptikuma
Csehszlovák filmsorozat
X/9. rész: Angyallal találkozott (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Üzlet délidőben
12.55 Képújság
14.50 Műsorismertetés
14.55 Egy nap, amely megrázta a világot
Angol dokumentumfilm-sorozat
Jurij Gagarin elsőként jut fel a világűrbe – 1961. április 11.
15.00 Sorstársak
15.15 Fűben-fában
15.30 Repeta – Fizika
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Verselemzés
József Attila: Medáliák I.
16.25 A kisasszony
Brazil filmsorozat
170/96. rész
17.00 Dimenzió
17.40 Telis-tele videó ’95
17.45 Tele-szák
17.55 „Veletek vagyok mindennap”
Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Zsákbamacska
19.00 Esti mese
Gabo madár
Szlovák rajzfilmsorozat
19.10 Múzsa
19.30 Híradó
20.08 Telesport
20.15 A Költészet Napja
„Egy alma, amelyik visszaharap”
20.40 Miért éppen Alaszka?
Amerikai filmsorozat
29/25. rész: Túlvilági hangok
21.30 Stúdió ’95
Kulturális hetilap
22.15 Bartók Béla: Falun
Tót népdalok
22.30 A táborok emlékezete
Amerikai dokumentumfilm (FF)
23.30 BBC-híradó
23.50 Képújság

MTV 2

8.55 Képújság
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Műsorajánlat
16.35 Gyerekeknek
– Érdekes tudnivalók
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Az űrkutatás II.
– Eszterlánc
17.05 A Duna hercegnője
Német filmsorozat
XII/6. rész: Az ultimátum
17.50 Csízió
17.55 Műsorajánlat
18.00-18.45 A körzeti stúdiók műsor
Benne:
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Háló
19.20 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Nem a győzelem a fontos
20.15 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Klip-mix
21.15 Környezetünk hírei
21.25 Mindent vagy semmit!
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.30 Időjárás – Műsorajánlat
22.40 TS – Sportvarázs
Benne: Férfi kosárlabda klubcsapatok Európa-bajnoksága

Duna TV

8.00 Képes Krónika
12.00 Lapozó
14.15 Váltó (ism.)
15.00 Tom és Jerry kölyökkorukban
15.20 Életünket és vérünket a győzelemért
Angol sporttörténeti sorozat – XXIV/8.
15.45 Párbaj
Magyar animációs film
15.55 A II. világháború
11. rész: A vörös csillag – A Szovjetunió 1941-1943
16.50 „Sebed a világ”
József Attila emlékére
17.15 Szilágyi Domonkos: A próféta
17.40 Kőbéka
Versfilm
18.00 Híradó
18.15 „Tavasz és nyár között”
Hóvirágünnep
Csehszlovák film
19.35 Vivaldi: Négy évszak
Tél, Tavasz
20.00 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.15 Márai naplói
22.15 Debussy: Holdfény
22.20 Színházi élet (ism.)
22.50 József Attila: A Dunánál

HBO

16.30 Tapsi Hapsi és vendégei
A villám 6.
17.30 Kutyavilág
18.00 Oké, Néró!
Olasz vígjáték
19.40 Gyilkossághoz öltözve
Amerikai krimi
21.25 Melrose Place
22.15 Egy lövés a fejbe, öt a testbe
Amerikai krimi
23.55 A bankár
Amerikai akciófilm

TV3

18.10 Topmodell
18.40 Negyedóra
19.00 Játék
19.30 Brémai muzsikusok
20.00 Víg magyar moz(a)ik
Alfa Rómeó és Júlia
21.45 Háromnegyed tíz
22.00 A babaház rejtély
Amerikai film